» »

računalnik mi se resetira

računalnik mi se resetira

suljo 666 ::

imam pc pentium 4 cpu 3.40... pa me zanima zakaj mi večkrat ko sem na mazili firefox računalnik zamrzne oziroma resetira. pregledal računalnik z antivirusom microsft security essentials toda nič od virusov...ko imam 2 strani odprte mazila se pogosteje resetira oziroma če kaj igram na online ...pregledal temperaturo CPU 68' C /154'F...pa me zanima če je to normalna temperatura mojega pc ja...prosim za nasvet..

Duhec ::

Ni mazila ampak Mozilla. Ampak ok.
Ti v varnem zagonu z omrežno podporo sistem isto zamrzuje ali resetira?
Kateri sistem imaš? XP? Iaš posodobljenega vsaj na zadnji SP3? Katero verzijo FireFoxa?
Ti z IE-jem (Internet Explorer) odpira strani ali so tudi s tem brskalnikom težave ?
Razpiši se !

solatko ::

Koliko imaš ram-a in kateri procesor 478 ali 775, katera matična......... več podatkov, tudi starost sistema (lahko gre za kondenzatorje) ali pa napaka Adobe flash playerja, če nisi dal gor popravka.
Delo krepa človeka

suljo 666 ::

sem že uštimal, ne rabim vaše nasvete ki hočete celi roman da se napiše a..do ...ž.... bla bla

Duhec ::

Odlično, še naprej dobro mazili.

DeeCoy ::

Jah veš Duhec.. Taki ko so pa tale suljo 666 je pa kr prav da jih je vlada dala pod izbrisane xDD (ne rabte mi zdej banna zarad tegale dat, raj ga dejte suljotu..)

suljo 666 ::

DeeCoy a veš da si preveč pameten in rasist prokleti noob hudičev....

c4nk4r ::

suljo 666 je izjavil:

DeeCoy a veš da si preveč pameten in rasist prokleti noob hudičev....


daj se malo umiri!

DeeCoy ::

hmmm... suljo 666, poglej svoje komentarje, pa potem govori kdo je pameten, pa kdo nima pojma..

Duhec ::

suljo 666 je izjavil:

sem že uštimal, ne rabim vaše nasvete ki hočete celi roman da se napiše a..do ...ž.... bla bla

Suljo666, če ti ni težko ... brez dolgovezenja, zgolj v nekaj besedah povedat kako si rešil problem?

DeeCoy ::

Trikrat se je na glavo posstavu, pol je pa delal ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativa Skrillu

Oddelek: Pomoč in nasveti
71447 (1105) hamez66
»

Vosek od sveče po vezju...

Oddelek: Pomoč in nasveti
292978 (1330) filip007
»

Priklop elektronske ključavnice na Novoport III

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
81467 (892) dc10
»

Monitor black screen?

Oddelek: Strojna oprema
152572 (2282) DeeCoy
»

no post

Oddelek: Pomoč in nasveti
121436 (1026) memnon

Več podobnih tem