» »

NFS Hot Pursuit Auto Log Club

NFS Hot Pursuit Auto Log Club

RejZoR ::

Še kdo tukaj igra tanovi Hot Pursuit? Že na parih forumih smo ustanovili Hot Pursuit Auto Log klube, kjer si izmenjamo imena za Auto Log funkcijo. Ker rabim mal extra izziva bi bilo fajn če se zberemo tle.
Spisek bom dopolnjeval z imeni, ko se javite.

Ime na forumu - Ime v NFS Hot Pursuit:
RejZoR - RejZoR
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

A res noben tle ne fura Hot Pursuita? Auto Log je kar fun funkcija.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Kera žalost. Sem pričakoval, da se bo našlo par mahnjencev na športne avtomobile in noro hitrost pa ni nič... :(
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

def0r ::

Jah ni bolj to, bolj je to da je novi hot pursuit izjemno obupna igra:) Ko bi vsaj dali isto kakor je bilo v prejsnih dveh delih bi bilo super.

RejZoR ::

Sploh ne. Auto Log je zakon zadeva za podiranje rekordov, nekaj kar NFS-ji nimajo od NFS Porsche dalje. Tud ta NFS je po dolgih letih tisti pravi NFS kjer ni bedastih Toyot Supra pa navitih VW Golfov. Lamborghiniji v vseh okusih, Koenigseggi, Pagani Zonde, Bugatti, Aston Martini, Porscheji itd. Eksotika, tisto kar je zaznamovalo tiste prave NFS-je.
Zadeva ni obupna, je samo drastično drugačna po eni plati in vračanje h koreninam po drugi.

Če si imel rad izvirne NFS-je in če imaš rad Burnout serijo je tole kar dober kombo. Sem upal, da bo kdo tud tukaj, pa očitno ni nikogar sploh.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

def0r ::

Nope samo ljudje imajo zdajle manj neradi za mix med simulacijo in arkado. Raje vidim pure arkadno dirkacino.

RejZoR ::

Bolj arkadno kot je NFS Hot Pursuit že skoraj težko narediš. Sploh če ti povem, da z Bugatti Veyronom letiš 300 km/h čez 180° U-turn ovinek skoraj bočno :D In čeprav zveni enostavno rabiš izjemno veliko občutka in vaje za drsenje. Nekaj kar sem pogrešal od Screamer 2 dalje. Easy to play, hard to master.

Edino kar me mal moti, da je mal premalo naselij ob cestah pa da niso uporabili ravno veliko domišljije pri progah. Sicer so čudovito narejene ampak ob oballi bi lahko naredili high tech mesto kot je bila v NFS3 Atlantica/Aquatica, manjka kakšen memorable kanjon kot v NFS3 Lost Canyon/Rocky Ridge, mogoče malce bolj opazno smučišče na zasneženem delu itd itd. Pač detajli. Ampak vseeno zakon zadeva.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kixs ::

Ko sem videl, da ni moznosti rocnega prestavljanja 8-O, sem jo izbrisal.

nitro2 ::

jaz bi jo špilal, če bi mi jo uspelo zalaufat....nikakor mi ne uspe

RejZoR ::

kixs je izjavil:

Ko sem videl, da ni moznosti rocnega prestavljanja 8-O, sem jo izbrisal.


Ni mi jasno zakaj zaboga folk hoče sam šaltat v arkadi kot je NFS Hot Pursuit. Poleg tega se mi zdi to čist nepraktično ker imaš že tko zasedenih 10 gumbov za sam gameplay (smerne, ročna, nitro in 4 za powerupe), toliko stvari se dogaja naokoli med dirko, da res ne vidim fore. Ampak vsak ima svoj veselje i guess...
Sam v RL ne bi nikoli fural avtomatika razen mogoče na stara leta, v špilih pa sem vedno imel raje avtomatiko. Vsaj kar se arkad tiče...

nitro2 je izjavil:

jaz bi jo špilal, če bi mi jo uspelo zalaufat....nikakor mi ne uspe


Kaj pa ti ne deluje? Maš original? Si naložil Patch #2 ? Kakšen poseben error?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kixs ::

In ti potem tole primerjas s starimi NFS :))

Edino kjer nisem uporabljal rocnih prestav je bil Hot Pursuit 2 na PS2. S HP2 sem tudi nekako koncal kariero NFS-ja. Se vedno upam, da 1x naredijo remake enke.

lp

RejZoR ::

Razen tega da so dodali Burnout stil je tole čisti back to the roots NFS.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for speed - Hot Pursuit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11817120 (5039) B34ST
»

Need for Speed Payback (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
699279 (5876) oo7
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841471 (27969) bambam20
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211723 (9297) Sandi1987
»

Need for speed hot persuit 2

Oddelek: Igre
131699 (1031) dzinks63

Več podobnih tem