» »

reklame za hube na DC++!

reklame za hube na DC++!

hury ::

V tti temi napište ip-je od hubov na katerih ste največ !

men je najlubši mathilda ( 1 dan stara rabimo folka)
pa slovenia-newile

če niste še na teh hubih, ko bote na DC++ kliknte ctrl+Q pa not napište
za mathildo mathilda.no-ip.info
pa za slovenia-newile slovenia-newline.zapto.org:1450
Pamet je pametna!
  • zaklenil: sketch ()

Microsoft ::

Pa baje nevem, ce bojo kaj veseli, da bi se na volko reklamiralo dolocene hube tuki gor. Ker majo neka pravila, ki ne dovoljujejo kaj veliko pisanja o t.i. warezu.

Zdej, dc res ni warez, samo prakticno vse, kar se tam prenasa, je warez. Pa itak nevem, zakaj bi delal reklamo za kao dobre dc hube. Prakticno vsak hub z nekaj tisoc uporabniki ma vso ta novo robo. Vsaj bilo je tako, zdej nevem vec.

Sicer pa, jaz sem takrat, ko sem se bil na dcju, gledal samo na to, da ima cim vec uporabikov.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

hury ::

ja sej sam pač hub je vsakdanja stvar za tiste ko majo internet pa nism glih mislu reklame ampak naj povejo na kerih hubih so kr nevem kere naj si izberem !

ps: to ker ma največ uporabnikov je koristno sam treba računat da je tt mathilda star 1 dan pa da če ker pride gor pa vidi sam tok uporabnikov ne bo navdušen kr noben neve da je to šele razvijajoči hub!
drugač pa napište še vi ip-je1
Pamet je pametna!

Microsoft ::

No, moja zelja pri tem bi bila, da bi bilo cim manj hubov, na teh pa bi bilo vec uporabnikov. Tako bi bilo se vec robe na manj mestih.

Ker je problem zaradi nastavitev nekaterih hubov, ki te omejujeo na doloceno stevilo povezav do hubov. Ce tega ne bi bilo, bi se pac konektal na vse.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

hury ::

Ja sej fajn bi blo da bi blo manj hubov in s tem več uporabnikov na enem mestu sam serverji ne morjo tok zdžat , zato mene zanimajo le najbolši hubi!
Pamet je pametna!

sketch ::

Tudi če bi spregledali dejstvo, da ima slo-tech striktno no-warez politiko, ostane še vedno dejstvo da imamo že temo ki je namenjena P2P omrežjem nasploh in njih delovanju. Hury, kar se pa tebe tiče - ne zanimajo te dobri hubi, ampak te zanima propagiranje lastnih hubov.

Zaklep.

lp
s.

ps. Če pa kdo dejansko ve za moderiran hub, na katerem se izmenjujejo striktno laegalne vsebine, pa naj mi pošlje ZS pa bom temo odklenil.
Adapt and overcome.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UTP na Koaks (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
555450 (4478) Gapi
»

Direct Connect vs Morpheus

Oddelek: Omrežja in internet
371558 (1079) BaRtMaN
»

Kdo uporablja DirectConnect (za filme)?

Oddelek: Zvok in slika
161508 (1154) cyber
»

LAN v Sloveniji ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
814799 (3994) PaJo
»

Mrezna Kartica

Oddelek: Kaj kupiti
391431 (1040) simon

Več podobnih tem