» »

Dostop do bwin.com

Dostop do bwin.com

1
2
»

AC_DC ::

Nastavil sem Googlove DNS-je, pa se nič ne spremeni.

Restartaj os.

Marc` ::

Od danes naprej je onemogočen tudi dostop do www.bet365.com, trenutno najboljše stavnice daleč na okoli z vidika ponudbe, predvsem live in tudi full time, kvote so pa solidne, ne mogoče vedno najboljše, ampak ponudba odtehta. Naša športna loterija ima OBUPNO ponudbo, seveda brez live ponudbe, kvote za kozlat in davek na davek, res katastrofa. Do strani lahko dostopam preko vpn-ja, kontaktiral sem tudi live-chat bet365, kjer so povedali, da bodo preverili zadevo in mi sporočili odgovor. Razumem, da so določenih zakoni in koncesije, ampak to je obup, kdo pa bo igral pri nas...kakšen komentar na to? Pa prosim brez komentarjev o samih stavah in smiselnosti, vsakemu svoje :)

Besna Glista ::

Hm, jaz dostop še normalno do bet365 .. ??

Je pa to blokiranje na ravni S. Koreje... Svobodna uporabna interneta my ass

Saul Goodman ::

Marc` je izjavil:

Od danes naprej je onemogočen tudi dostop do www.bet365.com, trenutno najboljše stavnice daleč na okoli z vidika ponudbe, predvsem live in tudi full time, kvote so pa solidne, ne mogoče vedno najboljše, ampak ponudba odtehta. Naša športna loterija ima OBUPNO ponudbo, seveda brez live ponudbe, kvote za kozlat in davek na davek, res katastrofa. Do strani lahko dostopam preko vpn-ja, kontaktiral sem tudi live-chat bet365, kjer so povedali, da bodo preverili zadevo in mi sporočili odgovor. Razumem, da so določenih zakoni in koncesije, ampak to je obup, kdo pa bo igral pri nas...kakšen komentar na to? Pa prosim brez komentarjev o samih stavah in smiselnosti, vsakemu svoje :)


uporabi dns nastavitve: 8.8.8.8 in 8.8.4.4

ta dva ipja vneseš pod: control panel - network and sharing center - change adapter settings - izbereš adapter preko katerega si povezan na internet (lan ali wifi adapter) - z desno klikneš na adapter - properties - na seznamu izberi "Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)" - klikneš Properties - v spodnjem delu okna označiš "use the following DNS servers addresses:" - vneseš vrednosti: 8.8.8.8 v zgornje in 8.8.4.4 v spodnje okno. Klikneš "OK" in zadeva mora delat. če ga ne, rebootaj računalnik.

tako boš lahko do strani dostopal brez vpn-ja. dns nastavitve lahko spremeniš tudi na pametnem telefonu.

Done.

Zgodovina sprememb…

Marc` ::

Hvala Saul, sedaj deluje, bomba! :) Upam sicer, da ne bo kakih drugih posegov ali celo prepoved za slovence s strani bet365 ampak so far so good.

dela ::

Besna Glista je izjavil:

Hm, jaz dostop še normalno do bet365 .. ??

Je pa to blokiranje na ravni S. Koreje... Svobodna uporabna interneta my ass


Ja, ko gre za denar, svoboda govora in enostaven dostop do informacij v Sloveniji nista več prioriteta. Še kvot tujih stavnic ne moreš prosto preverit brez zaobitve vladnih šikan - in s tem pogledat, kako te dejansko domači monopolist obira.

Saul Goodman ::

Marc` je izjavil:

Hvala Saul, sedaj deluje, bomba! :) Upam sicer, da ne bo kakih drugih posegov ali celo prepoved za slovence s strani bet365 ampak so far so good.


na tak način boš lahko zaobšel vsako blokado s strani slovenskih ISP-jev po nareku države. Tako ti sedaj deluje tudi bwin. Pogledaš kje na napravi se spremeni DNS nastavitve, in vneseš 8.8.8.8 in 8.8.4.4 ali kak drug "nevtralen" DNS strežnik. Ta je od googla, ki zaenkrat ne izvaja takšne cenzure.

nejosan ::

Saul Goodman je izjavil:

Marc` je izjavil:

