» »

Burger king v btc

Burger king v btc

««
«
1 / 20
»»

aJPOD ::

Kdo ve če se je burger king v btc odprl danes ali se šele ćez 1 tedn? Na internetu je več različnih podatkov. LP Blaž

TekO ::

Kolega ima napisan na FBju, da je danes jedel tam, samo ne vem ali se zajebava:)

Ker v FB skupini "Burger King Slovenia", so še danes napisali (8 ur nazaj) da je 10. marca otvoritev.
Ideas are bulletproof.

LuGi ::

10.3 jep

mtosev ::

A to je samo v LJ?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

LuGi ::

Da

aJPOD ::

=(

guest #44 ::

=) ne pa =( , the last thing we need is more fat fucks ;)

mtosev ::

guest #44 je izjavil:

=) ne pa =( , the last thing we need is more fat fucks ;)

Kdo pa je reko da rabiš iti tam jest?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

IvoJan ::

mtosev je izjavil:

guest #44 je izjavil:

=) ne pa =( , the last thing we need is more fat fucks ;)

Kdo pa je reko da rabiš iti tam jest?

Kaj ko bi se ti raje naučil govorit slovensko?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

gslo ::

a kfc bom mogu pa jst odpret? saj kar se posla tice, mislm da je dost ziher.. ne vem kaksni pa so pogoji.

v tujini med mcdji burgerkingi, subwayi in ostali fast foodom je kfc ziher kar konkretno obiskan. vsaj v barceloni je bla tam vedno guzva, drugje pa prazno. :o

Avenger ::

ja vse kar naš narod rabi je še več restavracij, a jih res še ni dovolj, vsake pet metrov maš kebab, burek, burgerje, pice, hotdoge kar čš, lačni ne bomo to je 1x1. Pa dobr ajde, če se že zmišlujemo kaj odpret, white castle, harold pa kumar sta me čist razrajcala s tistimi mini burgerji... hehehe Sicer sem jedel že v Burger Kingu ampak mi je blo v bistvu bl tko, kr neki, sicer veliki burgerji, za probat pa je. Men je žal, da se je Dairy queen skenslal, mi je bil kar dober njihov top hamburger.. kako je že bil - super queen? Pa hotdogi so bli fletni.. pa tista industrijska avtomatska linija za pice pečt hehehe
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

technolog ::

Pust ti kapitalizmu, nej on določ kdaj je zadost restavracij.

Dokler bodo te slovenski pujski jedli na vsako uro bo profita dovolj še za kako restavracijo več.

Venomus ::

Torej... se je kdo šel že danes gužvat? :)

Ponudba naj bi bila bolj slaba, kakor pravijo in tudi pravih pijač ni za dobiti, ker jo dostavlja Laško.

particle ::

Sem šel na poizkušino danes. Folka precej, postreščki so zelo počasni, verjetno se še uvajajo :D

Hrana mi j pa boljša kot v MC, priokus žara je ok. Pa tudi z enim menijem se precej bolj naješ kot v MC.

Heisenberg ::

kakšne so pa kaj cene in a je na netu tudi meni ?

particle ::

Za dvojni hamburger meni (nevem več kako se reče :D ) sem da 5,20eu

Dr_M ::

Uf tole bo pa treba probat enkrat.
Mi 3x na mesec mcdonadls cist preseda ze :));)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mtosev ::

Kdaj pa bo drugje po Sloveniji? Npr. v Mariboru???
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bluefish ::

Glede na uspeh ponudnikov s hitro prehrano v preteklosti bodo verjetno nekaj časa počakali s širjenjem.

djordjevic ::

Kolikor sem gledal intervju s predstavnikom za ta del Evrope, se pričakuje širitev v druga mesta (imo bo MB prvi zaradi velikosti) še pred koncem leta. Lajkam. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Venomus ::

Na tej strani piše:

''Sportina Group je napovedala širitev tudi v druga večja slovenska mesta, otvoritev naslednjega Burger Kinga je predvidena že za leto 2011.''

http://www.blog.uporabnastran.si/2011/0...

