» »

Burger king v btc

Burger king v btc

««
17 / 20
»»

fosil ::

BigWhale je izjavil:

Resno? V tako kratkem casu, kot ga dobis tam? Imas vsak dan doma na zalogi sveze ocvrte rezine slanine in koscke piscanca v curry omaki? Pa tri ali stiri razlicne vrste sira, ocvrto cebulo in tako naprej. Saj ne pravim, da sendvic, ki ga ti naredis doma, ni tako okusen. Verjetno je precej okusnejsi, sploh zato, ker je bil narejen z ljubeznijo, bos pa za tak sendvic porabil vsaj pol ure in narediti jih moras pet, da se ti to sploh splaca. Preden se tebi pecica segreje v Subwayu ze pol sendvica pojes. :)

Tvoj model ima eno napačno predpostavko in sicer da imaš subway tako blizu kot domači hladilnik ;)
Ob vsem tem govorjenju o burgerjih mi je eden prav zapasal, ampak na žalost glede na uro in zunanje temperature je edina opcija hladilnik :8)
In to je glavna prednost domačega sendviča, je samo 5 korakov stran.
Če pa se že odpravim ven jest pa raje pojem kaj drugega kot sendvič.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

BigWhale ::

Takrat, ko sem v pisarni, mi je Subway blizji kot domac hladilnik. :) Ce grem ven na malico je pa tudi Subway sendvic dovolj dober. Ce grem pa ven na vecerjo z zeno, grem pa tudi kam drugam.

Fast food restavracije imajo svoj namen in pokrivajo nek segment trga. Razlagati, da je neka ne-expressna opcija boljsa, je smesno. Vecina se nas tega zaveda. V Burger Kinga se ponavadi ne hodi zato, ker si zelis kulinaricni orgazem v sedmih hodih ampak zato, ker hoces nekaj na hitro vrzt vase preden gres naprej po nakupih ali karkoli ze pocnes. Zato, da placas, pojes in gres. Ne pa, da deset minut po tem, ko si pojedel natakarju v Al Capone z tretjic reces za racun, potem ti ga prinese in nerga, ker hoces placati s kartico. :)

perci ::

Pejt raj na solato v Spar restavracijo (majo precej raznoliko izbiro), bos isto hitro opravil - ce ze moras jest v CityParku :).

No, jst se enkrat na mesec (približno) ustavim v mcdrive-u, ker potem kar med voznjo (na semaforjih) pojem :).

ahac ::

Tvoj model ima eno napačno predpostavko in sicer da imaš subway tako blizu kot domači hladilnik

Subway: 50 metrov
Domači hladilnik: 20 kilometrov

Pozabljaš, da nekateri hodimo v službe ali šole pa še kam. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

BigWhale ::

perci je izjavil:

Pejt raj na solato v Spar restavracijo (majo precej raznoliko izbiro), bos isto hitro opravil - ce ze moras jest v CityParku :).

No, jst se enkrat na mesec (približno) ustavim v mcdrive-u, ker potem kar med voznjo (na semaforjih) pojem :).


Solata je edina rec v Spar restavraciji, ki bi bila uzitna. Vse drugo je na isti ravni kot McDonalds/Burger King. :)

LeQuack ::

perci je izjavil:

Pejt raj na solato v Spar restavracijo (majo precej raznoliko izbiro), bos isto hitro opravil - ce ze moras jest v CityParku :).

No, jst se enkrat na mesec (približno) ustavim v mcdrive-u, ker potem kar med voznjo (na semaforjih) pojem :).


Upam da res ne ješ hamburgerja med vožnjo, ker to je resno ogrožanje drugih, če ti že za sebe ni mar.
Quack !

fosil ::

ahac je izjavil:

Tvoj model ima eno napačno predpostavko in sicer da imaš subway tako blizu kot domači hladilnik

Subway: 50 metrov
Domači hladilnik: 20 kilometrov

Pozabljaš, da nekateri hodimo v službe ali šole pa še kam. ;)

V službi imaš pa službeni hladilnik ;)
Ne vem no, meni se zdi ideja, da bi šel v restavracijo na sendvič čudna, sploh če za isti denar dobiš kosilo.
Tako je!

tomy5 ::

Enako meni.
Toplo kosilo vedno bolj sede. Sendvič je za na pot ko si nekje v hribih ipd.