Od danes naprej je onemogočen tudi dostop do www.bet365.com, trenutno najboljše stavnice daleč na okoli z vidika ponudbe, predvsem live in tudi full time, kvote so pa solidne, ne mogoče vedno najboljše, ampak ponudba odtehta. Naša športna loterija ima OBUPNO ponudbo, seveda brez live ponudbe, kvote za kozlat in davek na davek, res katastrofa. Do strani lahko dostopam preko vpn-ja, kontaktiral sem tudi live-chat bet365, kjer so povedali, da bodo preverili zadevo in mi sporočili odgovor. Razumem, da so določenih zakoni in koncesije, ampak to je obup, kdo pa bo igral pri nas...kakšen komentar na to? Pa prosim brez komentarjev o samih stavah in smiselnosti, vsakemu svoje :)


uporabi dns nastavitve: 8.8.8.8 in 8.8.4.4

ta dva ipja vneseš pod: control panel - network and sharing center - change adapter settings - izbereš adapter preko katerega si povezan na internet (lan ali wifi adapter) - z desno klikneš na adapter - properties - na seznamu izberi "Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)" - klikneš Properties - v spodnjem delu okna označiš "use the following DNS servers addresses:" - vneseš vrednosti: 8.8.8.8 v zgornje in 8.8.4.4 v spodnje okno. Klikneš "OK" in zadeva mora delat. če ga ne, rebootaj računalnik.

tako boš lahko do strani dostopal brez vpn-ja. dns nastavitve lahko spremeniš tudi na pametnem telefonu.

Done.


Saul prosim za tvojo pomoč.

Ne morem dostopat do BET365 preko mobilnega telefona. Imam Simobil, na Telemachu ali Telekomu tega problema ni. Kaj se da storiti in kako. Rekel si , da se dajo spremeniti nastavitve dns ? Ne znam prosim za tvojo pomoč?
Hvala

edi123 ::

Od danes je bet365.com blokiran s strani našega zlatega operaterja Mobitel.

Kako zaobit to preko telefona?

vezalke ::

Tudi preko Boba Bet365 že kak teden dni ne deluje. Kako naj porihtam, da bo preko wifi-ja delovalo na telefonu? Googlove strežnike koristim že od prvih blokad naprej, ampak mi je mobile verzija precej uporabnejša. Googlovi strežniki pa delujejo samo za domač comp preko kabla in mrežne kartice.

Saul Goodman ::

lahko direkt na routerju nastimas custom dns, in bodo vse naprave na wifi, ki nimajo nastavljeno drugace, uporabljale tega.

vezalke ::

Seveda! Stupid me :) Že urejeno in preverjeno dela.

Fibonacci ::

Mi lahko prosim, kdo pojasni tole. Bet365 je menda blokiran. Meni poker program Bet 365, ki sem ga downloadal pred casom se vedno odpre, ko pa bi se moralo odpreti okno za logiranje pa se le to ne odpre?
Ce hocem odpreti nov link http://poker.bet365.com/ ga noce odpreti ( to mi je glede na blokado jasno). Enako jasno velja za stran sportnih stav Bet 365. Nasel sem alternativni link http://www.sportfogadas.com/bet365, preko tega linka grem lahko normalno noter na stran sportnih stav, skratka to deluje.
Iz te strani se lahko tudi downloada poker program. No, tu pa sledi presenecenje, odpre ga, vendar se okno za logiranje noce odpreti. Ima mogoce, kdo kaksno idejo?

P.s. Se eno "strokovno mnenje" glede stav. Vecina profesionalcev, ki je s stavami stalno na profitu igra na straneh Betfair, Betdaq, Matchbook in Smarkets. To so v bistvu stavne borze, profiji uporabljaje programe, ki spominjajo na trgovanje z valutami. V bistvu ti tipi ne stavijo ampak s programom, ki se ga kupi na netu sledijo toku denarja (in ga seveda z premiki tudi sami usmerjajo) in strizejo tisoce naivnih ovc, ki ali stavijo klasicno (tu te ponavadi statistika prej ali slej pokonca) ali pa dovolj ne obvladajo programov in ne razumejo sistema. Zadeva zgleda nekako takole. Ce hoces biti na profitu potrebujes na Betdaqu 2 leti po 8 ur na dan, da zacnes sluziti. Vse ostalo je igra na sreco:)

konspirator ::

edi123 je izjavil:

Od danes je bet365.com blokiran s strani našega zlatega operaterja Mobitel.

