» »

Na internet ušla ostra okrožnica Nokiinega šefa

1
2
»

Macketina ::

LOL, mali slovencki (brez velike zacetnice) pljuvajo nad firmo, ki je sicer zavozila, ampak se vedno proda najvec telefonov na svetu - po podatkih za 4/2010 je cca. 31% vseh prodanih telefonov njenih.

Vse kar jaz vidim je firmo, ki dela prave korake. Symbian je za low-/mid- range, cakam pa MeeGo za smartphone.

Zamerim pa slab support glede N900 - fenomenalen telefon za geeka, ampak samo srednje uporaben za cloveka, ki ne drka po ukazni vrstici. Kot sistem pa odziven, total odprt in zelo odprt za modifikacije.

En mojih prvih Symbian telefonov (7650) je omogocal cuda stvari, za katere pisete sedaj locene novice...

darkolord ::

Vse kar jaz vidim je firmo, ki dela prave korake.
2008 38.6%
2009 36.4%
2010 28.9%

Res se vidijo neki koraki, sam ne vem če v pravo smer...

opeter ::

darksamurai je izjavil:

Vprašati se je potrebno zakaj še vedno toliko ljudi \\\\\\\"vztraja\\\\\\\" na nokii, če pa je android tako \\\\\\\"vsemogočni, uber\\\\\\\" OS. Kdor si želi kvaliteten telefon z androidom lahko takoj kupi enega izmed boljših HTC-jev... Ne glede na superiornost novih operacijskih sistemov (win 7, android, iOS) še vedno nimajo vseh dobrih funkcij, ki so na symbianu že dolga leta. Očitno številnim lastnikom nokia telefonov omenjene malenkosti v kombinaciji z ostalimi drobnarijami še vedno veliko pomenijo.


Tako je. In ne samo to. Jaz recimo ne kupim telefona dražjega od 20 evrov (še bolj pa je tisti, ki so pred meseci prodajali za 1 € - npr. Samsung E1107).

http://si.samsungmobile.com/mobile-phon...

Skratka, sem dumb-phone uporabnik. Telefon uporabljam za telefoniranje in občasna kratka SMS sporočila. Za vse drugo pa je računalnik.

Ampak tisti, ki rabijo ter tisti, ki si ga lahko privoščijo, si naj kupijo smart telefone. Ampak zaradi tega ni treba blatiti Nokie. Saj imate izbiro: Apple iOS in Android od različnih proizvajalcev. Pa tudi telefoni z MS Windows 7 Phone je na voljo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

js osebno ::

FFFFUUUU...

Ramon dekers ::

kaj hočeš povedati, da nokija ni sposobna proizvesti smart telefonov. To smo že ugotovili, povej kaj novega.


Kot sem rekel nokija se bo potopila.

Silver ::

Novi veter v jadrih Nokie? Piha Microsoft! :))

matejdro ::

Kaj potem to pomeni za Meego?

js osebno ::

MeeGo naj bi bil "ljubiteljski projekt" -.- in ko je že izgledalo da ne morejo zafrkniti..

darkolord ::

But he said Nokia won't bury its own Symbian operating system or the new Meego platform that it is currently developing.

js osebno ::

 ...

...


Elop clarified that MeeGo will ship this year but "not as part of another broad smarpthone platform strategy, but as an opportunity to learn." Something that sounds very similar to position Nokia took with its so-called "experimental" Maemo-based N900 last year. After the first (and apparently, only) MeeGo device ships this year, the MeeGo team will then "change their focus into an exploration of future platforms, future devices, future user experiences."

?

WODAK ::

js osebno je izjavil:

 ...

...


Elop clarified that MeeGo will ship this year but "not as part of another broad smarpthone platform strategy, but as an opportunity to learn." Something that sounds very similar to position Nokia took with its so-called "experimental" Maemo-based N900 last year. After the first (and apparently, only) MeeGo device ships this year, the MeeGo team will then "change their focus into an exploration of future platforms, future devices, future user experiences."

?


zelo zelo žalostno.... me zanimajo komentarji od IBM,ARM .... in drugih ki so se odločile za močno podpor za meegoo...nokia jim pa je dobesedno košarico dala :)
huh? :)

Lonsarg ::

No ARMju je čisto vseeno kateri OS. Kak Intel je pa zlo hotel imet še MeeGo, poleg Androida, da je čim veš OSov, ki delajo na x86.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia predstavila N9 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
26652331 (37747) flameir
»

Nokia napovedala menjavo vodstva, odpuščanje 10.000 delavcev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
10824611 (21533) Icematxyz
»

Nokia se potaplja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
8629700 (25898) floyd1
»

Pekel je zamrznil, Windows Phone 7 prihaja na Nokie (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
17449513 (43575) Bor H
»

Na internet ušla ostra okrožnica Nokiinega šefa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6114911 (11491) Lonsarg

Več podobnih tem