LeQuack ::

Saj se da tud sendvič pogret.
Quack !

perci ::

LeQuack je izjavil:

perci je izjavil:

Pejt raj na solato v Spar restavracijo (majo precej raznoliko izbiro), bos isto hitro opravil - ce ze moras jest v CityParku :).

No, jst se enkrat na mesec (približno) ustavim v mcdrive-u, ker potem kar med voznjo (na semaforjih) pojem :).


Upam da res ne ješ hamburgerja med vožnjo, ker to je resno ogrožanje drugih, če ti že za sebe ni mar.


Ne med voznjo. Ko cakam na semaforjih ali ko stojim v popoldanski guzvi, naredim bite in odlozim zadevo preden speljem.

bambam20 ::

BigWhale je izjavil:

perci je izjavil:

Pejt raj na solato v Spar restavracijo (majo precej raznoliko izbiro), bos isto hitro opravil - ce ze moras jest v CityParku :).

No, jst se enkrat na mesec (približno) ustavim v mcdrive-u, ker potem kar med voznjo (na semaforjih) pojem :).


Solata je edina rec v Spar restavraciji, ki bi bila uzitna. Vse drugo je na isti ravni kot McDonalds/Burger King. :)


A tako. ker v MCškotu,/budgerkingu seveda lahko dobiš govejo hujo, testan krompir, pire, tortilje, lazanje, ribe, svinjski zrezek, puranji zrezek......

perci je izjavil:

LeQuack je izjavil:

perci je izjavil:

Pejt raj na solato v Spar restavracijo (majo precej raznoliko izbiro), bos isto hitro opravil - ce ze moras jest v CityParku :).

No, jst se enkrat na mesec (približno) ustavim v mcdrive-u, ker potem kar med voznjo (na semaforjih) pojem :).


Upam da res ne ješ hamburgerja med vožnjo, ker to je resno ogrožanje drugih, če ti že za sebe ni mar.


Ne med voznjo. Ko cakam na semaforjih ali ko stojim v popoldanski guzvi, naredim bite in odlozim zadevo preden speljem.



V avtu se ne je. Kakšne svinjake mate določeni, da to ni res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

BigWhale ::

bambam20 je izjavil:


A tako. ker v MCškotu,/budgerkingu seveda lahko dobiš govejo hujo, testan krompir, pire, tortilje, lazanje, ribe, svinjski zrezek, puranji zrezek......


Kvaliteta hrane v menzah ni na nic kaj boljsem nivoju kot v McDonald's ali pa Burger Kingu. To, da je vecja izbira se nic ne pomeni.

bambam20 je izjavil:

V avtu se ne je. Kakšne svinjake mate določeni, da to ni res.


V tvojem se mogoce ne. V percijevem pa se. Nekateri v avtomobilih celo kadijo in to med vozjo. :)

bambam20 ::

BigWhale je izjavil:

bambam20 je izjavil:


A tako. ker v MCškotu,/budgerkingu seveda lahko dobiš govejo hujo, testan krompir, pire, tortilje, lazanje, ribe, svinjski zrezek, puranji zrezek......


Kvaliteta hrane v menzah ni na nic kaj boljsem nivoju kot v McDonald's ali pa Burger Kingu. To, da je vecja izbira se nic ne pomeni.


Solata je edino ok, ker si jo sam pripraviš.:)

V čem se razlikuje zrezek v špar restavraciji in pire krompir od tistega, kar narediš doma?

perci ::

V mojem avtu se je - in mislim, da lahko to reče vsak, ki ima majhne otroke.

kuglvinkl ::

perci je izjavil:

V mojem avtu se je - in mislim, da lahko to reče vsak, ki ima majhne otroke.


Seveda :).

Natančno v ta namen sem ubodu tole: https://www.amazon.fr/Black-Decker-Dust....

Ko so mi rekli pri uvozniku, da ni delan za naš trg (pač pa za DE, FR, UK...), sem ga še posebi hotu met. Skratka, se obnese.
Your focus determines your reallity

111111111111 ::

perci je izjavil:

V mojem avtu se je - in mislim, da lahko to reče vsak, ki ima majhne otroke.


Se podpišem pod tole. Najlepši mir je v avtu, ko meljejo piškote.

nekikr ::

+1 :D

ahac ::

V službi imaš pa službeni hladilnik
Pa notr 10 vrst salame in drugega mesa, več vrst sirov, svežega kruha, zelenjave in prelivov? :P
Ne gre, ker je hladilnik nabasano poln piva. :))
Pa tudi drugače ne bi mogel imet tolk različnih stvari notr (če bi jih imel bi se pa pokvarile), niti ne bi imel pečice za pogret sendvič.


