» »

orodje za izdelavo E-R diagrama

orodje za izdelavo E-R diagrama

Camel ::

Pozdravljeni!

Potreboval bi orodje s pomočjo katerega bi lahko izdelal lep in pregleden E-R diagram. Obstaja mogoče takšno orodje, da lahko potem iz E-R diagrama generira tudi nekakšen prototip aplikacije za dane potatke? Vse informacije bi mi zelo koristile. Hvala

Lp

Kami ::

Za MySQL je ena izmed opcij MySQL Workbench.

uroszo ::

http://www.ozvocenja.si

ERGY ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ERGY ()

Camel ::

CASE STUDIO


sem malo prečekiral tale CASE STUDIO, zadeva zgleda zelo obetavna. Vidu sem, da imaš več možnosti podatkovnih baz. Se morda da narediti tu E-R diagram in ga nato uvoziti v obliki tabel v enga izmez programov npr. Access. Da bi lahko potem te tabele imel v accessu in iz njih enostavno oblikoval aplikacijo...

LP
Dolce far niente

Camel ::

Videl sem, da se da generirati nekakšen DLL skript za MS Access, samo to ti naredi nekakšen .sql file, ki pa ne vem kako bi ga uporabil pri uvozu v Access.
Dolce far niente

noraguta ::

powerbuilder , powerdesigner
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

FitnessBoy ::

Microsoft Visio :). Lahko ga narediš pa tudi z SQL Server Management studijem.

boogie_xlr ::

Videl sem, da se da generirati nekakšen DLL skript za MS Access, samo to ti naredi nekakšen .sql file, ki pa ne vem kako bi ga uporabil pri uvozu v Access.


V case studiu nastaviš target database na MS ACCESS, nato generiraš sql, ki je pravzaprav basic. Nato pa v ACCESSU ustvariš novo prazen dokument in dodaš nov modul, odpre se ti drug program, v katerega prekopiraš kodo iz case-a in nato postaviš kazalec na prvo funkcijo in daš run ter greš nazaj v access in voila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[EXCEL] Ogromne količine podatkov

Oddelek: Programiranje
293303 (2465) videc
»

MS Access (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
647073 (5131) travica
»

Izdelava E-R diagrama

Oddelek: Izdelava spletišč
51532 (1168) Tody
»

MS Access vs. MSSQL vs. MySQL ...

Oddelek: Programiranje
132326 (1962) darkolord
»

Pomoč za izdelavo Podatkovne baze

Oddelek: Programiranje
61638 (1514) snow

Več podobnih tem