» »

Problem grafična kartica, zašteka

Problem grafična kartica, zašteka

s0jat ::

Lep pozdrav
V petek sem kupil http://www.asus.com/product.aspx?p_id=u... to kartico in sem jo vse lepo not dau ko sem pa hotu driverje inšt. je prišlo pa do neke napake ker so baje napačni, sem jih pa potem iz neta potegnu. Ko grem v igro tak ko je german truck simulator al pa fifa manager 09 pa nekej cajta 5 minut dela potem se pa pojavi črn zaslon pa zašteka pa gre potem spet nazaj v normalno stanje, čez cajt pa potem čist zašteka da morem igrco zapre, isto nardi pr internetu ....
Hvala Za odgovor

Jankolovski ::

Vse stare grafične driverje ki so na računalniku zbriši ročno (Dodaj/Odstrani programe) tudi tega ki si ga glih naložu, pol resetiraj računalnik pa naloži driverje iz TELE strani!

Aja pa dobr bi blo vedt kakšn računalnik sploh maš pa ker operacijski sistem uporablaš????

Zgodovina sprememb…

s0jat ::

sem že pobrisal vse stare driverje in tudi naložil najnovejše iz uradne strani. Uporabljam win7 32 bit,raunalnik pa ima 1gb rama,athlon 2.6 ghz. Računalnik je ležečega tipa in ne pokončen. Ali je tudi možno da sem že dobil okvarjeno kartico?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s0jat ()

Jankolovski ::

Z programi preglej računalnik: -ram test, disk test, potem bi blo dobr pogledat temperature z kksnim everest-om, pa vidim da grafična nima hlajenja z ventilatorjem to tut ni tok kul če igraš igre, ker se segreva grafična!
Amm tut mal premal RAM-a imaš predlagam vsaj 2GB za windows 7 32-bit! Ker sam sistem pokuri 1,11GB, tko je pr men!

Zgodovina sprememb…

Jankolovski ::

Kaj ti pa pravi DEVICE MENEGER, a je kje kakšen klicaj?

Jankolovski ::

Fifa Maneger 09 rabi vsaj 2 gb RAM-a!!! LINK

Zgodovina sprememb…

s0jat ::

aha
ttemepratura je 57 celzija, ko pridem pa iz igrce pa grem gledat je pa 58 tk da tu vrjetn ni problema. sam zakaj pa ko driverje inštaliram zazna napako tiste z cd-ja.
Pa ko sem na internetu včasih zašteka in pokaže črn zalson za 3 sekunde pa ge nazaj v normalno stanje. pa se pojavi okence:: driver has sucesfully recovered...
taka je pa zahteva zamojo drugo igrco truck simulator
Minimalne Zahteve:

Oper. Sistem: Windows XP/Windows Vista/Win7

CPU: 2.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent

Spomin: 512 Mb (Windows XP) 1 GB (Windows Vista)

Trdi disk: 600 MB prostega

Grafika: 128 MB video card: GeForce 4 (not MX!) or better, ATI Radeon 8500 or better

Zvok: 100% DirectX 9 compatible sound card


misliš da so rami najbolj hud problem pri meni??
hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s0jat ()

Jankolovski ::

Ja če ti meče črn screen vn pol neki ni vredu z driverji lahko da so se stari driverji pomešal z novimi in te zato zajebava!
A Direct X 9.0c maš gor?
A si driverje pobral iz ATI.com strani dol in to brez catalista točno TOLE in downloadaš samo prvega kjer piše Display Driver 35.7MB verzion 11.2 2/15/2011 (Description: Package includes: Display Driver Only)!
Prej pa stare pobriši!

Če nič ne bo delalo naloži še enkrat windows 7 32-bit in prvo driverje tele k sm ti dau zgori link restartaš in pol ostalo nalagš gor!
Vseeno imaš premalo rama vse bi ti hitreje delalo če bi imel vsaj 2GB rama!


Meni nobene temperatura ne seže čez 35 stopinj v računalniku! Tko da bi jst na tvojem mestu v prihodnosti poskrbel za hlajenje kište z kksnimi ventilatorji če jih je možno kam vgraditi!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD (ATI) Catalyst™ (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Zvok in slika
850129965 (40444) ferdo
»

RAM (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
676826 (6086) Mr.Nice
»

Windows 7 na vrhu v ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7016811 (14820) MrStein
»

Najprimernejši OS za moj PC

Oddelek: Operacijski sistemi
304871 (4179) bluefish
»

Windows 7 dviguje prah

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
317208 (4584) MrStein

Več podobnih tem