» »

Kritina

Kritina

Mipe ::

Moj dom je prekrit z klasično salonitko, torej azbestno, ki je že precej dotrajana. Še letos bo treba menjati. Ker se ne spoznam preveč na te zadeve, se po nasvete obračam na vas.

Moj budžet je trenutno skromen, tako da menjava ostrešja ne pride v poštev. Torej je izbira omejena na valovito kritino. Kolikor sem razbral, je ESAL naslednik Salonita in nudi neke valovitke. Seveda pa nimajo cene vidne nikjer, tako da ne vem, koliko bi me stala menjava kritine. Hiša je dvojna, torej dve srednje veliki skup.

Zavedam se, da bo tudi menjava kritine stala - delavci pa to. Torej bi rabil zanesljive krovce, ki me ne bi dvakrat prinesli okrog. Okolica Trebnjega, če to kaj pomaga.

Torej, konkretno - katero kritino priporočate? Katere krovce? Bi moral vedeti še kaj glede vsega tega? Koliko bi me vse to skupaj stalo? Se da kako prihraniti na račun azbestne kritine? Menda so bile neke subvencije, pobude za menjavo azbestne kritine.

Vnaprej hvala!

DOOM_er ::

za tako osnovno kritino oziroma samo menjavo te lahko enkrat čez vikend s kolegi par pirov v rit in zamenjate.
Robots will steal your job. But that's OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stresna kritina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10734496 (6666) postar_si
»

Azbest in odstranjevanje

Oddelek: Problemi človeštva
136220 (5977) enadvatri
»

Ortofoto posnetki in stanovanjska inšpekcija?

Oddelek: Loža
173091 (2569) guest #44
»

Zgodbe o "strahovih" (na slovenskem)

Oddelek: Loža
132429 (1060) mare_
»

Obnova strehe

Oddelek: Loža
3211836 (11212) PaJo

Več podobnih tem