» »

Zelo "lame" način oglaševanja...

Zelo "lame" način oglaševanja...

technolog ::

Danes sem dobil na svojo elektronsko pošto zelo domiselno sporočilo od osebe, za katero nisem še nikoli slišal in zelo neprikrito oglašuje nek portal.

Da ne omenjam da sem že daleč od svojih srednješolskih let.

Zadeva: full zmedena =D
Čau!

Kako si kaj? Jaz sem super. V mislih na maturantskem plesu...me pa malo skrbi za letošnjo maturo, ki bo tak al tak takoj tukaj.
Končno sem se odločila kam se bom vpisala. Sedaj se prav boljše počutim. Na spletu sem namreč našla nek nov portal Studij.si - na www.studij.si.

Poznaš? Fuuul je praktičen. Imaš vse pomembne podatke o vseh fakultetah - na enem mestu. Pa kviz lahko rešiš, na podlagi katerega ti potem pošljejo seznam fakultet, ki so najbolj primerne zate. Pri meni so zadeli v nulo! In opazarja te na vse pomembne datume. Še dobro, da sm to našla, ker sem zadnje čase tako zmedena, da bi se še kje vpisat pozabila!

Kako pa ti? Že veš kaj vpisat pod prvo željo? Ti priporočam da obiščeš www.studij.si. Po moje ti bo koristil!


Lepo bodi in se tipkamo kaj!

Majči =D


************************
Maja Horvat
maja.horvat93@gmail.com


Seveda je logično, da je to sporočilo masovno... A se še komu zdi tak način oglaševanja malo pod nivjojem?

Je še kdo dobil to?

RockyS ::

Sem samo kliknil na link in zaprl, kljub temu ugotovil da stran zna bit koristna in jo dodal med bookmarke v mapo "faks". Če bi stran bila lame bi se strinjal da je to pod nivojem.

technolog ::

Koristno ali ne, podlo je da se oglašuje na tak način, ti pa razmišljaš na keri žurki si spoznal to skrivnostno "Majo Horvat". Se ti ne zdi?

RockyS ::

Ne, razmišljam o čistki seznama frendov ki delijo moj mail okoli. Ali kako misliš da je skrivnostna punca prišla do tvojga maila? Aja, razen če si eden izmed tistih, ki imajo na facebooku mail viden.

technolog ::

Očitno nisi preveč pameten. Nimam na sumu ljudi, temveč kakšen študentski servis oz. nekdo komur sem bil prisiljen dati svoj mail.

Ravno zato sem napisal tole, da bi povedal, če je še kdo dobil ta mail. Da se ugotovi kera korporacija je pošiljala to :D

overlord_tm ::

Definitivno radi zbirajo emaile, glede na to da jim moras dati mail, da ti pokazejo rezultate kviza :)

technolog ::

:D

Vključno s telefonsko številko, kajne?

RockyS ::

technolog je izjavil:

Očitno nisi preveč pameten. Nimam na sumu ljudi, temveč kakšen študentski servis oz. nekdo komur sem bil prisiljen dati svoj mail.

Ravno zato sem napisal tole, da bi povedal, če je še kdo dobil ta mail. Da se ugotovi kera korporacija je pošiljala to :D



Registriran sem na 4ih študentskih servisih, največkrat koristim študentski servis maribor, kjer me je ob registraciji za študentske bone vprašala če želim napisati tudi email da bom sprejemal novice, sem to odklonil in ni niti enega maila, pa koristim ŠS že par let, od 1. letnika SŠ dalje.

Če pa sumiš, da je kdo izkoristil tvoje osebne podatke ter jih posredoval tretji osebi pa se jih lahko lotiš drugače, na pravni način.

Bellatrix ::

Če pa sumiš, da je kdo izkoristil tvoje osebne podatke ter jih posredoval tretji osebi pa se jih lahko lotiš drugače, na pravni način.


S tem bi se dalo okoristit v kakšni resnejši državi.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

msjr ::

Do mene je en tak idiotski način oglaševanja že prišel ene 9000 let nazaj prek yahoo maila. Enostavno sem obvestil mailbox abuse (in dodal prevedeno sporočilo). V moje veliko zadovoljstvo so takrat mailbox ukinili, ampak zdaj to ni več nevemkakšna kazen.

OrkAA ::

Tudi sam sem prejel ta mail in z veseljem kliknil "Report spam" v gmailu. Enako svetujem tudi ostalim.

gulfstream ::

Tako, mark as spam. Ko bo to naredilo 20 ljudi bo gmail maile od tega pošiljatelja avtomatsko vsem metal v spam folder.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

začetek študija, pomoč

Oddelek: Šola
143838 (2719) SaXsIm
»

Študentsko delo - garancija za izplačilo?

Oddelek: Loža
244781 (3920) murmur
»

Študentje ne uporabljajo svojih e-poštnih predalov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
485487 (2656) techfreak :)
»

ukinitev obcasnega in zacasnega dela za pavzerje prek studentskega servisa s 1.1.2007 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
807256 (5396) Gr0unD Zer0
»

Ogroža nas SMS spam

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
82992 (2678) Alexius Heristalski

Več podobnih tem