» »

Priklop elektronske ključavnice na Novoport III

Priklop elektronske ključavnice na Novoport III

dc10 ::

Zanima me, če se kdo spozna, kako priklopiti tole številčno/Rfid ključavnico na avtomatiko za odpiranje garažnih vrat Novoport III?:)




lp

DeeCoy ::

Na hitro googlal shematiko priklopa, desna dva porta, ki sta fraj povežeš z relejem na številčnici. Po kmečki logiki je to to.

int47 ::

Če se rele, ki da signal za odpiranje garažnih vrat nahaja v škatli pod tipkovnico, ki je montirana zunaj, je ta "ključavnica" z varnostnega stališča milo rečeno katastrofa.
Upoštevaj tudi, da je možno navaden "butast" RFID obesek skopirat v par sekundah.

dc10 ::

ja, saj vem da ni neke pretirane varnosti pri tem, je pa vedno nekdo doma, rabim zato, da ni potrebno vedno daljinca nosit zraven, vsak "vaški maher" pa tega tudi ne more kar tako odpreti, se mora že malo spoznati na te stvari :)...

@DeeCoy, torej ta dva prosta porta bi naj bila po shemi za odpiranje/zapiranje vrat, ključavnica pa ima rele ja. Hvala za info
lp

DeeCoy ::

dc10 je izjavil:

ja, saj vem da ni neke pretirane varnosti pri tem, je pa vedno nekdo doma, rabim zato, da ni potrebno vedno daljinca nosit zraven, vsak "vaški maher" pa tega tudi ne more kar tako odpreti, se mora že malo spoznati na te stvari :)...

@DeeCoy, torej ta dva prosta porta bi naj bila po shemi za odpiranje/zapiranje vrat, ključavnica pa ima rele ja. Hvala za info
lp

Tako, tukaj naj bi se naprimer priklopilo stikalo, ki pride recimo v garaži za odpiranje. Lahko jih vežeš več vzporedno.

dc10 ::

Ja hvala za informacije, lp

dc10 ::

@DeeCoy, sem uredil, deluje odlično!

.... sedaj pa imam še eno prošnjo, sosed je videl pri meni to zadevo in bi tudi on rad imel tako, iz enakih razlogov, da ne rabi nositi daljinca non stop zraven...ima pa avtomatico Marantec Comfort 250, se da na ta sistem tudi priklopiti takšna tipkovnica ???




DeeCoy ::

Za tole pa ne bom trdil, poskusi odstranit short circuit plug iz zgornjega terminala čisto na kratko sklenit stik med 2 in 3. Če kaj skuriš nisem jaz kriv, ker so manuali zelo slabo napisani.
http://www.linkcontrols.co.uk/files/Com...

Stran 21.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

dc10 ::

... potem bo najbolje vprašat na firmo, ki je to montirala.. vseeno hvala za trud, lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podarim (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6215201 (2145) SimplTech
»

SD kartice ne zazna nobena naprava pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
426971 (2936) Machete
»

Nastavitev časovne ure za odpiranje vrat

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
202386 (1564) mirator
»

Po inštalaciji routerja ne dela internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
11869 (615) leetspeek
»

usb disk problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101060 (977) pino

Več podobnih tem