Ne vem no, meni se zdi ideja, da bi šel v restavracijo na sendvič čudna, sploh če za isti denar dobiš kosilo.
Od footlonga v Subwayu še nisem šel lačen, od kosila (dražjega) kje drugje pa že...


tomy5 je izjavil:

Toplo kosilo vedno bolj sede.

LeQuack je izjavil:

Saj se da tud sendvič pogret.
Subway sendvič JE pogret po defaultu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

bambam20 ::

perci je izjavil:

V mojem avtu se je - in mislim, da lahko to reče vsak, ki ima majhne otroke.


Misliš lahko. teb bodo otroc še po glavi skakal, ker jim že sedaj popuščaš.

111111111111 je izjavil:

perci je izjavil:

V mojem avtu se je - in mislim, da lahko to reče vsak, ki ima majhne otroke.


Se podpišem pod tole. Najlepši mir je v avtu, ko meljejo piškote.



Mir je tudi drugače, če imaš avtoriteto. Očitno je eni nimate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

111111111111 ::

He, he, he. Seveda je nimamo. Edino kar smejo jesti je kruh in piškoti brez polnila in za piti je voda. To kar se da očistit. Avto je samo prevozno sredstvo in ne očetov portal v drugo dimenzijo.

Daj rupsi31 povej koliko jih imaš? Domnevam tako na palec 1. Ti voziš žena pa zabava tvojega otroka. Potujete na kratke razdalje in ste zmagali.

bambam20 ::

V avtu se ne je. Konec debate. zato je miza ali pa pred avtom itd...

Otroci morajo kmalu razumet kdo je šef pri hiši.

perci ::

Ti si v štartu narobe razumel, če misliš, da otroci jejo v naših avtomobilih, kljub temu, da jim tega ne dovolimo. Mi jim to dovolimo, ker se nam zdi to OK. Tudi starši jemo v avtu, če smo lačni in še dolgo ne bomo na cilju. Včasih smo celo tako predrzni, da spijemo malo vode med vožnjo.

Kje si pa prebral, da se v avtu ne je, pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

koyotee ::

Eh, on verjetno tut na kavču ne je.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

FTad ::

ja dobro, nekaj, kar se zelo drobi ali pa hamburger (ko ti lahko solata, omaka, itd spolzijo skozi prste v naročje) res ne bi dovolil jesti v avtu. Kak sendvič, piškot pa še.

Matev ::

V avtu se ne je. Konec debate. zato je miza ali pa pred avtom itd...


kako ti vzgajaš svoje otroke ali kako so tebe vzgajali nas ne zanima

tikitoki ::

BigWhale je izjavil:

bambam20 je izjavil:


A tako. ker v MCškotu,/budgerkingu seveda lahko dobiš govejo hujo, testan krompir, pire, tortilje, lazanje, ribe, svinjski zrezek, puranji zrezek......


Kvaliteta hrane v menzah ni na nic kaj boljsem nivoju kot v McDonald's ali pa Burger Kingu. To, da je vecja izbira se nic ne pomeni.

bambam20 je izjavil:

V avtu se ne je. Kakšne svinjake mate določeni, da to ni res.


V tvojem se mogoce ne. V percijevem pa se. Nekateri v avtomobilih celo kadijo in to med vozjo. :)


To, da je kvaliteta hrane enaka, ensotavno ni res. Je pa res, da ni v nobene od nastetih primerov kvalitetna. Po sparovi hrani se mi ni nikoli spahovalo ali dajalo druge neprijetne obcutke, kar je po McDonaldsu bilo pogosto.
Ce je tebi vse enako, potem pa imas dober zelodec in neobcutljiv okus.

BigWhale ::

bambam20 je izjavil:

perci je izjavil:

V mojem avtu se je - in mislim, da lahko to reče vsak, ki ima majhne otroke.

Misliš lahko. teb bodo otroc še po glavi skakal, ker jim že sedaj popuščaš.


Pameten u tri pm, a? ;> Moja dva se vedno kdaj pa kdaj v avtu jesta in kaj pocneta zdaj? Zuni sneg kidata pred bajto, jest pa doma na slo-techu pametujem.

Perci, ti jim kr pust nej jedo v avtu. :>

bambam20 je izjavil:

Mir je tudi drugače, če imaš avtoriteto. Očitno je eni nimate.