@DM, cene so pa tudi zraven.

Seti5000 ::

Danes je bila v v Burger kralju ful gužva okol 13h , tako da sem šel raje v Spar... Čez kak teden se bo gužva, po moje, umirila.
Aha.. pa ful majhen je..ene 7-10 mizic.. 5 blagajn max.. :/

@Peshkeer: Pa to veš da je ta "priokus žara" umetna aroma? :D Čeprav je še vedno okusno... triple whooper mmm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seti5000 ()

IvoJan ::

Lihkar sem pojedel big king xxl in whooper meni xD crknil bom lol
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

guest #44 ::

Danes sem šel mimo burgerkinga...gužva je bla za popizdit.

Kako naj to kulturno rečem, tisti ki čakate 30 in več minut za en pofukan burger, ki vrjetno ni nevem kaj in the first place...pač, malo se mi smilite pa ne zato ker bi morali toliko čakat, ampak jah, vrjetno vam je jasno kam ciljam, ne?

Zheegec ::

Burgerji so dobri, pomfri niti ne, coca cola je pa vodena. Torej magična kombinacija je pomfri + omaka + pijača iz mcdonalda in pa sendvič iz BK :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

particle ::

Mah js sm v slabih desetih minutah prišel do hamburgerja. Naokoli je bilo precej brhkih deklin, dolgčas mi ni bil. Saj ti je jasno kam ciljam ane? ;)

guest #44 ::

Kaj pa je za vas dober burger? Mekič?

Meni so najboljši burgerji tisti, ki ti jih kak šiptar naredi...pleskavica iz pravega mesa, relativno sveža solata in zelenjava, naredi ti ga pred tabo, puno čebule...to je dober burger. Tisto kar jem v mekdonaldsu nebi kategoriziral kot hrano sploh, edino pomfri je kej omembe vreden ker je hrustljav. Ostalo pa je šrot. Dvomim, da je burger king toliko večja klasa, pomojem je tam tam...torej šrot. Jz pač za take svinjarije ne čakam tolko, razen če nisem lačen ko vouk in drugega na okol ni.

Pač men se je zdelo mal patetično, ko je folk bil nagužvan za en klinčev burger, ki bo danes isti kot čez en teden: No razen če so jih talali zastonj.


particle je izjavil:

Mah js sm v slabih desetih minutah prišel do hamburgerja. Naokoli je bilo precej brhkih deklin, dolgčas mi ni bil. Saj ti je jasno kam ciljam ane? ;)


Pics or it didn't happen ;) Sicer pa so ble te brhke dekline vrjetno < 18 y.o. kar je pač jailbait. :)

djordjevic ::

Zheegec je izjavil:

Burgerji so dobri, pomfri niti ne, coca cola je pa vodena. Torej magična kombinacija je pomfri + omaka + pijača iz mcdonalda in pa sendvič iz BK :)

This. :P
No grave is deep enough to keep us in chains.

šernk ::

mah jaz sem iz sosednje restavracije opazoval folk kako se gnete tam notri in istočasno lepo v miru užival v kalamarih.

aja burgerking...že bigmac, ko sem ga prvič videl sem se smejal, burgerking pa ni dosti boljši po velikosti.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

djordjevic ::

šernk je izjavil:

burgerking pa ni dosti boljši po velikosti.

Na pamet malo? Ko sem prvič jedel triple whopperja, sem bil sit dva dni. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

BlueRunner ::

Potem od horse burgerja verjetno živiš cel mesec. :))

Ti pa verjamem, da se ti je od vse kemije še dva dni spahovalo.

cortez ::

Največja fora je pa v tem, da je Mac takoj dal vn reklamo z B. Bukovec, ki hvali zdravo prehrano v McDonaldsih? WTF?!!!

