» »

Playstation3&x360

Playstation3&x360

Lloyd Banks ::

Nocem smetiti po forumu, vendar katera konzola je trenutno boljsa in zakaj? Ps3 ali xbox360? Sam si lastim ps3.
  • polepsal: Mavrik ()

BigSmoke ::

jaz si tudi lastim PS3 igral sem tudi xbox tako da je to isto sranje

jazbec ::

še vedno je pc najači
mi je pa osebno xbox boljši
kontoler in boljši serverji (za kontoller povem iz prve roke, glede serverjov pa prijatelj, ki si lasti obe konzole)

BigSmoke ::

pc sploh ni primerljiv:D
drugače ima xbox malo boljšo grafiko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

galu ::

Če primerjamo xbox in PS3... V povprečju ima XBOX res malenkost boljšo grafiko, ampak ko pa pogledamo igre ki izstopajo (npr. Killzone 2) pa PS3 zmaga hands down.
Kontroler, je meni osebno na PS3 boljši (zakaj? Ker je lažji, manj masiven. Ko ga primeš 1. v roke si res misliš: "Pa kak naj mam to v roki 3h", ampak ko se navadiš je PS3 kontroler bolj ergonomičen (vsaj za moje roke).
XBOX Live pa je pač večji kot PSN, tu ni dvoma. Je pa PSN po drugi strani zastonj.

+PS3 predvaja BluRay filme (a must have, za 3D TV)

Da bo jasno, obe konzoli sem si lastil več kot pol leta.
Tako to gre.

St235 ::

Konzoli sta kot smo ugotovili že v n temah praktično enakovredni kar se tiče kvalitete (izdelava, grafika, zvok). PS3 ima manjšo prednost na področju multimedijskih vsebin (blueray) in brezplačen dostop do spletnih vsebin in multiplayerja. Xbox pa ima prednost zaradi piratskih iger.

Edino omembe vredno razliko naredijo ekskluzivni naslovi, ki izidejo za samo eno konzolo. Pogledaš seznam iger in se odločiš katere te bolj zanimajo.

PARTyZAN ::

Kje pa ti živiš? PS3 je najbolj hacked konzola zdajšnje generacije.

Lloyd Banks ::

kaj pa menite o kinectu in move-u?

rdecaluc ::

Kinect je dosti boljši kot move.. preverjeno.
Est modus in rebus. ,typos

St235 ::

move je dosti boljši kot kinect.. preverjeno.

jazbec ::

js sm probal oba move in kinect
osebno mi je kinect boljši

St235 ::

Ok, še resno menenje (uporabljal sem oba):
Kinekt je vezan na uporabo celega telesa pri igranju iger in je odlična zadeva za nezahtevne nedeljske igralce in majhne otroke. Zaenkrat sploh še ni igre, ki bi jo lahko označili kot hardcore igro, pri tistih, ki pa to poskušajo bit se je pokazalo, da je lag prevelik za natančno in resno igranje.
Move po drugi strani ima par resnih naslovo (Heavy rain, Killzone 3, Resident evil), kjer je uporaba zabavna nikakor pa ne prelomna. Vse igre se da namreč enako dobro igrat tudi z kontrolerjem. Heavy rain sploh dobi novo komponento če jo igraš z move. Izstopa pa naprimer Thumble, ki v nulo izkoristi move.

Kinect ima rpednost ko govorimo o brezskrbnem nedeljskem poskakovanju pri enostavnih igrah. Slabost pa je lag, neobstoj resnih iger, in dejstvo da moraš skakat kot opica po dnevni sobi, kar hitro psotane utrujajoče.
Move ima v tem trenutku prednost v naboru iger ter v tem, da igre pisane posebej za move še vedno lahko igraš z kavča pri čemer izkoriščaš izjemno natančnost. Pri heavy rain naprimer so vsi gibi neverjetno življenski. Slabost move je, da v ničemer ni boljši od kontrolerja, razen mogoče vzdušja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478262432 (8670) Larisabrownb
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826335 (22913) Pesimist
»

PS3 - XBOX 360 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
578657 (7086) mgermo
»

Nakup računala in/ali konzole

Oddelek: Kaj kupiti
191344 (1112) Dromar
»

Playstation 3 - Move VS. Xbox 360 - Kinect (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6916140 (14341) Bor H

Več podobnih tem