» »

Prvi dan skoraj 7 milijonov prenosov Firefox 4

1
2
»

antonija ::

Tud ce mis zapeljes cez URL od linka bi se mogu prestavit na desno stran. Ce ti je zelo dolgcas se lahko gres URL-pong :P
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

MrStein ::

Kako to misliš "prestaviti" ?
Pojavi se na levi, pa skoči na desno?
Jaz sem opazil le, da je na desni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

milc ::

Ha, bug, opazu, da ko pošljem post na slo-tech.com, šumnike narobe pokaže, ko dam pa refresh jih pa prav pokaže. Na FF3.6 je prav delalo.
Da ne govorimo, da eDavki in podpisovanje na FF4 ne dela.

antonija ::

Ce najdes eno stran na katero moras cakat nekaj casa ("Waiting for http://....") in postavis kurzor od misi na opozorilo bo "preskocilo" na drugo stran. Ce gres za njim na drugo stran bo slo nazaj. Pong :)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Ales ::

milc je izjavil:

Ha, bug, opazu, da ko pošljem post na slo-tech.com, šumnike narobe pokaže, ko dam pa refresh jih pa prav pokaže. Na FF3.6 je prav delalo.
Da ne govorimo, da eDavki in podpisovanje na FF4 ne dela.

To s šumniki se je meni prvič pojavilo včeraj zvečer, pa uporabljam Firefox 4 že od ne vem kdaj (od beta 4 se mi zdi). Nima veze z Firefoxom, torej.

Meni eDavki z uporabo certifikata delujejo, ravnokar preveril... Na kak način ti podpisovanje ne deluje?

MrStein ::

Test: č š ž

Dela, sicer z FF 3.6
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Mipe ::

Katero kodiranje znakov je nastavljeno v brskalniku? Kot vidim, Slo-Tech uporablja ISO-8859-2 kodiranje (čeprav bi UTF-8 bilo boljše...)

MrStein ::

V brskalniku ni kaj za nastaviti.
Razen workaround-a za broken web strani.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

milc ::

Ales je izjavil:

milc je izjavil:

Ha, bug, opazu, da ko pošljem post na slo-tech.com, šumnike narobe pokaže, ko dam pa refresh jih pa prav pokaže. Na FF3.6 je prav delalo.
Da ne govorimo, da eDavki in podpisovanje na FF4 ne dela.

To s šumniki se je meni prvič pojavilo včeraj zvečer, pa uporabljam Firefox 4 že od ne vem kdaj (od beta 4 se mi zdi). Nima veze z Firefoxom, torej.

Meni eDavki z uporabo certifikata delujejo, ravnokar preveril... Na kak način ti podpisovanje ne deluje?

Tole dobil od eDavkov pomoč. Ne dela pa na tak način, da imam ob vstopu v sistem, na glavnem oknu velik okvir, v katerem me opozarja, da komponenta za podpisovanje ni nameščena in me poziva, da jo namestim...
Iz eDavkov, pa so mi takoj odgovorili, da:
2011/3/28 eDavki durs _edavki.durs(AFNA)gov.si_
Pozdravljeni,
Mozillo 4 bomo podpirali predvidoma od 20.4.2011 naprej. Takrat si boste lahko namestili tudi novo komponento. Predlagamo vam, da do takrat uporabljate starejšo verzijo Mozille, da boste lahko dokumente podpisovali.
Lep pozdrav,
Tehnična podpora eDavki, THK.

ŠUMNIKI:
Takole to izgleda: čČšŠžŽ

Ales ::

Se pravi podpisovanje je problem, ok...

S šumniki se nekaj dogaja na Slo-techu, jaz sem to videl enkrat snoči (do refresha strani), od takrat pa nikoli več. Zdaj mi kaže vse normalno - tudi tvoje zgoraj.

]Fusion[ ::

Je kdo opazil da mu FF4 na čase zašteka, se ne odziva? Se mi dogaja doma, kot tudi v službi. Ponavadi, ko imam dosti (8+) zavihkov odprtih.
Drugače pa trenutno preklaplam med chrome in FF4 (delno IE9 :) ) in se ne morem odločit za enega :) Mogoče za chrome, če bo FF4 še naprej trokiral...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igra prestolov ostaja prvakinja tudi v letu 2015

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
64841 (3648) Riff
»

Firefox 4 bolje drugi dan

Oddelek: Novice / Brskalniki
214693 (3706) k4vz0024
»

Internet Explorer 9 v prvem dnevu solidno

Oddelek: Novice / Brskalniki
4011542 (10032) Bor H
»

Firefox tretji najhitrejši brskalnik

Oddelek: Novice / Brskalniki
356644 (4041) GoldRakun
»

Firefox obeležil 400 milijonov prenosov

Oddelek: Novice / Brskalniki
193469 (2678) Kenpachi

Več podobnih tem