» »

Blokada bet365 strani

Blokada bet365 strani

xtpwn ::

Vprašanje se glasi:
Ali je zakonito uporabljati bet365 preko drugega linka, ki v Sloveniji vseeno deluje?
Ali se lahko zgodi, da bo FURS videl transakcijo na moj bančni račun in težil?

http://bet365.com/ Tukaj je link, kjer je vidno, da so stran blokirali.
http://www.allsport365.com/?&cb=1032552... ta link pa vseeno deluje

Mitjaa24 ::

Seveda je zakonito uporabljati bet365 preko drugih url naslovov, namreč država si je sama kriva če ima takšen zakon, da tujim stavnicam ne dovoljuje vstopa v slovenski trg ob enem pa seveda s tem krši evropske zakone. Namreč športna loterija (državno podjetje) se igra monopolista in ne dovoli fair igre. Tudi stavnice kot so bwin, bet at home, 10bet in druge so že večkrar menjale url linke za Slovenske uporabnike in jim z tem omogočile uporabo njihovih storitev. Zakaj stavnice dajejo nove url linke za slo trg, preprosto zato ker vedo da jim Slovenija nič ne more, ker slovenija krši zakone, in tako smo v začaranem krogu :)

rook912 ::

Lahko podaš vir za tvoje trditve? Kolikor je meni znano je problem, da online stavnice ne želijo izpolniti slovenskih zakonov oz. plačevati dajatev, ki jih ostali, ki na slovenskem trgu so, plačujejo.

OZZY ::

xtpwn je izjavil:

Vprašanje se glasi:
Ali je zakonito uporabljati bet365 preko drugega linka, ki v Sloveniji vseeno deluje?
Ali se lahko zgodi, da bo FURS videl transakcijo na moj bančni račun in težil?

http://bet365.com/ Tukaj je link, kjer je vidno, da so stran blokirali.
http://www.allsport365.com/?&cb=1032552... ta link pa vseeno deluje


meni prvi link deluje BP. Sem pri T-2.
Go with the flow.

Miha 333 ::

Odvisno, katere DNS strežnike uporabljaš. Če vpišeš npr. Googlove 8.8.8.8 in 8.8.4.4, bi moralo delovati. BTW, to ni prepovedano, preden bo kdo imel kake ideje, da na kaj napeljujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha 333 ()

telexdell ::

rook912 je izjavil:

Lahko podaš vir za tvoje trditve? Kolikor je meni znano je problem, da online stavnice ne želijo izpolniti slovenskih zakonov oz. plačevati dajatev, ki jih ostali, ki na slovenskem trgu so, plačujejo.

Na Slovenskem trgu nimaš ostalih ampak imaš le športno loterijo. Tu pa imajo narejeno tako, da se od vplačil najprej odvedejo stroški za poslovanje (plače, najemnine, nagrade... zaposlenih), potem gre tam 50% vplačil za športne in invalidske organizacije in ostanek gre za nagrade. Od teh nagrad se še tam 16 % plača poseben davek. Torej od celotnih vplačil le 25...30% denarja gre v nagradni sklad. V tujini pa stavnice plačujejo koncesnine (vsako leto neki fiksni znesek) in pokrivajo stroške poslovanja. Pod takšnimi pogoji, kot so pri nas ne more delovati nobena tuja stavnica. Naša pa le, če se onemogoči konkurenca.

Najbolj absurdno pa je, da naša športna loterija sploh ni državna ampak je večinoma v zasebni lasti.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Dr_M ::


Slovenija nič ne more, ker slovenija krši zakone, in tako smo v začaranem krogu :)


Cigave zakone pa krsi slovenija? Tvoje? Ulicne zakone? Kitajske?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

orkan ::

Pr nas bo vedno ostal monopol e-stav. Žalostno ampak resnično. Pa tudi če Durs še dalje blokira določene linke, se bodo vedno nalsi novi oz.se bo dalo it mimo blokade kot se do zdaj. Tak da te durs blokade so kr neke. Pomagajo edino pri tistih uporabnikih, ki vejo samo en url vtipkat. Pod črto povedano, bedno od dursa in zelo naivno.

Sicer pq, vse kar nardis gres na google pa vtipkas allsport365 in ti vrže par delujičih linkov do bet365. Dela tudi allsport365.com.au ?
Lp Orkan!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: orkan ()

konspirator ::

Blokira unpis.
--


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dostop do bwin.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8146039 (16667) Andro457
»

e-stave in zmagovalec SP

Oddelek: Loža
71091 (794) Baja
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8821394 (11587) Dzhimen
»

Izdelal bi stran za športne stave

Oddelek: Programiranje
216603 (6004) dope1337
»

Konec stavam na internetu v Slo

Oddelek: Loža
353052 (1907) amigo_no1

Več podobnih tem