» »

Burger king v btc

Burger king v btc

««
13 / 20
»»

balluf ::

Zaradi tamalega moram občasno tudi jaz v Mc ali BG, oboje je SRANJE BK bolj kot Mc.
Je boljše ,da greš odspodaj v Špar in si kupiš panin po želji ,stokrat boljši !

Pithlit ::

Moraš? A tamau ti narekuje lajf? Saj ni čudno da smo tam kjer smo...
Life is as complicated as we make it...

BorutO ::

Samo je pa zanimivo ... V ZDA je hrana v McDonaldsih po dva tri dolarje max, pri nas je v mcdonaldsih cena tudi do 10 evrov, v ZDA je tudi cena v Burger kingu po 2, 3 dolarje, pri nas po 10 ... na letališčih po evropi pa so cene v Burger kingu tudi po 15 evrov ... zelo zanimivo ... najbolj zanimivo še je to, da pri nas kokakolo moreš plačati, v zda pa imajo v mcdonaldsih pa Burger kingu avtomat s kokakolo, in si jo lahko brezplačno točiš kolikor hočeš. Najbolj zanimivo pa je še to, da je vse tako drago, naješ pa se nič.

Steinkauz ::

Drugače BK uporablja liquid smoke, zato okus po žaru :)
http://www.amazon.co.uk/Stubbs-Hickory-...

Drugače pa je BK > MK, samo še vedno zmaga proper burger s proper debelino pleske in pečeno medium.

balluf ::

Pithlit je izjavil:

Moraš? A tamau ti narekuje lajf? Saj ni čudno da smo tam kjer smo...



Ma dej, parkrat na leto gremo v velemesto in tamali gre na burger ker frendi hodijo.
Mi iz vasi tam daleč zadaj pojemo manj teh burgerjev na leto kot večina vas mestnih v 14 dneh.

Pithlit ::

balluf je izjavil:

Mi iz vasi tam daleč zadaj pojemo manj teh burgerjev na leto kot večina vas mestnih v 14 dneh.

A si lahko še bolj užaljen? Še dobro da veš kje živim... ti dam hint: najbljižji McD je 65km stran. In ni v naši državici.
Life is as complicated as we make it...

vostok_1 ::

Pithlit je izjavil:

balluf je izjavil:

Mi iz vasi tam daleč zadaj pojemo manj teh burgerjev na leto kot večina vas mestnih v 14 dneh.

A si lahko še bolj užaljen? Še dobro da veš kje živim... ti dam hint: najbljižji McD je 65km stran. In ni v naši državici.


"Na vasi" ni lejzbik...DUH.

Ampak ja. Ne vem kaj toliko imate proci McDju. Je kr dobra hrana ko rabiš hitro tistih par tisoč kalorij dat v sebe. Pa še low meat je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Pithlit ::

Saj jaz nimam nič proti McD-ju.
Life is as complicated as we make it...

knesz ::

BorutO je izjavil:

Samo je pa zanimivo ... V ZDA je hrana v McDonaldsih po dva tri dolarje max, pri nas je v mcdonaldsih cena tudi do 10 evrov, v ZDA je tudi cena v Burger kingu po 2, 3 dolarje, pri nas po 10 ... na letališčih po evropi pa so cene v Burger kingu tudi po 15 evrov ... zelo zanimivo ... najbolj zanimivo še je to, da pri nas kokakolo moreš plačati, v zda pa imajo v mcdonaldsih pa Burger kingu avtomat s kokakolo, in si jo lahko brezplačno točiš kolikor hočeš. Najbolj zanimivo pa je še to, da je vse tako drago, naješ pa se nič.

Najbolj zanimivo je pa to, da je čisto vse najbolj zanimivo, kar ni logično.

balluf ::

Pithlit je izjavil:

balluf je izjavil:

Mi iz vasi tam daleč zadaj pojemo manj teh burgerjev na leto kot večina vas mestnih v 14 dneh.

A si lahko še bolj užaljen? Še dobro da veš kje živim... ti dam hint: najbljižji McD je 65km stran. In ni v naši državici.


Saj nisem užaljen,niti približno, si pa lahko misliš, da imam jaz do najbližjega Mc-a 102km ,do BK pa 125.
Je pa res, da dobiš pri nas burger v eni gostilni ,ki ni primerljiv .

Invictus ::

Pri BK imaš, v primerjavi z MCD, vsaj občutek da je v hamburgerju meso, ne nek pocast, lepljiv polpet s sumljivimi sestavinami.

