» »

I.G.I / GTA 3

I.G.I / GTA 3

Poletnik ::

Folk a mogoc kdo ve zakaj men v tej igrci (IGI) ne pokaze miske, funkcije delujejo sam kurzor se ne vidi. Ze v meniju ne v igri pa se manj?

ZA GTA3: V options mi sploh ne zazna zvocne kartice, pa posebej zato sm kupo zvocno... Igram in zacnem recimo streljat pa me ven vrze. Pa mam zvok in musko na 0. ??? PA imam vse popravke in audio patch, popravek za xpje itd...

_Mortal_ ::

Ja prvo bi lahk povedu kero zvočno in kero grafično maš k ismo tuki svi telepati
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Poletnik ::

Ja mam P4 1700, 256 ddr , GF4 440 mx, zvocna pa ne vem tocn imena ena cenejsa verzija!

smash ::

vem da to ni odgovor na tvoje vprasanjel..sam svetujem ti da probas mafio, ki je velik boljsa od gta, pa mogoce ti bo tud delala brez problemov..tko da je za razmislt..

a mas original gta? ker ce nimas...potem probi nabavt drugo verzijo

Poletnik ::

Mafio sem ze preigral in obrno pa dela normal z mal stekanja ampak sm tud to odpravo. Sej je dobra ampak GTA3 bi tud rad spilo pa ne gre. Ka pa za IGI-ja ma kdo rešitev?

Vesoljc ::

vcasih zanjo bit windows kursorji nekompatibilni z s ksnim gejmom v directx. ce nimas, probi nastavit default strelco...

mato22 ::

Glede I.G.I.-ja sem mel isti problem, sam žal ga ne boš mogel rešt, razen če zamenjaš grafično kartico z eno starejšo.
Bral sem na internetu, da je fora v tem, da ni miške zaradi tega, ker ne igra ne podpira novejših driverjev. Rešitev bi bla le v tem, da bi dal nazaj mojga voodoo3 3000 in starejše driverje.
Sam mam tud Leadtek GF MX440 in sem probal inštalirat stare driverje pa žal ne gre, ker pri starejših driverjih ni blo še GF4, tko da inštalacija ni možna.
Saj pravm edina rešitev je da daš starejšo grafično not. No še dobr da sem ga jest 1x že obrnu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26519211 (4197) Nyana
»

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534873 (3984) ordan
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010341 (6582) Poldi112
»

MSI KT400 & Radeon9700 pro

Oddelek: Strojna oprema
191295 (807) SuperHik
»

MAFIA --> Dela UIBR pucaaaaaaas

Oddelek: Igre
191617 (1232) Ashrack

Več podobnih tem