IvoJan ::

Sej ne da je big king xxl lih tolk velik kot horse burger.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

detroit ::

Nekaj maščobe se je nabral na mojem nekoč sixpacku sedaj one pack ali wampek po slovenskoangleško. Grem v mcdonalds shujšat
Skero

Daliborg ::

gslo je izjavil:

a kfc bom mogu pa jst odpret? saj kar se posla tice, mislm da je dost ziher.. ne vem kaksni pa so pogoji.

v tujini med mcdji burgerkingi, subwayi in ostali fast foodom je kfc ziher kar konkretno obiskan. vsaj v barceloni je bla tam vedno guzva, drugje pa prazno. :o


Za KFC, premal ljudi črne rase (aka nigr) mamo :)...(stereotipsko gledano)

lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

dela ::

Pri KFC majo tud lubenice?

Relanium ::

mtosev je izjavil:

A to je samo v LJ?

Burger King naj bi naredli tud v Celju v celeiaparku se mi zdi

Vglavnem lepo, da bo McDonalds dobil malo konkurence - za tiste ki že jejo tam

djordjevic ::

Me prav zanima, koliko od komentatorjev v temi, zlasti tistih 'tapametnih', je BK-jeve burgerje sploh že poskusilo. >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

mtosev ::

Mene zanima kdaj bo v Mariboru.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Relanium ::

Ja se boš pa kdaj v celje zategnil da double whoperja pa velik pomfri :P

Gregor P ::

Končno BK pri nas; ampak je trajal toliko časa, da so ga odprli, da je že skorajda splahnela vsa želja po njem:D

Se strinjam, da je treba pri njih vzeti samo burger, ostalo pa drugje (izkušnje iz tujine).

In pa tisti, ki se želi pogovarjati o zdravi hrani, je pa itak zgrešil temo8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

dronyx ::

Jaz lobiram da bi Starbucks odprl kakšno svojo poslovalnico.

gendale ::

jaz komaj čakam da se malo zmanjša gužva v bkju, da grem na par double whooperjev
mcdonaldsovi hamburgerji se s tem ne morejo primerjat

je pa res da pomfri je boljši v mcdju
samo za pomfri mi je itak vseeno, tudi če ga ne bi bilo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

guest #44 ::

*sigh*

blackbfm ::

Enkrat sem šel v burger king v avstriji. Tist hamburger je bil ogaben, pomfri je bil ok, pa tut dlje k sem bil not v restavraciji bolj se mi je zdelo da smrdi po nekih truplih heh. Predvidevam, da tukaj ni nič bistveno drugače. Tako da zame zaenkrat mcdonalds zmaga :p

Keyser Soze ::

blackbfm je izjavil:

Enkrat sem šel v burger king v avstriji. Tist hamburger je bil ogaben, pomfri je bil ok, pa tut dlje k sem bil not v restavraciji bolj se mi je zdelo da smrdi po nekih truplih heh. Predvidevam, da tukaj ni nič bistveno drugače. Tako da zame zaenkrat mcdonalds zmaga :p

Hvala enako. BK na Dunaju je bil katastrofa. Za tistih par kosil hitre hrane na leto bo IMO kar še naprej veljal McD.

P.S.: Probat bom pa vseeno šel enkrat v BK. Morda me pa presenetijo s "slovensko" kakovostjo.
OM, F, G!

gendale ::

jaz jem v bkju vedno ko sem v nemčiji v tistih bkjih ob avtocesti in je vedno super hamburger
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Relanium ::

Na Nizozemski, Poljski, v Nemčiji še nisem naletel na kaj slabega v burger kingu
Fino je če si ziherant, pa v nekih čist drugih krajih neveš kaj boš dobu za jest, pač greš v BK al pa podobno.

dukedl ::

lp dukedl

xeon ::

ne vem, ste jedli v MC'D kje drugje razen v Sloveniji? Baje so v tujini veliko boljši in so šrot samo pri nam. Seveda, ker nimamo nobene prave konkurence. Končno je Burgerking tle, in upam da se bojo v MC'Dju mal izboljšal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xeon ()
««
«
1 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41444086 (26790) D3m
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417819 (13179) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527948 (25040) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143812 (117872) Spock83

Več podobnih tem