Avtoriteta nad toddlerjem med dolgocasno voznjo z avtom. :))))))))))

tikitoki je izjavil:

To, da je kvaliteta hrane enaka, ensotavno ni res. Je pa res, da ni v nobene od nastetih primerov kvalitetna. Po sparovi hrani se mi ni nikoli spahovalo ali dajalo druge neprijetne obcutke, kar je po McDonaldsu bilo pogosto.


Imas prav. V McDonalds so zivila kvalitetnejsa. V Spar restavraciji pa itak uporabijo robo, ki je v trgovinah niso uspeli pravocasno prodati ali pa je nihce ni hotel kupit. ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Glugy ::

Men pa niso čist nč všeč hamburgerji.

Drgač pa v avtu se je. Če si lačn se ustavš pa ob postanku poješ. Ne mi rečt da boš kot voznik druge sopotnike gledal kako se bašejo s hrano ti boš pa vso pozornost imel tam kjer jo tudi moraš ..na cesti.

Jz ne vem iz katerga vesolja ste vi da ne morte mal potrpet brez hrane..da morte že v avtu jest. Da niti tok niste da bi se vsaj ustavl predn bi jedl. Da bi vsaj v miru z užitkom pojedl. Pa kajanje v avtu..svinjarija.

Dobr sj ne smem bit preveč kritičen ker načeloma lahko vsak dela z svojo lastnino kar hoče. Ampak men se zdi trapast da niste razvil temeljne vrednote: potrpežljivost.

LeQuack ::

Glugy je izjavil:

Men pa niso čist nč všeč hamburgerji.

Drgač pa v avtu se je. Če si lačn se ustavš pa ob postanku poješ. Ne mi rečt da boš kot voznik druge sopotnike gledal kako se bašejo s hrano ti boš pa vso pozornost imel tam kjer jo tudi moraš ..na cesti.

Jz ne vem iz katerga vesolja ste vi da ne morte mal potrpet brez hrane..da morte že v avtu jest. Da niti tok niste da bi se vsaj ustavl predn bi jedl. Da bi vsaj v miru z užitkom pojedl. Pa kajanje v avtu..svinjarija.

Dobr sj ne smem bit preveč kritičen ker načeloma lahko vsak dela z svojo lastnino kar hoče. Ampak men se zdi trapast da niste razvil temeljne vrednote: potrpežljivost.


Isto ljudje, ki že kar v trgovini začnejo jesti izdelke, ki jih kupujejo. Npr. začnejo kar žemlje ali kruh jesti in podobno.
Quack !

perci ::

Danes je zena pojedla banano kar v avtu. Ker nismo imeli nobene vrecke v avtu, je olupek odlozila kar na tla. Enako sem naredil z dvema robckoma, ki ju je tamala posmrkala in mi ni bilo do tega, da bi si jih dal v zep.

Potem smo tamali dovolili, da je v otroskem stolcku jedla jabuk in je med tem zaspala z jabukom v roki.

Za konec sem si kupil na miklosicevi se pizza slice in ga med tem ko je tamala spala pojedel v avtu.

Kak svinjakar da tako delam s svojo svetinjo - avtom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

tikitoki ::

BigWhale je izjavil:

bambam20 je izjavil:

perci je izjavil:

V mojem avtu se je - in mislim, da lahko to reče vsak, ki ima majhne otroke.

Misliš lahko. teb bodo otroc še po glavi skakal, ker jim že sedaj popuščaš.


Pameten u tri pm, a? ;> Moja dva se vedno kdaj pa kdaj v avtu jesta in kaj pocneta zdaj? Zuni sneg kidata pred bajto, jest pa doma na slo-techu pametujem.

Perci, ti jim kr pust nej jedo v avtu. :>

bambam20 je izjavil:

Mir je tudi drugače, če imaš avtoriteto. Očitno je eni nimate.


Avtoriteta nad toddlerjem med dolgocasno voznjo z avtom. :))))))))))

tikitoki je izjavil:

To, da je kvaliteta hrane enaka, ensotavno ni res. Je pa res, da ni v nobene od nastetih primerov kvalitetna. Po sparovi hrani se mi ni nikoli spahovalo ali dajalo druge neprijetne obcutke, kar je po McDonaldsu bilo pogosto.