Kako zaobit to preko telefona?

Enako kot na pcju.
--

kajmak ::

Saul Goodman je izjavil:

lahko direkt na routerju nastimas custom dns, in bodo vse naprave na wifi, ki nimajo nastavljeno drugace, uporabljale tega.


Kako pa to naštimaš na routerju?

Gosha ::

Živjo,

kako pa je z izplačili dobitkov na trr v Sloveniji odkar beležimo omenjene blokade dostopa?
Ve kdo kako je kaj s tem?
Nekje sem zasledila podatek, da bi naj bile na to opozorjene tudi naše banke?

vezalke ::

Nikakršnih problemov do sedaj. Sicer imaš pa vedno na voljo SKRILL od koder si lahko nato daš na banko. Pa niti to ni potrebno, ker imaš lahko preko njih Mastercard za 10€ letno in lahko dviguješ denar in plačuješ kjerkoli je pač mastercard podprt.

webmaher ::

a to blokado za bet365 ima samo mobitel in to na lastno željo.... ker meni preko Telesmeha (Telemach) deluje vseskozi normalno... Neteller menda ponuja Master Card brezplačno torej je še boljše kot Skrill...

vezalke ::

Na Simobilu in bobu tudi ne dela. Preverjeno.

shadeX ::

Neteller menda ponuja Master Card brezplačno torej je še boljše kot Skrill...


Lahko pa potem vzame več provizije kot Skrill. Nič ni danes zastonj.

webmaher ::

ta je dobra...a se bosta Simobil pa Mobitel združla :)
Bomo Melaniji naročili naj Donald raje zgradi zid okoli Slovenije :))

namonai ::

Živjo vsem, sem poskusila z spremembo nastavitev dns, ampak je delalo samo en dan in nič več.

A ima kdo še kakšno idejo kako dostopat do bet365?

Hvala, lp, Špela

Skyman ::

Zdravo!

Ima se kdo zavrnen dostop do bwin.. ko se "prijavis" te vrze na stavnico sportingbull oz ti ponudi to opcijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

webmaher ::

Probaj z gugl DNSji:
8.8.8.8
8.8.4.4

D&DD ::

Zgodovina sprememb…

chrush ::

Za Slovenijo naj bi bila sportingbull in ne več bwin. Tako sem dobil v mailu.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Skyman ::

Ja zato sprasujem ker tudi na bwin "v svoj" racun,tudi jaz sem dobil na mail o tem,samo sem najprej mislil da je kak "joke".Drugace noben DNS je pomaga in za ipv4 ter 6 imam vpisan,pa pridem na vecina tujih stavnic vsaj na vstopno stran seveda.

chrush ::

Ni nateg. Če pa slučajno je, potem je hudo dober.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

webmaher ::

čudno, jaz nisem dobil od bet365 še nič pa ga redno uporabljam... tudi gugl DNS dela OK imam pa IPV6 onemogočen...

buttcrack ::

seveda nisi od b365 nič dobil, saj je govora o bwin!?

webmaher ::

:) cepec jaz kaj češ, se opravičujem :(

Andro457 ::

Bwin je zablokiral dostop za vse nove in stare igralce iz Slovenije tudi prek raznih mirror linkov. Lahko se prijaviš samo v primeru, da navedeš da si iz druge države. Kar pa ni ravno priporočljivo oz. si ne predstavljam kako potem prideš do izplačila brez verificiranega računa.

Tule (https://stave-online.com/bwin-slovenija... piše da je dostop od 20 septembra naprej začasno onemogočen za slovenske igralce.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

stran se ne naloži

Oddelek: Pomoč in nasveti
103573 (1435) denisbegood
»

Blokada bet365 strani

Oddelek: Loža
86139 (5149) konspirator
»

Kako dostopati do Bwina

Oddelek: Pomoč in nasveti
175056 (1847) DarwiN
»

Internetna cenzura?

Oddelek: Omrežja in internet
238768 (7803) BlueRunner
»

Boj z mlini na veter in igre na srečo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9328117 (25195) denial

Več podobnih tem