» »

Majo plate isti BIOS?

Majo plate isti BIOS?

miguell ::

Zanima me, ce imajo plate ABIT KT7, KT7 Raid, KT7A, KT7A Raid isti bios?

Namrec link na abitovi strani ne deluje na bios verzije ww, na ftp serverjih pa je direktorij samo KT7. Res, da je pri vseh stirih platah najnovejsi bios z isto oznako, torej ww, rad pa bi se 100% prepical, da bo bios ww iz direktorija KT7 na ftp serverju delal tudi na abit kt7 raid.

Pa se nekaj. Sigurno ste ze vsi nalozl biso verzije ww :) mene pa zanima, kako se obnese. Namrec abit ze pripravlja novo verzijo, (trenutno je se beta!), sam v txt failu full pise, da bios odpravi tezave iz verzije ww glede rama, pa glede izbire konektorja za ventilator. Nebi namrec rad dal gor nek hroscat bios, k bi mi masino sesul.

luni ::

Jah KT7 in KT7 RAID imata 100% enake biose, saj gre za enake plate z dodatkom enega kontrolerja. Se vec, BIOSi so enaki tudi za KT7 in KT7A plate, tako vsaj sklepam po najnovejsem biosu, ki ga lahko brez problemov flashas na obe vrsti.
Artificial Intelligentia

TTine ::

Posedujem KT7A-RAID plato in ti lahko povem, da ma po defaultu gor naparjen WW bios, natanko isti kot za vse KT7 in KT7A verzije plat od Abita...Ja tisti beta je pa WZ sam...ne vem no, me ne preprica.
LP
Tine.
PS: WW bios dela glej, do zdej BP

miguell ::

hvala za odgovore, gremo na ww :P
TTine: niti v sanjah nisem pomisli, da bi flashu z beta verzijo biosa, je pa res, da sem mel pomesleke nad flashanjem v ww, glede na to, da so v tisti beta verziji opisani bugi od ww. no, ce pravte da dela, pol dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KT7A + Athlon XP

Oddelek: Strojna oprema
221853 (1387) Jure2k
»

Thunderbird 1,2GHz na Abit KT7/Raid?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8848 (727) asPeteR
»

Kaj kupt (proc., plata, ram)?

Oddelek: Kaj kupiti
382109 (1453) Enzo77
»

VELIKOSTI MONITORJEV (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
835304 (2776) element
»

Kaj je zdej s temi KT7

Oddelek: Kaj kupiti
291941 (1601) ||_^_||

Več podobnih tem