Imas prav. V McDonalds so zivila kvalitetnejsa. V Spar restavraciji pa itak uporabijo robo, ki je v trgovinah niso uspeli pravocasno prodati ali pa je nihce ni hotel kupit. ;>


Res si dobro utemeljil z neosnovanimi izjavami o kvaliteti hrane. Ce pa lahko to s cem podkrepis, pol pa super.

perci ::

Isto ljudje, ki že kar v trgovini začnejo jesti izdelke, ki jih kupujejo. Npr. začnejo kar žemlje ali kruh jesti in podobno.

In kaj točno je narobe s tem? Jst sicer hrane ponavadi ne jem v trgovini, ampak hofer kavico si pa z veseljem privoščim preden se uspemo spakirati do blagajne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Matev ::

Npr. začnejo kar žemlje ali kruh jesti in podobno.


jaz sem bil enkrat tako žejen da sem si odprl radensko in jo pil kar v trgovini
idino na avtomatsko blagajno potem nisem šel

pa me ni bilo nič sram

BigWhale ::

perci je izjavil:

Potem smo tamali dovolili, da je v otroskem stolcku jedla jabuk in je med tem zaspala z jabukom v roki.
Kak svinjakar da tako delam s svojo svetinjo - avtom.


Sej, zato pa je tko dans! Ceb bil taprav desc bi tamalo tamahal okrog ust in si tud pisnt neb upala in bi bla celo pot tih. Ce ne taprvic pa tadrugic al pa tatretjic. Pol pa se babo, ce bi se kej usajala. Na konc bi se obe posesali avto, ce bi kej svinjarije pustile not.

Pa itak, a se vi ne preobujete v copate k greste v avto!?

Dr_M ::

Pa itak, a se vi ne preobujete v copate k greste v avto!?


Videl na bencinski crpalki enkrat, tamala se je mogla sezut, predno je sla v avto, audi q7. Verjetno je to edina stvar, ki jo tip ima.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

Jst sem pred časom pohodil drek in se nevede usedel v avto. Precej neprijetno, ampak sem preživel. Bogi rupsi, ki tole bere.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Matev ::

meni se je pa enkrat ptič usrou na avto
pa nisem bil nič jezen
še skrbeli me je če je s ptičem vse ok, ker je imel očitno kar obilno drisko ...

BigWhale ::

FYI: Ptici nimajo driske. Urin izlocajo skupaj z drekom. Ne skrb za ptica, kul je!

111111111111 ::

bambam20 je izjavil:

V avtu se ne je. Konec debate. zato je miza ali pa pred avtom itd...

Otroci morajo kmalu razumet kdo je šef pri hiši.


Koliko otrok imaš? :) Ne izogibaj se vprašanju.

perci ::

Zdele bom hudo predrzno vprasanje postavil, tko da obcutljivi nehajte brat.

Ali je kdo od vas kdaj previl otroka v avtu? Jst priznam. In mi je ful bad.

Seksal pa se nisem v njem (v sedanjem). Plus tocka zame.

FTad ::

perci je izjavil:


Seksal pa se nisem v njem (v sedanjem). Plus tocka zame.



sem, ampak na srečno ni bil moj avto :P

mtosev ::

sem se spomnil, da vprašam, a je v SLO kakšen KFC?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

radmannsdorf ::

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Superboyy ::

Pizza huta in podobnih sploh ne pogrešam v Sloveniji. Se mi zdi, da imamo picerije, ki za podoben denar ponudijo boljšo hrano.

jusv ::

mtosev je izjavil:

sem se spomnil, da vprašam, a je v SLO kakšen KFC?



Ne. Bi pa bil dobrodošel.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

BigWhale ::

perci je izjavil:

Ali je kdo od vas kdaj previl otroka v avtu? Jst priznam. In mi je ful bad.


Jest sem ga ze na NEST-u. Avto je za zacetnike. :)))

[D]emon ::

Mater ste derailal temo. In to admini. Svaka vam cast.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

mtosev ::

[D]emon je izjavil:

Mater ste derailal temo. In to admini. Svaka vam cast.
saj smo v loži:))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tody ::

Fast food hamburgers are comprised of little meat (median, 12.1%). Approximately half of their weight is made up of water. Unexpected tissue types found in some hamburgers included bone, cartilage, and plant material. No brain tissue was present.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/189...

Pa dober tek! :)
««
17 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41443485 (26189) D3m
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417723 (13083) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527832 (24924) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143082 (117142) Spock83

Več podobnih tem