» »

Strojni tehnik!

Strojni tehnik!

hONDAgamer ::

Lp!

Moj sin se zanima za srednjo šolo (strojnega tehnika) Nima nwm kako dobre ocene povprečen je med 3 in 4 tako ima tudi nekaj enk! Sprašujem se če mu bo uspelo prit ina to šolo?

Hwala za odgovore!

harvey ::

Bolj kot zbir točk je pomembno, če se vidi kot strojnik. Če ga to veseli, bo potem imel nek cilj in precej lažje premagoval "butaste predmete", ki se jih zna kar nekaj nabrati (strojni elementi npr.)

med 3 in 4 tako ima tudi nekaj enk!


Tole pa ne razumem med 3 in 4 in nekaj enk? Ali je dober ali je prav dober ali pa sploh ne zdela, če ima enke. :D Če je dober po mojem ne bi smel biti problem priti na srednjo strojno.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Saladin ::

Sam sem bil nekajkrat odličen kljub enkam pri nekaterih predmetih (ne stalno, seveda).

Za strojnega tehnika je omenjeno znanje dovolj - šolo bo lahko končal tudi brez posebne želje za poklicem (če ima le željo končati šolo). AMpak glede na to, da je vrst tehnikov malo morje naj si sam izbere, kar ga najbolj veseli (in ob temi oceni svoje realne sposobnosti).
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

hONDAgamer ::

Hh, moj sin je zelo zagret za strojnega tehnika tako kot sem tudi jaz in si to resnično želi tam sem se malo zmtil ocene ima tam 5 enk drugače je vse predmete zdelal z dobro 3 kaj mislite da bo prišel?

Damiani ::

jest sm bil od 4 (osnovne)-4 (srednje strojne šole) skoz dobr. Pa sm tud faks končal brez ponavljan (a podalški štejejo?). Če ne bo bluzil, pol bo z malo učenja naredu.
Za tiste enke se naj malo potrudi. Če bo pa prišel na željeno šolo, je pa odvisno od vpisa. Preglejte mal število željenih in razpisanih mest na željeni šoli v prejšnih letih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova tehniška gimazija - izkušnje prosim

Oddelek: Šola
185193 (4435) Unknown_001
»

Šolanje, stopnja II. -> srednja računalniška šola

Oddelek: Šola
123383 (3027) pickle_rick
»

naprej za šolanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13747813 (45295) Jan987
»

Tehnika, mehanika, strojnistvo?

Oddelek: Znanost in tehnologija
352787 (2215) pernat
»

Računalniški tehnik v Celju !!

Oddelek: Loža
392704 (2316) Tomi

Več podobnih tem