» »

WD diskovje

WD diskovje

pramarko ::

WD je dal novo serijo diskov ven: ata100, 7200, 2MB
So cenejsi od IBMov, sam ne vem kako je s performansi.

yjj ::

WD-ji so bili vedno naj

andrej ::

Meni osebno je IBM zakon pri diskih in prenosnikih. WD je dober, ampak samo druga izbira za IBM. Ne vem, to je pac moj osebni obcutek... :D
Za performance pa poglej na http://www.storagereview.com. Mogoce najdes kaj pametnega...

miranpozar ::

IBM je trenutno vodilni, iz preteklosti pa imamo mnogi (prevec takih) grozno slabe izkusnje z WD. Jaz ga ne bi vec kupil!
Raje daj par jurjev vec za IBMa in mirno spi, ker bodo tvoji podatki na varnem.
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

Loki ::

Yep, IBM res rulajo.

ABX ::

IBM dtla je daleč pred vsemi kar se tiče hitrosti in je popolnoma tih. V trstu 30GB verzija je 36k.

Kovax ::

IBM... definitivno... Kolikor je meni znano so se vedno hitrejsi od WD...:)

TiMe25 ::

Roko na srce ... IBM je kar se tiče diskov No.1
TiMe it's always on my side !

hahaha ::

yjj: WD so naj-bolj pokvarljivi diski, priblizno 240% vec od drugega polomijasa Seagate-ja. Najmanj okvar je z Quantum-i. IBM je ravno pri DTLA seriji uvedel tehnologijo odmikanja glav pred ugasanjem racunalnika. Veliko folka ima tezave s temi diski ravno zaradi te tehnologije. Trenutni naj proizvajalec diskovja je Quantum. Maxtor in podobni pa bi lahko prenehali z razpecevanjem grdih izlockov tehnologije.
SADJE CAKA OBIRALCE. PRISTOPI!

Medved ::

dons sm kupu pri PCX wd 20 Gb ATA100, bomo vidl, 35.000 sit, kr draga
stvar, pa še ploščo morš met za ata100, ki je tud draga , hmmm, bom drugič kaj več povedu, mogoče jutri:)

Tr0n ::

Hmm, to da so WDji pokvarljivi ne drzi oz. je bolj stvar osebne izkusnje. Osebno imam samo WDje ze kar nekaj let pa se vedno laufajo tiho in brez problema. Ceprav bi si verjetno, ce bi sedaj kupoval disk, kupil IBMovega :).

edmund ::

Hem, jaz sem mel 1x WD doma, pa sem ga drug teden nesel nazaj in zamenjal za Seagate. Sedaj mam pa že dve generaciji Fujitsuja in sem zadovoljen (v pravem pomenu besede).
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

Blue3D ::

Najboljsi diski:
SEAGATE;Cheetah

andrej ::

hm, ce mas dnar:D
ce pa ga ze mas tolko pa mas tudi hitrejse diske - poglej http://www.storagereview.com

andro ::

WD je najbojlši, mam dobre izkušnje tudi z sengate. Prijatelj pa ma maxtor pa je nagravžno glasen.:)
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

yjj ::

WD kupi. Seagate ne sploh. Quatrum ne. IBM mogoče.

Justy ::

Kater disk je za koga boljsi je pomoje cisto osebna stvar in stvar izkusenj... Sam imam doma seagate-a in dela brez blema. Mam pa tud WD-talca in to ze kar mnogo let in spljoh nikol ni blo nic problema:D

Je pa recimo frend kupu IBM-a 15 GB in je mogu garancijo uveljavljat ze pod dobrem mescu (bad sectorji namrec), tak da je vse skupaj en zacaran krog.
Je pa res da so bile svtari nekoc veliko bolj kvalitetne in manj pokvarljive kot pa danes

Kovax ::

Ocitno je z diski tako, da je to koliko casa bo zdrzal predvsem odvisno od srecne roke, ko ga kupis... Tako da se jaz nebi prevec oziral na to kdaj je komu kaj crknilo... ampak predvsem na podatke o hitrosti diska (in glasnosti ce te pac glasni diski motijo)...:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tihi diski (120-160GB) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
575781 (3933) Grimlord
»

Kateri tihi,zanesljivi in hiter disk priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
342459 (1585) Grimlord
»

katerega izmed 120 gb diskov?

Oddelek: Kaj kupiti
111410 (1260) schurda
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310053 (7238) Keyser Soze
»

kateri disk se splača kupit

Oddelek: Kaj kupiti
151199 (939) danielka84

Več podobnih tem