» »

prenosni dvd + tv + mpeg4

prenosni dvd + tv + mpeg4

zico10 ::

Lep pozdrav!

Prosil bi vas za nasvet, namreč kupujem prenosni dvd predvajalnik na katerem bi rad imel tv, kateri mora biti v formatu Mpeg4( slovenski digi signal). Sam sem preiskav kar nekaj strani, vendar ne najdem takšnega ki bi ustrezal moji zahtevi, naj povem da so mi zelo simpatični philipsovi, vendar kolkar sem sam razbral vsi ponujajo le Mpeg2 signal. Prosil bi če mi lahko kdo pomaga, naj pa povem da ni cenovno omejeno.

Hvala za pomoč!

Bias ::

zakaj pa ne laptop/netbook z dvd enoto in dvb-t mpeg4 kartico?

zico10 ::

Na laptope nisem bil niti še pozoren ker imam doma že laptop in sicer 17ko, to bi pa rabil za v službo(ker imam veliko preveč časa, pa bi si rad prikrajšal dnevne in nočne šihte). Najvecja fora je da bi najraje tako samo tv, vendar nisem našel nič tako malega zato sem dobil od prijatelja nasvet a dvd tv..?

Bias ::

Ja te mali Philipsi so cenovno seveda cenejši(pa tebi, kot si napisal ni nekli pomembno) kot npr. netbooki, ekran imajo pa netbooki 10inch naprimer panasonicovi pa 7inch...

Kakorkoli tu imaš kar nekaj takšnih katere potrebuješ:

http://www.nakupovanje.net/Philips-pren...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bias ()

koovac ::

Bias je izjavil:

Ja te mali Philipsi so cenovno seveda cenejši(pa tebi, kot si napisal ni nekli pomembno) kot npr. netbooki, ekran imajo pa netbooki 10inch naprimer panasonicovi pa 7inch...

Kakorkoli tu imaš kar nekaj takšnih katere potrebuješ:

http://www.nakupovanje.net/Philips-pren...


Žal so vsi tile Philipsovi prenosni DVD playerji z DBV-T le Mpeg2, torej se da gledat Hrvate in nekaj Italijanov, naših programov pač ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: koovac ()

plavko61 ::

A se je že pojavil kak model prenosni dvd + tv + mpeg4?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup DVD-predvajalnika

Oddelek: Kaj kupiti
12909 (817) opeter
»

Dvd predvajalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
101582 (1399) Han
»

PHILIPS 42PFL3604/12

Oddelek: Zvok in slika
295000 (3178) hodu63
»

TV tuner - sočasno gledanje enega in snemanje drugega kanala

Oddelek: Kaj kupiti
74630 (3551) sokel
»

DivX/DVD ploščkosuk + DVB-T

Oddelek: Zvok in slika
72530 (2419) Alexius Heristalski

Več podobnih tem