» »

Tisk na majico

Tisk na majico

Border ::

Lep pozdrav!

Z racunalnikom sem oblikoval doloceno sliko (jpg), ki jo pa zelim spraviti na majico (T-shrt - bela - bonbaz). Imam tiskalnik EPSON C20UX COLOR. Kaj naj naredim, da bom na majisi imel to sliko?

Slisal semm, da obstaja posebej papir, na katerega najprej sliko natisnemo in za tem jo s pomocjo likalnika nansemo na majico oz. tkanino. Je to res...?
  • premaknil: darh ()

ali3n ::

Res je!:D
Pri Canonu je to T-Shirt transfer, Epson ima verjetno kaj podobnega.
Te "folije" dobiš v vsaki boljši knjigarni/papirnici. Probaj kupit na komade (ne cele škatle).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Border ::

Aha pa te folije ki jih kupim dovolj pripomorejo k temu, da ko perem srajco, da se ne spere dol iz majice.

darh ::

Tole pa še najmanj sem spada...
Premikam v ložo
Excuses are useless! Results are priceless!

Predator ::

jaz mam isto za hp-ja ( 10 listov je blo 5k ) in moram pohvalit da je stvar brez obledelosti prenesla 5 pranj, samo ne pričakovat da boš naredil evergreen majico s tem, to je bolj prezentacijskega, reklamega namena, za kej več se pa vsaj meni zdi da se ne splača

kako stvar zgleda: narediš sliko, jo prezrcališ, natisneš na list, polikaš po majici, se greš hvalit ;)

ali3n ::

Tako kot je Predator napisal - prenese pranje (do 30°C!!!).
Prezrcali ti jo pa načeloma driver od printerja s tem, ko nastaviš, da boš namesto na papir tiskal na to "folijo/list". Ni zakomplicirano.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Predator ::

pa pranje po možnosti ročno, pri likanju pa se čimbolj izognit kontaktu kjer je stvar "nalimana", če že moraš daj čez majico eno brisačo ( ne kakšnega 1-2 mm debelega prtička.. ) pa na hitro potegni čez samo raje izberi eno malce bolj kvalitetno majico;

pa ko boš barve izbiral ne pozabit da se belo ne printa ( tako kot je sosed na črni majici hotel belo podlago... ) pa da kontrasti ne izpadejo tako lepo kot na monitorju

ali3n ::

Tisto folijo, ki ostane na majci, se vid. Po mojih izkušnjah se najbolje obnesejo bele in sive majce. Ovisno od motiva...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Printanje na majice (Mb, CE...)

Oddelek: Loža
93236 (536) suirni
»

Kje kupiti folijo za tiskanje na tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
55044 (4914) BladE_
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820353 (13535) Nejc Pintar
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367852 (6581) luni

Več podobnih tem