» »

Kako najti programerske projekte

Kako najti programerske projekte

hrenovka ::

Zaradi klime v firmi zadnje čase razmišljam o tem da bi šel na svoje, a ne vem kako bi lahko prišel do potencialnih naročnikov. Imam izkušnje s programiranjem v Javi, C++, C#, zadnje čase sem se predvsem ukvarjal s spletnimi aplikacijijami, ki so temelile na ogrodju Seam in JBossu. Je bil kdo kdaj v podobnem položaju, oz ima kdo kakšne konkretne predloge kako priti do projektov?

keworkian ::

Če ti gre firma na kurac pejt, drugače pa ostani, enkrat ko si brez dela si fucked.

RockyS ::

Prvo si najdi delo in šele nato zapusti trenutno firmo.

strictom ::

"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

darkolord ::

Eden od mnogih načinov je si nekaj časa malo bolj pozoren in se pririneš zraven, ko nekdo rabi kaj manjšega - na začetku ponavadi ni najboljše plačano, ampak dober glas seže v deveto vas in po parih manjših projektih se mimogrede najde že kaj večjega...

hrenovka ::

strictom je izjavil:

http://www.freelancer.com/projects/all....


Wow, te ponudbe so mi res vzele voljo. Tej kitajci so zastonj. Se bolj splača mi na njih stvari outsorcat kot pa tam delat kej.

Drugače pa ne mislim pustit službe preden si kej najdem, pa tudi enkrat ko si bom kej našel bom verjetno nadaljeval s projekti v trenutni firmi, samo kot zunanji sodelavec.

gendale ::

pa postani posrednik med kitajci in slovenijo

hrenovka ::

Ševedno rabim KAJ posredovat :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenci na Kickstarterju (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16638601 (8273) Okapi
»

Ocena urne postavke (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
7717222 (14138) Invictus
»

Freelance programiranje - prihodki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7124759 (20308) krofeta
»

Deficitarni poklici, ki so iskani, a ljudje ne dobijo službe

Oddelek: Loža
338289 (6636) M-XXXX
»

Freelance

Oddelek: Programiranje
296829 (5830) BluPhenix

Več podobnih tem