» »

Applov dobiček rekorden

1
...
3 4
5
»

Gandalfar ::

morda moras pa kdaj v ubuntu user forume pogledat ;)

nekikr ::

Točno to sem hotel povedat Gandalfar :)

Limit-sky ::

techfreak :) je izjavil:

A lahko na kratko opišeš, kako ti je to uspelo, ker moj mac ni bil rebootan že več kot eno leto. Se ful izogibam update-om, ker je potreben restart.

Seveda, pri namestitvi programov in gonilnikov nikoli ni potreben restart.

Če si imel takšne težave, ne vem, kaj te je omejevalo, da nisi reklamiral zadeve ali vprašal nekoga, ki ve za kaj se gre?

Saj vem za kaj se gre, program je zaštekal, zraven pa potegnil še cel OS.

Programe in gonilnike sem inštaliral že par let prej. Če pa ti to počneš dnevno pa sploh ni problema.

A si se mogoče pozanimal zakaj ti je program zaštekal? Kar je BTW zelo čudno od takega strokovnjaka kot si ti, da ne bi raziskal v čem je problem. Povej za kateri program gre, kje je bila težava in bom poskušal ponoviti težavo.

techfreak :) ::

Boot Camp Assistant mi je večkrat zaštekal in mi na koncu ni preostalo drugega kot ponovni zagon. S tem sem imel največ problemov, vem pa da so bili še drugi, katerih se ne spomnim.

Finder se mi je pa večkrat sesul zaradi Adiuma in ni preostalo drugega kot ponovni zagon.

Limit-sky ::

Katera verzija os x? Adium uporabljam že par let in dela ok. Kaj pa pravi konzola in crash log?

Za boot camp pa nimam pojma. Sem ga samo enkrat pognal.

techfreak :) ::

10.5 in 10.6, čeprav je potem po naslednji namestitvi Adiuma delovalo brez težav, očitno so napako odpravili. Crash loga nisem gledal.

Limit-sky ::

Zanimivo. :)
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple prvikrat po 15 letih s padcem prihodkov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
11830519 (26161) blackbfm
»

Google nekoliko povečal dobiček

Oddelek: Novice / Rezultati
97245 (5879) antonija
»

Apple z rekordnim dobičkom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9422653 (19795) nekikr
»

Apple z nekoliko nižjim dobičkom

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
73493 (2646) njok

Več podobnih tem