Ampak sam sem bil v BK v Nemčiji in VB, v BTCju ne.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Matev ::

. V ZDA je hrana v McDonaldsih po dva tri dolarje max, pri nas je v mcdonaldsih cena tudi do 10 evrov,


o čem ti to

DrSergioDJ ::

BorutO je izjavil:

Samo je pa zanimivo ... V ZDA je hrana v McDonaldsih po dva tri dolarje max, pri nas je v mcdonaldsih cena tudi do 10 evrov, v ZDA je tudi cena v Burger kingu po 2, 3 dolarje, pri nas po 10 ... na letališčih po evropi pa so cene v Burger kingu tudi po 15 evrov ... zelo zanimivo ... najbolj zanimivo še je to, da pri nas kokakolo moreš plačati, v zda pa imajo v mcdonaldsih pa Burger kingu avtomat s kokakolo, in si jo lahko brezplačno točiš kolikor hočeš. Najbolj zanimivo pa je še to, da je vse tako drago, naješ pa se nič.


Jst ne vem od kje tebi ideja, da je v USA vse za 1//3 cene. Si že bil v USA v Mc ali BK?

http://www.burgerlad.com/2015/05/mcdona...
...

perci ::

Ne samo, da ni bil v ZDA, tudi v Sloveniji očitno še ni bil. Še v lajfu nisem 10 eur zapravil v McD. Običajno pod 5 eur. Isto v ZDA.

suhi ::

V McDonald'su zapravit 10+ evrov je pa res najmanjši problem. Moj 'rekord' je mislim da nekje 13EUR. Pa sem daleč od prekomerne teže, da ne bo pomote.

Matev ::

ja ampak v ameriki pravi da zapraviš 2-3 dolarje max

kdo bi ga razumel?

perci ::

No, dej razloži mi, kako zapraviš 13 EUR v Macu?

Najdražji menu stane 5,50 EUR. Kupiš dva in potem še dva Sundaeja čez?

In potem takoj bruhat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

dj_uro ::

Npr 2x tale "alpski teden z bacon(samo sendvic), pa domaci krompircek, pa si prec na 10+ €€
vw-klub.si

Smurf ::

Meni se zdijo cene cisto konkurencne tistim v ZDA v bistvu bi po spominu rekel, da je tukaj celo nekoliko ceneje, sploh od kar je evro sibek proti dolarju.

Od kar imamo Evro bi rekel, da je McDonalds and Co. (BK) tudi v Sloveniji dobil pozicije cheap - fast fooda in je sam po sebi konkurenca burekom/kebabom in podobnim stvarem.

Ce se gres gurmana, gres pa seveda drugam jesti (pa ne v "vasko gostilno, kjer imajo dobro pleskavico"), sploh zadnja leta imamo nekaj kar dobrih lokalov za burgerje.

koyotee ::

Greš na steak v kralj žara in je to to!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Tody ::

ja ker je stake in hamburger isto. Tudi cenovno primerljivo Drugač maste pa tud big mac index... da se ne boste v prazno kregal
http://www.economist.com/content/big-ma...

LeQuack ::

Cenovno primerljivo bi bilo, če bi upoštevali še plačo ne samo ceno.
Quack !

koyotee ::

Ne ni isto, ker mcd produkti so govno od govna. Plačam isto za odvoz 100kg smeti na mesec, ali če bi šou 2x u mcd na 20dek smeti, go figure :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

stara mama ::

Probite v Mcdju naročat hrano brez pijače.
Hitro ugotoviš, da je same hrane bolj malo, ker ni pol litra kokakole, da bi te napihnila in ti dala občutek sitosti.
In za tisto kolker količinsko dobiš hrane je precej draga.

E, prvi korak kako zdravo jesti v MCdonaldsu (čeprav tu ne moremo govorit ravno o zdravju) je to, da se neha pit cocacola aka tekoči sladkor.

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

E, prvi korak kako zdravo jesti v MCdonaldsu (čeprav tu ne moremo govorit ravno o zdravju) je to, da se neha pit cocacola aka tekoči sladkor.

Pa se zavedaš, da ima naprimer Coca Cola primerljivo sladkorja kot večina ostalih pijač (Fruc, Cockta, naravni sokovi (naprimer od Dane) ali praktično katera koli druga pijača?
Ne da zdaj zagovarjam Coca Colo, ampak ljudje imajo napačne predstave koliko ima katera pijača. Načelno imajo vse sladke pijače, sokovi, praktično vse cca 10g sladkorja/100ml pijače.

paraboŁa ::

M-XXXX je izjavil:

E, prvi korak kako zdravo jesti v MCdonaldsu (čeprav tu ne moremo govorit ravno o zdravju) je to, da se neha pit cocacola aka tekoči sladkor.

