» »

kateri brivski aparat za mokro britje uporabiti?

kateri brivski aparat za mokro britje uporabiti?

Borci ::

Že od nekdaj uporabljam aparat Gillette Senzor. Z njim sem zadovoljen, a so vložki postali zelo dragi. 5 komadov stane čez 1.500 SIT, pa še ne najdeš jih v vsaki trgovini. Zanima me, ali poznate kako cenejšo rešitev (pa ne tistih čisto navadnih).

mile ::

Kurc, jest sm vs zaraščen (mogl bi vidt sliko), tko da, fukn britvice stran in pust da raste. Četnik style.

Brane2 ::

Si probu z voskom za depilacijo nog ? >:D

bmen ::

kaj pa s faracajgom (vžiglanikom)

Elemen_T ::

Navadna žiletka seka 8-)

Če te pa skrbi za denar, si pa raje omisli nekaj električnega.
Enkaratni strošek pribljižno 20k, potem maš res dober brivnik, katerega za kvaliteto britja ni za skrbet.

Brane2 ::


Navadna žiletka seka


Second that. Sicer sedaj uporabljam nek poceni talijanski crap, ampak to sam zato ker več ne najdem solidnega aparatka za klasično žiletko. To je ob vseh novih pi*darijah edina stvar, ki te:

-res obrije tko kot je treba
-res zbudi. Ne vem zakaj, a po takem britju se dokončno zbudim. Mogoče zato, ker zahteva malo zbranosti in mirno roko, da se ne urežeš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Borci ::

Vosek in vžigalnik odpadeta, vsaj pri meni :)
Električnega si zaenkrat ne morem privoščiti (ne bi si rad kupil poceni in zanič aparata).
Preveč sem se razvadil, da bi uporabljal navadne žiletke. Treba je najti drugo firmo, ki ima pač cenejše vložke.

trillian ::

depilacijska krema? reklamirajo jo tudi za moske (glej top-shop.

ali pa navadna pinceta in prevec casa.

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

nojus ::

enkrat sem gledu al-bundija in ko je zeni pojedel kontracepcijske tablete, se mu je full fajn zdel, ker mu 14 dni ni nic pognal;)

ti sam presoltej na strom, k mas 1 leto lahk isto glavo. hitro in ucinkovito
sovražim Gargamela.

perci ::

Jst uporabljam BIC zelene Comfort Twin. Res so mi zelo všeč, ker imajo kvalitetno jeklo in te dejansko tudi obrijejo, ne samo porežejo. Uporabljal sem tudi gillete sensor, pa wilkinson protectorja in malo morje stvari ampak BIC mi najbolj ustreza. Vsake tolk probam it nazaj na gillete in wilkinson in ugotovim, da BIC seka.
Mislim pa, da je veliko odvisno tudi od obraza in roke brivca ;). Enim bolj ustreza eno, drugim drugo.

Borci ::

Za BIC še pa nisem slišal. Kje pa jih nabavljaš in koliko stanejo?

perci ::

Mah BIC, to so une za enkratno uporabo, no - ziher veš katere - včasih so ble samo v taki grdi oker barvi, dons jih maš pa ful vrst.
Kupujem jih v šparu, so pa poceni, ne spomnim se točno koliko ampak jih je 5 v paketu in mislim da so enih 500 tolarjev.

Mercier ::

Kaj pa ona zadeva, ki jo brusiš na pas? Dolgoročno se ziher splača.

Na meni nič ne dela, koža se upira britju. To ni naravno.

perci ::

Saša: Britev je super zadeva, če jo znaš uporabljat.
Vendar mora bit vedno pasje ostra in roka mora biti izredno natančna. Ponavadi z britvijo narediš več škode kot koristi, če nisi res zelo dober brivec.

Ziga Dolhar ::

Hmmm.

Meni mati ne zaupajo, zato so mi kupili brivski aparat...


... Z njim si ne morem mimogrede vratu prerezat.

kuglvinkl ::

Ziggga, lahko se pa spotakneš obenj...
Your focus determines your reallity

Mercier ::

Perci: Hja, možno, itak nisem veliko vadil. V vojski še največ - 7 mesecev mi je "cvetel" vrat. Sem se že sprijaznil s trimerjem na električnem brivniku enkrat na mesec ali dva.

madmitch ::

Zigga: ni kaj, skrbna mama, že ve zakaj. >:D
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Dr_M ::

hm...mach3? sam je drag;( ;((
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Gandalfar ::

jzt mam mach3 pa sem cist zadovoljen .. hitro, ucinkovito in mors bit res talent da se urezes

Tomi ::

Gillette Senzor Excel. Nisem še imel nobenega problema, res je pa, da so pa britvice drage, samo za moje število britja držijo kar precej časa.
Pa tudi urežeš se prepogosto, razen, če si res neroden:\
metrodusa.blogspot.com

big ::

mach3 ti pravim nimas ga boljsga sej pr nas ne
za moje pojme je to revolucija britja ze sam zarad oblike glave ki je res nora je...na .wilkinson in resetke, in vso ostalo kramo pa kr pozab
so pa britvice se drazje kot senzor
hladno brrrrrr

TylerDurden ::

Samo jst se z eno mach 3 britvico brijem vsaj en mesec, na konc že mal rajsa ampak pršparam pa! No kakorkoli britvice res zelo dolgo zdržijo, pa najboljše so jst sem tut neka diamond pa sensor excell jajca sporbavu pa jih mach 3 poseka.
Let\'s make some soap ...

Dr_M ::

Gandalfar pizda sm jest pol naravni talent:D no tko uizi se ze lohk urezes,ampak neprimerno manj kot z navadno britvico:) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Bevcan ::

Jaz tut uporabljam BIC, ene zelene. Mam občutek da so boljše kot "Đilet senzor eksel" sam da jih za isti dnar dobiš 20 namesto 5.

Gandalfar ::

Dr_M: zaenkrat se mi je uspelo samo enkrat urezat pa se to sem bil na maturancu in sem zraven pocel se cel kup stvari. Drugace pa ne vem kako ti uspeva se urezat. Mors ocitno bit res velk talent.

undefined ::

> Navadna žiletka seka

Third that. :)

Pa še neverjetno poceni so.

OwcA ::

Gandalfar: se pridružujem tvojim talentom. Že od začetka uporablam Mach 3 pa sem vedno vesel kadar se ne urežem (na "perfect" mi uspe, če sem zlo optimističen, 1x/teden) :'( .

TESKAn ::

Mach3 je zame najboljši. Zame edini, ki temeljito obrije.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gillette

Oddelek: Loža
10650 (413) simon2704
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42697894 (45347) šernk
»

Občutljiva koža po britju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7824158 (16210) radmannsdorf
»

Britvice-kje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12838598 (28423) gendale
»

Samo za moške (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514337 (11559) LordTado

Več podobnih tem