» »

Printanje na majice (Mb, CE...)

Printanje na majice (Mb, CE...)

borchi ::

a kdo ve kje v mariboru (ali celju) bi se dalo sprintat kak napis na majico oz. še boljše na kavni lonček? v kakem formatu je najbolš prnest, a so kake omejitve glede barv itd...

hvala!
l'jga

MihaFirst ::

To nevem, vem pa, da se da nabavit neko folijo oziroma liste, na katere lepo tiskaš kr s printerjem doma, pol pa nalikaš na majico. A kdo ve, se to da kr v prvi knjigarni kupit, al...

Je zlo uporabna zadeva... :D
www.gamma.si

BladE_ ::

To nevem, vem pa, da se da nabavit neko folijo oziroma liste, na katere lepo tiskaš kr s printerjem doma, pol pa nalikaš na majico. A kdo ve, se to da kr v prvi knjigarni kupit, al...


Mene tut zanima kje dobit to folijo in kok priblizno stane?

LP
Akcija - Reakcija

ZLOky ::

Morda TUKAJ kaj najdete.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

BladE_ ::

Mogoce kdo ve kje se da dobit samolepilno folijo za injekt tiskalnike al pa tisto folijo k jo lahko polikas na majco?
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

Sandoval ::

Dobi se jih že v papirnicah(pri nas skoraj v vsaki, pa je nek majhen kraj-sežana).
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

mersol ::

Pozdravljen
Poleg vseh vrst foto papirja in foto nalepk najdeš tudi papir za transfer na majico ter inkjet tatoo papir v Cosmo on-line trgovini -- klikni tu
lp miha

nastyboy ::

Za na šalco.. bi se lahko naredila nalepka tako da kupiš samolepilno prozorno folijo, sprintaš kar pač maš, obrneš kontra na folijo.. in obrežeš folijo okoli tako da ima še kakšen cm al pa pol samolepilne folije..na tem robu okoli bo nalepka držala papir pa je zaščiten z folijo.... sicer to po mojem ni primerno za kakšno zadevo ko se jo bo pralo (šalca) lahko se pa tako zadevo kamot prilepi na omaro, steklo.... in drži... sicer ne vem če pride v poštev ker smatram da gre za darilo....da pa se lahko to na kako dekorativno šaljvo vazo.. ki se je ne bo prevečkrat umivalo...

Lahko probaš tudi na kak papir ki je čez celo stran samolepilen.. in kar gor naprintaš.. obrežeš pa maš pol na celi površini lepilo..

folija za na majce je podobna zadeva... zdi se mi da morš zrcalno sprintat... ker se pol okol obrne in nalika... pa pazi da ne boš imel prevročega likalnika.... jaz sem si enkrat naredu prekrasen zažgan flek... tako da mera previdnosti ni odveč.

LP

CaqKa ::

v mariboru imaš habeco

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

suirni ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rad bi natisnil ENO majico - najceneje

Oddelek: Loža
356190 (1217) jusv
»

Kje kupiti folijo za tiskanje na tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
55042 (4912) BladE_
»

Kako čimlepše kaj napisati na ploščo...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292699 (2053) Bevcan
»

Tisk na majico

Oddelek: Loža
72241 (2067) ali3n
»

Slika iz PCja na T-Shirt?!

Oddelek: Loža
132017 (1841) RobertM

Več podobnih tem