» »

PS3>>>>mafia 2 vs. assasin's creed brotherhood(3)

PS3>>>>mafia 2 vs. assasin's creed brotherhood(3)

Lloyd Banks ::

Katero igro za ps3 bolj priporocate mafio 2 ali ac brotherhood? zakaj?

velky ::

Obe igri imata zelo dobro zgodbo, igralnost,.. Je pa res da je AC: Brotherhood dobil dost večje ocene od Mafie.

Čist odvisno je od tebe, kaj imaš raje, ker so igre čist ralične, ampak kot velik ljubitelj Mafie, ti priporočam Mafio 2.

St235 ::

Mafion sem igral samo cc 2 uri in me ni potegnila. AC: Brotherhood po drugi strani sicer ne dosega AC2 ampak je vseno odličen špil. Tudi po ocenah (joker, online revije) je AC dosti boljša igra.

Dromar ::

Mafia je bla meni osebno totalno zakon, ker je zgodba totalno nora in za razliko od popolnoma vseh drugih špilov zelo realna. V GTAju si vedno nek full superhero in ne vem kaj še vse, v Mafiji pa je to blo res zelo realno prikazano-nikoli nisi bil ne vem kaj. Mafia ima tudi slabo plat in to je, da ko se zgodba konča, se enostavno konča in ne moreš več igrat naprej, tako da ti vseeno bolj priporočam Assassina, ker boš bistveno dlje igral.

djordjevic ::

St235 je izjavil:

Mafion sem igral samo cc 2 uri in me ni potegnila.

+1, žal. Prvi del je postavil letvico bistveno previsoko. Dvojka ji imo ne seže do kolen. Brotherhooda nisem igral, doma imam samo dvojko. Če ti sedejo avanature/streljačine, ne moreš zgrešiti z Uncharted II.
No grave is deep enough to keep us in chains.

jazbec ::

js dam glas za mafio
res top igra in zelo realen gameplay
samo kot je reku dromar-ko se zgodba konča je igre konec
za pc vem, da je prišel dlc free roam za ps3 pa nevem če je

Dromar ::

djordjevic:
Ne samo Uncharted 2, tudi prvi del je res dober. Če gledamo, da je bil dobro leto pred dvojko zunaj, potem po mojem mnenju celo prekaša dvojko.
Zraven tega je full dober špil še Red Dead Redemption, pa Heavy rain nedvomno!

djordjevic ::

Zame pa ne. Sem si sposodil enko po tem, ko sem obrnil dvojko, pa se mi zdi precej slabša.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Dromar ::

Ko enkrat igraš Uncharted 2 je vsaka naslednja igrca slabša, ampak če pa človek prej še ni igral drugega dela potem ni boga da mu nebi bil prvi del všeč. Zgodba v prvem delu mi je celo boljša od zgodbe v drugem delu...

djordjevic ::

Dromar je izjavil:

ampak če pa človek prej še ni igral drugega dela potem ni boga da mu nebi bil prvi del všeč.

To pa je res.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Lloyd Banks ::

mnenja za mafio II in ac brotherhood so kot vidim deljena. ali pri ac kaj utehta multiplayer. ??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815290 (4950) oo7
»

Mafia 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27846701 (13631) Izi
»

Mafia II (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51286238 (18994) Izi
»

Uncharted 2 Vs. Assassin's Creed Brotherhood

Oddelek: Konzole
292714 (1630) St235
»

Katere igre boste kupili v letu 2010 in 2011? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10112116 (9222) listje123

Več podobnih tem