» »

LCD TV Philips 32PFL5405H/12 - POMOČ

LCD TV Philips 32PFL5405H/12 - POMOČ

tinkatonka ::

Imam LCD TV Philips 32PFL5405H/12 in na USB ključek naložim film ter zraven še dam podnapise zakaj mi jih ne zazna na TV-ju sem brala nekaj na vašem forumu samo nisem ravno nevem kako dobra v teh vaših kraticah se pa učim tako da prosim za pomoč da mi pomagate če se sploh da ...

hvala vam že v naprej :)

popster ::

mogoče moraš podnapise zapečt v film.

tinkatonka ::

heh ja tud to sem probala samo sej v vičini filme vlečem iz partis.si tam so že podnapisis zapečeni (večinoma)... pa sem v vseh oblikah gledala na računalniku mi dela v vseh možnih programih na tv-ju pa kot da ne obstajano sploh ;)

lali12 ::

Kupi XTREAMER-ja, pa ne bo problemov. Meni Philips PFL40 5605H/12 bere tudi .mkv datoteke, vendar moram integrirat podnapise. Bolj elegantna rešitev je omenjen predvajalnik, ki trenutno prebavi vse.
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

tinkatonka ::

heh dobro se sliši za XTREAMER-ja. In preko karega programa ti to počneš da integriraš podnapise, heh dosti ceneje pride ;)mogoče bi se potrudila pa bi mi celo uspelo pa še nekj EUR bi ostalo ;):)

LedStorm+++ ::

Datoteki filma in podnapisa, morata biti enako imenovana :). Npr:

Iron Man 2_XviD.avi
Iron Man 2_Xvid.srt
Pingvin :-)

lali12 ::

Ultra MKV converter ali Ultra Video converter.
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

WarpedGone ::

@tinkatonka:
Ko sm se še js v šolo hodu, so nas učili pisat. A tega nimate več?
Zbogom in hvala za vse ribe

bunny666 ::

lp.. jaz tudi uporabljam isti tv kot ga je omenila tinkatonka problem pa se mi pojavi ko hočem povezat tv in pa dvd prek hdmi kabla.. in sicer na tvju kliknem dodajanje nove naprave izberem dvd predvajalnik izberem še izhod (hdmi2) ker je tam pač priključen.. no poskusil sem ga tudi prek stranskega hdmi ampak še zmeraj ko kliknem na tvju dvd predvajanik mi izpiše ni singala.. mi zna kdo pomagat?

LedStorm+++ ::

bunny666 je izjavil:

lp.. jaz tudi uporabljam isti tv kot ga je omenila tinkatonka problem pa se mi pojavi ko hočem povezat tv in pa dvd prek hdmi kabla.. in sicer na tvju kliknem dodajanje nove naprave izberem dvd predvajalnik izberem še izhod (hdmi2) ker je tam pač priključen.. no poskusil sem ga tudi prek stranskega hdmi ampak še zmeraj ko kliknem na tvju dvd predvajanik mi izpiše ni singala.. mi zna kdo pomagat?


Si probal na daljincu, tipko SOURCE. In iščeš... :)
Pingvin :-)

shorty19b ::

lali12 je izjavil:

Ultra MKV converter ali Ultra Video converter.



In kaj moraš naredit s tem programom da ti TV zazna podnapise???

Don Vincenzo ::

tinkatonka
Philips televizorji ne podpirajo predvajanja podnapisov.

rebro ::

Ne vsi Philipsi, serija 8 že podpira, nižje pa mislim , da ne. Jaz imam 40PFL7605h-12, starega okoli 2 leti, pa ne podpira - serija 8(recimo model PFL8090)iz podobnega obdobja že podpira. Govorim za LEDe, ne vem pa kako je pri LCDjih.

Je pa res, da pri vseh serijah prihajajo ven novejši modeli, ki verjetno že vsi podpirajo(nimam izkušenj).

Ups, 8090 je Samsung

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rebro ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB Podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
71830 (1736) IcyFox
»

Gledanje filmov preko routerja - podnapisi

Oddelek: Pomoč in nasveti
204182 (3855) popster
»

HD format preko USB

Oddelek: Zvok in slika
173382 (2977) krebs11
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155833 (47724) Lupin
»

Nakup lcd tvja

Oddelek: Kaj kupiti
221583 (1022) popster

Več podobnih tem