» »

Problem z grafiko po Win Updatu

Problem z grafiko po Win Updatu

Vegos ::

Pozdrav!

Par dni nazaj mi je Win Update na moj laptop prenesel Software Distribution Service 3.0 in od takrat naprej se reč obnaša izredno nestabilno - slika je popačena, blue screen of doom v roku 10min če ga zaženem normalno. S safe mode/system restore funkcijami sem sicer upel stvar stabilizirati dvakrat tako da sem odstranil gonilnik grafične iz sistema in ga ponovno naložil, ampak me je vsakič zbrkal avtomatski update ki se kar vztrajno vklaplja čeprav nastavim, naj me vedno vpraša preden kaj instalira (verjetno to zato ker se mi restorajo tudi stari settingi?). Vendar pa niti restore na čas pred tem updatom niti odstranitev grafične iz sistema in ponovna naložitev ne pomagata več, zato sem ga odnesel na servis, ampak...

Dell Inspiron 6400+
ATI Mobility Radeon X1400
2GB spomina
Intel DualCore procesor, mislim da 1.7GHz

Laptop je že precej star, tako da se mi je cena, ki bi mi jo za popravilo zaračunali tam, zdi odločno previsoka, da bi jo vlagal v tako staro mašino. Ne vem če je dovolj informacij, ampak vprašal bi, če bi se tukaj dalo dejansko kaj sčarati brez menjave strojne opreme (glede na to, da sem uspel 2x to storiti celo sam), ali je zadeva dočakala svoj konec in bi moral razmisliti o nakupu nove (v tem primeru bom morda tudi povprašal, kaj se te dni splača kupovati na prenosniški sceni).

LP
Vegos
  • spremenil: Vegos ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

macbook pro 2011 napaka maticne plosce

Oddelek: Pomoč in nasveti
192058 (1323) MrGTO
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443000 (25040) BorutK-73
»

organizacija particij

Oddelek: Pomoč in nasveti
413182 (2510) solatko
»

Nov članek: Posodobitev BIOS-a od a do ž

Oddelek: Novice / Nova vsebina
254114 (3769) MrStein
»

več problemov z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
143678 (3188) Dead_Eye

Več podobnih tem