» »

Policija

Policija

Elemen_T ::

Mislim dons so me pa v nulo razkuril. Vse skupaj bom sam tožu. Ne bom vam razlagu kaj je blo ker je zgodba predolga zanima me le kaj si vi mislite v SLO policiji ko vsi pravijo kako je uspešna in oh in še...v bistvu pa so vsi tipi po vrsti sami nasilneži.;((Primoz: po mojem mnenju si topic ne zasluži rdečega naslova razen če želiš postat Zobata OvcaTM
  • spremenil: Primoz ()

MRtwister ::

ej ce ne razlozis ne niti topica dajat!

asPeteR ::

JA stari kaj pa je blo, a si pirat al kaj?>:D
AL pa kej druzga,...

Elemen_T ::

Ne sploh nisem pirat.
Twister: Gre le za vprašanje kakšna je SLO policija...če ne veš nič okoli tega kaj se dogaja bodi raje tiho.

Quickbeam ::

Hmm a naj ugibamo?
So ti spustil gume ker si jim zgledal sumljiv?
:D

MadMax ::

Al so ti prašnike zdrobili, ker si jim pokvaril alkotest?:(

Pepo ::

Poslusi. Elemen_T, pizdis in jamras, pa samo bog ve, zakaj. Ce si se takole zmesano obnasal, ko so te policaji zgrabili, ni cudno, da so ti stopili na zulj... Ali pa semo provociras ni bi rad, da zdej mi popizdimo, ces kaksni falotje da so copsi... Na ta nacin ne.

Res utrgan topic.

Mate ::

Jah jest se strinjam z Elemen_Tjem. Enkrat so me po krivem poslal k sodniku! Sm pa tud vidu kako folk dobesedno ZAJEBAVAJO tko da pol nedolzni kazen placajo... itd... o tem kaj vse sm pa ze slisu pa rajs ne bi

neo ::

Mate--slišal sem jaz že tudi marsikaj,videl ba bore malo. Lahko rečem,da so redarji v disku večje barabe in nasilneži kod naši copsi,vsaj jaz sem dobu taki feeling.Do mene so se do sedaj vedno obnašali korektno.
Neo's

sasox ::

ja po moje se tud spravjo sam na "sumljive", jst zaenkrat nisem mel nobenih problemov pa tud ne poznam nobenga k bi jih meu kar tko neki brezveze.....

luni ::

Slaboh izkusenj s policijo nisem imel (mogoce zato, ker sem priden 0:)), ampak ocenim jih lahko glede na folk, ki ga poznam da je v policiji. V zelo velikem stevilu primerov gre za ljudi, ki so bili v mladih letih lokalni pretepaci, suglerji in podobne majhne barabice, potem pa so sli na policijsko solo (za katero sploh ne rabis nobenega dobrega uspeha) ali pa so naredili šnelkurs. Mislim, da bo nasa policija v kurcu, dokler bo tako lahko postati eden izmed njih, ker potem vsakdo, ki nima vec nobene druge izbire in noce it kopat jarkov enostavno gre v policijo. Brezveze...
Artificial Intelligentia

Sergio ::

Luni - če ne veš, že nekaj časa obstaja zakon, ki dopoveduje, da se lahko vpišeš v policijsko šolo le s končano srednjo šolo. Temu se reče korak naprej...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Elemen_T ::

MadMax, Pepo...

Jamram popolnoma upravičeno. Ker tut vem zakaj sem jim vedno jest sumljiv.-dreadman. Ni treba da me modeli pretepejo za 0. Za 0elno stvar. Kapiraš da cop pride do tebe in te nagon, češ da te je vidu ko si travo penđil?...kar v bistvu sploh ni res.

A to je za vaju (in še marsikoga) "dobro" delo policajev? In pol še to, da kličem kapse in zadevo prijavim da sem ves v buškah in mi model mirno reče: Najem si odvetnika in dob si priče...a to je normal? No sej v bistvu je, ampak le do mere. Če je to za va(ju)s normalno, pol vi niste normalni....sicer pa madmax, prijatelj mi je govoril kake si zganjal na Q2battleground...tko da bom tvoje komente kar igoniral, ti bi bil verjetno najbolj nasilen in nepravičen - kot cop



lp

MadMax ::

Elemen_T: Jaz se na navedenem mestu se v zivljenju nisem pojavil! Vem, da je malo nerodno, ampak sem ze napisal, da jaz nisem Mad Max, pa tudi kako je prslo do tega, da imava skor enaka nicka je ze blo napisano! Ce mas prvi razred osnovne za sabo, bi lahko znal brat...

