» »

Dober DC++ OP Client in DC++ Client

Dober DC++ OP Client in DC++ Client

Bostyan007 ::

Upam da ni take teme... Zanima me kateri so dobri DC++ OP client z funkcijo "Emulate DC++..." in da pokaže "DNS" v nicklist-i meni je bil dober ApexDC++ S16-4 pokaže "DNS" in RSX++ v1.11 ne pokaže "DNS" imel pa sem še ApexDC++ v1.4.2 , zK++ v0.720 in Zion v2.02 TiCoEd A5 in A6 mi pa ne deluje imam windows 7 Enterprise x86.(Za OP komande Ban, Kick... ni potrebno da so noter ker jih sam dodam in imam tudi komande na hubu)

Zanima me vaše mnenje o DC++ OP client-ih in o DC++ client-ih kateri so vam bili dobri, stabilni... (Pri OP client-ih dodajte ime "OP Client")


DCHUB: dchub://slovenia-online.zapto.org:386

TB-VIP: 1TB

GB-VIP: 500GB

Owner: Bostyan

Pesimist ::

ne ga srat, kdo se te to uporablja danes.

Bostyan007 ::

ja nekateri že drugače nebi blo po slo hubih od 200 - 800 userju :D

Vanadium ::

Se še uporablja, jaz sem v časih 10 let nazaj uporabljal poseben czdc hackerz++ edition ko sem bil op na 30 hubih, bom pogledu če bom najdu na kakih starih cdejih ga, je pa imel tudi emulacijo shara, na kolkih hubih si ipd.... pa ti bom magar dal na neki host pa ga probaj, tudi ziona sem imel nekega predelanega. Moram pobrskat po starih cedejih...

Bostyan007 ::

ok tenx

Bostyan007 ::

Ta DCHUB dchub://slovenia-online.zapto.org:386 je zaprt!

DC++ HUB

DCHUB:
dchub://europa-network.net-freaks.com:4500

Hub Name:
€UR®PA N€']['W®RK ]:.:[ Countries in Europe ]:.

Hub Description:
..::( Austria, Bulgaria, Croatia, Czech, Denmark, Finland, Yugoslav, France, Germany, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Netherlands, Macedonia, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia or Slovenija, Spain, Serbia, Sweden, Ukraine, United Kingdom )::..

Owner: Jaz
Nick: Bostyan™

.... USERS: ......................................... GB-Users: .......................................... TB-Users:

Min. Sharesize..: 0 GiB ....................... Min. Sharesize..: 500 GiB ....................... Min. Sharesize..: 1 TiB
Max. Sharesize..: 0 TiB ...................... Max. Sharesize..: 0 TiB .......................... Max. Sharesize..: 0 TiB
Min. Slot..: 1 ................................... Min. Slot..: 2 ........................................ Min. Slot..: 3
Max. Slot..: 0 ................................... Max. Slot..: 0 ....................................... Max. Slot..: 0
Max. Hubs..: 0 .................................. Max. Hubs..: 0 ..................................... Max. Hubs..: 0
Slot Ratio.: 0 .................................... Slot Ratio.: 0 ....................................... Slot Ratio.: 0

Glasuj za nas: http://www.dchublist.com/hub/652

Zgodovina sprememb…

revvs ::

Ti javni hubi so tako totalno 99% brezvezni, razen kakšnih 1%. Jaz raje priklopin terabyte podatkov, vsi drugi naredijo isto v privatnem hubu, nato označim folderje pod določeno zvrstjo oz. državo glasbe in pustim računalnik da mi črpa od drugih.
DC je res brezvezen na javnih hubih, vendar torrent je 1000X bolj brezvezen s svojimi privatnimi ali javnimi stranmi v primerjavi s privatnimi dc hubi. Obstajajo a seveda še boljši načini.

Bostyan007 ::

Ja kot za koga jaz dobim na DC++ vse kar rabim če res kaj ni na DC++ grem na torrente če rabim slo torrente grem na partis in dobim prav se. 600GB sem zdownloadal iz DC++ in 300GB iz torrentov sedaj sharam nekaj čez 900GB in jaz sem zadovoljen z DC++ in torrenti vsak ima svoj način downloadanja :D in to niso krivi ne torrenti in ne dc++ če tebi niso uredi javni torrenti ali DC++ hubi je tvoj problem :D . Downloadam z DC++ po 1MB/sek zdaj ko imam 10MB linijo in sem prav zadovoljen z DC++ In imam 2 načina downloadanja z DC++ in torrenti in dobim kar čem in ne rabim niti enega programa več :D

revvs ::

Slovenske glasbe ni na torentih razen nekih jan plastenjakov in popularne glasbe. Popularno glasbo pa je tako najbolje snemat direktno, brez p2p.
Torrenti so dobri za novomoderne, popularne filme, tako da hitro brez posebnega znanja ali truda posnemaš. Če pa poznaš kakšne linke torrentov do lokalne glasbe slovenije (klasika, elektronska, rock, jazz, metal) p mi lahko tukaj predložiš, mogoče obstaja, vendar jaz nisem našel.

Bostyan007 ::

Aja ne jaz slo glasbe ne poslušam samo eng :D kar je slo edino rap in še kakšna dobra pop in to je to. Probi še Emule Xtreme jaz ga malo kdaj al pa nikoli ne uporabljam imam pa edini program še zdraven DC++ in torrentov. Če jaz iščem slo torrente iščem samo na partis reg. sem še na infire in blink za tuje torrente pa uporabljam iskalnik http://www.torrentroot.com/#Search;q= si narediš listo torrent strani in imaš shranjene v gmailu.
Za slo glasbo pa ti ne morem pomagat kaj več ker ne iščem

Bostyan007 ::

Ker je že tema o DC++ OP clients in Clients me zanima to

"User nekdo - No TTHF/ADCGET support" kaj pomeni ko nekoga checkam kot operator huba

Bostyan007 ::

Dobri DC++ clienti 2011 (Po mojem vrstnem redu)

1) ApexDC++

1) RSX++

2) StrongDC++

3) DC++

------------------------

AirDC++

BCDC++

------------------------

Jucy (Java based)

------------------------

In če kdo uporablja DC++, ki ni napisan naj napiše katerega ter dobre in slabe lastnosti... ali dobre in slabe lastnosti napisanih...

popster ::

Obstaja kak dc++ klient z funkcijo avtomatičnega iskanja kot je npr. "wishlist" pri soulseeku?

popravek:link do soulseeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

Bostyan007 ::

kot pri komu ? :D

Pomojem prej ne :D

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422651 (5935) Freakylion

reklame za hube na DC++!

Oddelek: Loža
51111 (983) sketch
»

direct conect++

Oddelek: Omrežja in internet
96348 (6087) Bakunin
»

linux in p2p

Oddelek: Operacijski sistemi
201212 (976) moj_nick
»

DC++ problem

Oddelek: Programska oprema
273414 (3004) Tr0n

Več podobnih tem