Pa se zavedaš, da ima naprimer Coca Cola primerljivo sladkorja kot večina ostalih pijač (Fruc, Cockta, naravni sokovi (naprimer od Dane) ali praktično katera koli druga pijača?
Ne da zdaj zagovarjam Coca Colo, ampak ljudje imajo napačne predstave koliko ima katera pijača. Načelno imajo vse sladke pijače, sokovi, praktično vse cca 10g sladkorja/100ml pijače.


This. Sladkor danes pravzaprav tlačijo povsod, še v jogurtih in ostalih izdelkih za katere tega ne bi pričakoval, ga je polno.

thramos ::

Povprečen sadni ultra zdrav low fat jogurt ga ima pravzaprav 50 % več kot Coca Cola.

Domobrancek ::

Uzameš Coca Colo Zero pa je problem rešen :D Drugač pa itak usak ve, da je najbolš pit navadno vodo pa je toto. Tko al tko pa skor da nemorš it usak dan u mcdonaldsa jest..slej k prej te bo neki zvil.

koyotee ::

Cc zero ja, aspartam je baje ful zdrav!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Pithlit ::

koyotee je izjavil:

Cc zero ja, aspartam je baje ful zdrav!

Če verjameš raznim anitvaxerjem, homeopatom, vračem in ostalim nakladačem... pol ja, se je treba aspartama bat kot hudič križa.

Če verjameš znanosti se ti ga pa ni treba bat, sploh. Odličitev je pa tvoja (ampak glede na to da je to tehnični forum se od tebe pričakuje določen nivo). "miti in legende" nekako ne pašejo sem.

thramos je izjavil:

Povprečen sadni ultra zdrav low fat jogurt ...

... je en hud oxymoron.
Life is as complicated as we make it...

suhi ::

perci je izjavil:

No, dej razloži mi, kako zapraviš 13 EUR v Macu?

Najdražji menu stane 5,50 EUR. Kupiš dva in potem še dva Sundaeja čez?

In potem takoj bruhat?

Ker sem bil kak mesec nazaj, ti lahko kar natančno povem.

Alpski burger veliki meni - 6,8€

2x Cheeseburger - 2,2€

Ementaler sirčki - 2€

2 omaki - 0,4 €

McSundae s karamelo - 1,1€

Skupaj - 12,5€

thramos ::

Alpski burger 913 kcal, Velika coca cola 210, Velik pomfri 470, 2x cheese 600, 2x omaki 100, McSundae 300 = > 2500 kcal.

Povrečen, vsakdanji obrok ja. :))

perci ::

Če s temle nimaš prekomerne teže, si pa fenomen. Če jst tole pojem, grem takoj bruhat. Skratka, za bulimična dekleta je tole idealno.

Ni pa to neka referenca. Povprečen obiskovalec si naroči srednji Big Mac menu ali kaj podobnega (kak drug meni). Ne pa velik menu, potem pa še dva cheesa čez, pa še sirčke, pa še Sundae.

thramos ::

Pozabu na sirčke + 300 kcal.

suhi ::

Nikjer nisem rekel, da je to povprečen vsakdanji obrok. Rekel sem, da ni noben problem zapravit 10€ v meku.

Pri svojih 180 cm imam nekje 65 kg. Če si enkrat na 2-3 mesece privoščim tak "pig out", se zaradi tega ne bom zredil 20 kg.

Domobrancek ::

ahaa seprav je navadna coca cola ful zdrava coca cola zero pa strup? Dobr, da vem :)) drugac se pa dobi tud cokta easy, ki ima za sladilo uporabljeno stevio..(nevem pa, ce se jo da dobiti tudi u meku)

thramos ::

suhi je izjavil:

Nikjer nisem rekel, da je to povprečen vsakdanji obrok. Rekel sem, da ni noben problem zapravit 10€ v meku.

Pri svojih 180 cm imam nekje 65 kg. Če si enkrat na 2-3 mesece privoščim tak "pig out", se zaradi tega ne bom zredil 20 kg.



Zate trenutno mogoče res ni problem zmazat tole, za večino pa je.

Pa tudi ti počaki 10 let kako bo šlo takrat. ;)

suhi ::

Star sem 30 let, tak da tudi nek mladenič nisem več.

tomaz- ::

in zdaj pejt v gostilno, naroč dva zrezka s pomfrijem, en pohan sir, eno juho, sladico, daj zravn še ene dve kokakoli, kakšno tatarsko omakco, pa potegni črto pod račun.. Ne vem, če boš prišel na 10-12€.. Hočem samo napisat, da če si povlekel zadevo ven, ki si jo še ti privoščiš samo enkrat na par mesecev, se pravi, nažiranje, potem res lahko prideš tud na 15€ v MCDonalds, res je..
povprečni obrk pa niti ni drag, pustimo, kolj je dejansko "užiten"..

perci ::

Lej, trust me. Tudi, če si to res uspel pojest, nisi referenca.