Zarad mene pa kar ignoriraj. Ce se ti ne da razlozit zadeve, se tudi pizdit nimas kaj!

btw: a sem kje zapisal, da je to dobro delo? Ocitno si res preskocil 1.razred...

Igrce so mi pa predzadnja rupa na svirali (al pa kr zadnja...).

Pa ne mi s tistimi "prjatl mi je pravu"!

Elemen_T ::

Oprosti če nisi pravi madmax...deluješ nekak podobno.
Primerjave z osnovnošolcem ne bom komentiral, ker bi lahko dal kako mal bolšo asociacijo ker je zelo težko da nebi naredil šole...sicer pa je mogoče res da sem preskočil 1. razred:D

Primer sem malo nazaj na kratko opisal...(ali ne bereš>:D)

Hm...še to: Ne govorimo konkretno za nek primer ki se je zgodil pač pa splošno. To sem (al ne bereš) že 2x poudaril...

glede spremljanja foruma: Nevem kako je s teboj vendar tak psiho jest nisem da bi pregledal popolnoma vsak (še tako nezanimiv) topik...




btw. Nočem se kregat tak da je tole moj zadnji msg ki se nanaša nate™(madmax(c):Dnull

rookie ::

Ma policaji so res eni kreteni ! Zanc kaka dva tri tedne nazaj smo bli z frendi v enmu lokalu pa so prsli policaji not pa sm zaupo Policija domzale slovenija pa so me ven odpelal pa popisal pa da bom sodnika dobu zato ker sem jih uzalu ! :) Mislm POLICIJA ahhh skoda besed:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

MadMax ::

Berem, Elemen_T, berem, tudi veckrat. Ce neko zadevo 2x napises po mojem prvem postu, jaz vseeno napisem odg. na tvojo reakcijo na moj prvi post. Ce si odprl temo z zeljo po komentarjih na splosno, si se pac malo nerodno izrazil (moras priznat). O.K., tista primerjava ni bla glih posrecena, ampak nisem imel casa razmisljat v rokavicah,da te ne bi uzalil. Tudi meni ni blo prav, kar si mi napisal, pa ti vseeno ne zamerim. Ti pa kakor hoces...

TiMe25 ::

Edina napaka pr SLO policiji je ta, da so dali folku s srednjesolsko izobrazbvo v roke pištolo in gumijevko pa ga poslal na cesto da dela red ...

TiMe it's always on my side !

Nemenej ::

HAHAHA. Ceprav imajo ljudje obcutek, da smo zelo civilizirani, se policija obnasa podobno kot v filmih iz komunizma. Enkrat sem kapsa opozoril, naj ne dela tako nasilno z mojim sosolcem in je hotel se mene prebutati. Ko mi je zacel groziti, sem bil zelo miren in sem ga pocakal, da bi me udaril. Se vedno mi je grozil, pa sem mu rekel, naj me mirno udari, a glej ga, ni me mogel. HAHAAH. Ko mi je na bolj uraden nacin rekel, da bo, ce se ne bom odstranil, uporabil silo, sem ga uposteval in sel prec. Nekaj me je tudi zalil (naj neham kokodakati)...

Ce opisem njegovo zunanjost.. grd tip srednjih let, pol sprednjega spodnjega zoba mu manjka in druga polovica mu gnije. Zadaha nisem cutil, obnasal pa se je zelo zivcno. Verjetno eden izmed pretepacev v rani mladosti.

Elemen_T ::

MadMax: Jaz nobenemu ne zamerim...razen če ni res kriza...ta primer se mi ne zdi kak huda kriza8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napad in odškodnina

Oddelek: Loža
456237 (5028) moat
»

voz. izpit (slabovidnost)

Oddelek: Loža
396387 (5558) ||_^_||
»

Kadil sem travo!A me lahko policaj zato udari? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
505548 (4358) Asgard
»

Resen probl

Oddelek: Loža
341454 (1108) chucki
»

Slovenščina

Oddelek: Slo-Tech
251794 (1523) Freak

Več podobnih tem