» »

Rabljene knjige

Rabljene knjige

rezator ::

Pozdravljeni.

A ve kdo, kje je v Ljubljani (če spoh obstaja) kakšna trgovina, kjer prodajajo rabljene knjige? Mislim predvsem na romane, mogoče tudi kakšno strokovno literaturo.

LP Peter.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Okapi ::

Kar nekaj antikvariatov in bukvarn je. Najbolj znan je Trubarjev antikvariat nasproti mestne hiše, pa Cunjakov ob Ljubljanici nasproti Zlate ladjice (ali tam nekje blizu), precej robe je vsak teden na bolšjem sejmu ...

O.

rezator ::

Hvala:).
Some people feel the rain. Others just get wet.

rezator ::

Če koga zanima.

Danes sem bil enem antikvariatu pri NUK-u. 10 000 knjig po 1 evro. Odprto pa je samo še ta teden, ker je rekel tip, ki dela tam, da se jim ne splača z najemnino.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Okapi ::

A to je bukvarna na Vegovi? Kakšno ima pa izbiro?

O.

rezator ::

Ja na vegovi je. Nasproti Univerze.

Jaz sem imel samo uro časa in sem kar na hitro preletel, ker je urejeno bolj tako, samo malo na hitro po zvrsteh, drugače pa ne po abecedi in to nič. Sem odšel vn z 6 knjigami, od tega kar 4 romani, ki se dogajajo med 2. svetovno vojno. So 4 prostori in sam sem dokaj dobro preletel samo enega. Drugače pa ima vse živo, samo kot pravim malo tako bolj je urejeno. Ampak za 1 evro po knjigi se pa splača pogledat:). In knjige so kar ohranjene, za 1 evro sem pričakoval marsikaj, pa me je pozitivno presenetilo.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

Okapi ::

Kdaj pa ima odprto?

O.

rezator ::

To pa res nevem. Nisem videl, apmak tukaj piše da od 12.30 do 18.00.

http://www.bukvarna.net/component/optio...
Some people feel the rain. Others just get wet.

BCSman ::

a se še kje da dobit knjige po 1€? baje pri modrijanu se prodajajo starejši in to nerabljeni romani po 1€? vendar se v spletni trgovini ne da razvrstit po ceni, tako da ne uspem najti.

rezator ::

Nove knjige po 1 evro? Dej če najdeš link ga prosim deli z nami:D
Some people feel the rain. Others just get wet.

ver1667 ::

Na facebook-u je skupina Rabjene knjige (link:http://www.facebook.com/#!/groups/271889332880958/) v kateri ljudje prodajajo vse vrste knjig - novejše, starejše, rablene, nove..
Pogosto se kaj dobrega najde.

Tukaj pa je album iz te skupine, v katerem so knjige, ki jih jaz prodajam: http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=oa.370858389650718&type=1
Cene so možne tudi po dogovoru.

nvukas ::

Že nekaj mesecev obstaja tudi portal za izmenjavo knjig www.buksel.net. Tudi tam se da najti marsikaj zanimivega. LP

svenseksandi ::

Pozdravljeni

A se slučajno komu kje potika knjiga Hobit? Rad bi presenetil sina.

Hvala

jocoj ::

Hobit imaš ravno novo izdajo zunaj. Dobiš v vsaki knjigarni in na spletu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene starih knjig? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6010947 (5228) STASI
»

Kam s (starimi) knjigami

Oddelek: Loža
62512 (2303) SkIDiver
»

Nova anketa: (e)knjige? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostalo
14220499 (16558) PNG
»

spletna stran, kjer se prodajajo učbeniki

Oddelek: Loža
114677 (3857) fctirol
»

Kašna konkretna knjiga o motoroznanstvu???

Oddelek: Loža
61652 (1514) krneki0001

Več podobnih tem