Meni osebno bi se vse skupi gravžalo. V maca grem enkrat na dva meseca, če sem glih v avtu in se mi kam mudi. takrat pojem big mac menu (srednji) in sem pol dneva zagiftan. Če bi pojedel vse, kar si naštel...nočem niti pomislit.

35 let, 190cm in 90 kg.

koyotee ::

tomaz- je izjavil:

in zdaj pejt v gostilno, naroč dva zrezka s pomfrijem, en pohan sir, eno juho, sladico, daj zravn še ene dve kokakoli, kakšno tatarsko omakco, pa potegni črto pod račun.. Ne vem, če boš prišel na 10-12€.. Hočem samo napisat, da če si povlekel zadevo ven, ki si jo še ti privoščiš samo enkrat na par mesecev, se pravi, nažiranje, potem res lahko prideš tud na 15€ v MCDonalds, res je..
povprečni obrk pa niti ni drag, pustimo, kolj je dejansko "užiten"..

Raje jem "drago" hrano, kot drago sranje.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

tomaz- ::

in kaj ima to veze z mojim postom?????

koyotee ::

Če ne drugega, si mal narobe izračunal tvoj gostilniški račun.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

perci ::

koyotee je izjavil:

Če ne drugega, si mal narobe izračunal tvoj gostilniški račun.

Važno, da je na FURS poslana prava številka :D.

tomaz- ::

Aja? A mi prosim, še enkrat napišeš moj izračun, ker jaz ga ne vidim..

thramos ::

perci je izjavil:

Lej, trust me. Tudi, če si to res uspel pojest, nisi referenca.

Meni osebno bi se vse skupi gravžalo. V maca grem enkrat na dva meseca, če sem glih v avtu in se mi kam mudi. takrat pojem big mac menu (srednji) in sem pol dneva zagiftan. Če bi pojedel vse, kar si naštel...nočem niti pomislit.

35 let, 190cm in 90 kg.


Kaj pa vem. Skor 3k kcal je res mal velik, sam tudi meni uspe spravit vase veliko več kcal v Meku kot drugje. Pa še lačen sem nato prej.

LeQuack ::

Najbolj so tisti, ki pravijo da se od enega Big Maca že najejo in potem ostalim svetujejo, da so to dovoljšnje porcije in da kako lahko toliko pojejo. You make me laugh. Niso vsi 24/7 za računalnikom in ne porabijo vsi samo minimalnih kalorij za preživetje.
Quack !

Zlate ::

Ne reče se zastonj "zlata sredina". V večini primerov, od hrane in pijače do drugih stvari... En Big Mac je bolj za hitro malco, dva sta super, trije pa že mal preveč - zlata sredina :)

Ko pa je že bilo govora npr. Coca Cola navadna ali Zero, sem ju jaz nekajkrat mešal in je bilo super. No, potem sem v Eurospinu našel neko njihovo colo, kjer je pol manj sladkorja in je dodatno zaslajeno z umetnimi sladili in je odlična - cca. 17 kcal na deci. Perfect.

Cocto, ki mi je po okusu še najbolj všeč sem tudi že večkrat mešal navadno s tisto s stevio - pravi okus pa pol manj kalorij :)
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

suhi ::

perci je izjavil:

Lej, trust me. Tudi, če si to res uspel pojest, nisi referenca.

Meni osebno bi se vse skupi gravžalo. V maca grem enkrat na dva meseca, če sem glih v avtu in se mi kam mudi. takrat pojem big mac menu (srednji) in sem pol dneva zagiftan. Če bi pojedel vse, kar si naštel...nočem niti pomislit.

35 let, 190cm in 90 kg.

Pa sej najina leta in kile tu zdaj nimajo pravzaprav nobene veze. Rekel sem samo, da ni v meku noben problem zapravit 10€. Tudi če vzameš recimo samo alpski burger veliki meni + en McFlurry, si že na 9€. Pa to sigurno poje vsaka baba. Jaz osebno pa od enega burgera v McD res nisem niti približno sit.

M-XXXX ::

o pa je že bilo govora npr. Coca Cola navadna ali Zero, sem ju jaz nekajkrat mešal in je bilo super.

Tudi sam občasno prakticiram: 2/3 Zero Coca Cole, 1/3 navadne. Okus mi je odličen, cukra 2/3 manj. Zakaj hudiča v Coca Coli ne prodajajo že naprimer take mešanice?
««
13 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41445166 (27870) D3m
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417903 (13263) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7528085 (25177) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770144656 (118716) Spock83

Več podobnih tem