» »

AoM končno!!!

AoM končno!!!

gkovac ::

Ga je že kdo igral? Kakšni so prvi vtisi? Jest mam demo snet iz neta!
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Paramedic ::

Pol pa še povej naslov, da bo ostalim lažje najti to zadevo. A je vsaj tolk fajn kot AoE2?
End transmission.

bobby ::

Age Of Mytology
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Paramedic ::

bobby: še enkrat preber -- nism mislu naslov igre, ampak naslov spletne strani za DL :D.
End transmission.

rasta ::

Paramedic ::

Ja, rasta, to uradno stran sm js tut po googlu najdu (nism vedu kak ma Ensemble naslov), ampak tam ni trial verzije na voljo za DL :\. Torej, Sulc, kje si ga staknu :O.
End transmission.

Han ::

Kratek čas se je dalo dobiti takoimenovano "novinarsko" različico, ki je praktično "gold" ali "rtm".

Meni osebno ni preveč všeč, tako grafično kot igralno. Tako kot v AoK je tudi tu preveč vsega (tehnologij in nadgradenj), liki pa so spet premajhni. Božanstva in posebni učinki sicer imajo svoj čar, a to smo videli že pri Warcraftu v prejšnjem stoletju. :D

Originalni AoE je še najboljši. :P

Sumo ::

Meni je pa ravno ta množica tehnologij in nadgradenj všeč, saj to pripomore k večji razgibanosti in večim taktikam. Ne pa v warcraft3 kjer je le prgišče različnih možnosti.
V glavnem, komi čakam na AoM!

zile ::

Za vse Warcraft3 fane. Kaj hudiča nej delam z 10k wooda po eni uri igranja in nic golda. Ne morem trgovat, rudniki so prazni, osnovna bajta pa rabi za izgradnjo gold. Drugac pa AOK - The Conquerors uber alles. :D

frudi ::

glede na to, da na ensemblovi strani ni ne duha ne sluha o demotu, uradnega očitno še ni.

btw, SuLc, še igraš kaj AOC? jaz, škorp in nitam smo začeli spet malo igrat, tak da če še igraš, bi se lahko dobli za kak gejm :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

zile ::

Mi o volku, vlok <<v botaničnem vrtu>>. If you know what I mean :D .Frudi kaksne nicke imate. Hz_SuLc-a se še spomnim. :)

Zgodovina sprememb…

kocba ::

JaZ tud komaj cakam da dobim AOM ker je baje kar carski, drugac pa kot je reko zile AOETC je trgal, trga in bo trgal gate, za vedno:))

Drugac pa ce kdo hoce se lahko zmenimo da gremo eno prek neta zaspilat, da mal vidim ce se znam spilat :D



lp
kocba

gkovac ::

frudi: nič več ne špilam... nimam originala pozabil sem špilat... sfukal sem si roko... še zmeri me boli ob igranju (oziroma ob držanju v istih gibih), tko da ne vem.. mogoče se bom res odločil in šel špilat :D

zile: hZ_SuLc se je upokojil :D vseen je blo pa dobr špilat!
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zgodovina sprememb…

Firebat ::

AoM demo je ze zunaj
poglejte tukaj Age of Mythology Demo

gkovac ::

No evo ... AOM je zunaj!! :D :D

Včeri sem odigral prvi 1v1 špil in sem bil presenečen! Stvar je zelo zelo dobra z eno slabo stranjo... matr je zakompliciran vse skupi!!!

Tole bo še večji izziv od AoK:TC... še sama izbira osnovnih bogov je težka.. kaj pa potem ko izbiraš sekundarne bogove... divje..

Igralnost je zelo podobna AoK, ampak so oblikovalci spremenili par zelo pomembnih stvari, ki so najbolj motile igralce AoK ... tukaj imam predvsem v mislih Town Centre! Zdej jih ne moreš več postavljat neomejeno, ampak so že postavljeni na sami mapi. Zanimivo res... tuki se bojo še bile bitke :D

dejmo za slišim še vaša mnenja!
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

MadMicka ::

tale aom je bollj podoben warcraftu III, kot pa aok...

aok je carska zadeva, tale aom je pa kr neki :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft se vrača z letalščino in Age of Empires

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
125002 (3646) dejanslo
»

Age of Mythology

Oddelek: Igre
412341 (1891) Crazy Frog
»

Igra Age of Empires III bo izšla 28. oktobra (letos)

Oddelek: Novice / Igre
456520 (4318) kuglvinkl
»

Strategija

Oddelek: Igre
241922 (1578) OmegaM
»

Strategije

Oddelek: Igre
291934 (1601) CCfly

Več podobnih tem