» »

Kateri Garmin?

Kateri Garmin?

miamaja ::

OK, saj res, da je že 100-krat prežvečena tema, ampak vsi, ki se spoznate na Garmine, prosim za par besed. :)

Skratka nabavila bi en fajni Garmin, ki bo imel vsaj karte Srednje Evrope, Slovenije in Hrvaške.

Pomembno mi je, da ne bo imel problemov s sateliti, da ga bo enostavno nadgrajevati z drugimi kartami in da ne bo kreširal.

Aha, pa cena naj bo do 150€. :)

apekkk ::

kupi cenejšega za cca 120EUR potem pa karte na lepši(cenejši) način prenašaj po želji na njega.

miamaja ::

Sicer sem že gledala Garmin Nüvija 1300, vse skupaj me pride manj kot 150EUR, samo ko sem zasledila, da ga ljudje kritizirajo zaradi njegovega slabega delovanja... pol je to skoraj vstran vržen denar...

Kaj pa tiste slovenske navigatorje (imena se zdaj ne spomnim) še izdelujejo? Namreč lansko leto sem si enga sposodila in sem bila full zadovoljna z njim.

GrimReaper ::

Sam sem z Garmin 1200 povsem zadovoljen, ekran je povsem dovolj velik, zaenkrat brez kakih problemov. Sploh če ga tko kot jest rabiš samo parkrat na leto se ne splača kupovat kaj boljšega.
V SLO se naprave ne izdelujejo, pred časom so bli pri nas Nomad navigatorji. Ampak to je bla kitajska roba, naši so imel počez samo zemljevide in zastopstvo. Men se je drugače kmalu po nakupu pokvaril, pa že pred tem je metal ven napake in zamrzoval, kar ni nič čudnega glede na to da je kitajskega porekla.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

nejcpirc ::

Obujam staro temo, saj je naslov za moje vprašanje pravi.

Katero Garmin napravo za avto mi te dni priporočate v rangu 150-200 EUR? Prosim za link do trgovine, po možnosti v kombinaciji z AdriaRoute kartografijo.

Možnost je tudi nabava iz UK, ne glede na to če pošiljajo v SLO (amazon in ebay uk ali druge zaupanja vredne trgovine).

Hvala

medenko ::

AR ne rabiš, je dovolj CN.

krepki ::

Lp,da obudim malo temo in sicer v programu zvestobe pri siolu je navigacijska naprava
GARMIN NÜVI 2447LMT,pa me zanima,če je to ok zadeva in ali je res posodabljanje map brezplačno.
Lifetime posodobitve kartografije - V napravi je naložen podroben zemljevid Centralne Evrope vključno s Slovenijo in Hrvaško. Kartografijo doživljenjsko brezplačno posodabljate s priloženo licenco Lifetime.

...:TOMI:... ::

Tomi

krepki ::

Potem je to varljiv oglas saj je potrebno plačat,poleg garmina,ki pride 180€ še licenco 90€.

...:TOMI:... ::

LMT končnica pomeni, da je to ŽE vključeno v paket skupaj z navigacijo. Nič ni natega...
Tomi

Nejcos ::

Upam da se zavedate da lifetime pomeni lifetime naprave in to je 5 let

krepki ::

Sicer pa za garmina se da dobit tudi odklenjene mape,ne pa kot imam ja z Navigona in odklenjenih map ni za dobit nikjer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero navigacijo priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
4911773 (8079) scipascapa
»

Katero navigacijo kupiti??

Oddelek: Kaj kupiti
3911969 (5291) Tomson
»

GPS Navigacija - katero izbrat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
206648 (4110) Frenckie
»

Katera navigacija Garmin 760 ali Navigon 7110 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9019752 (10598) madmitch
»

Navigacija NAVIGON (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10125040 (14170) madmitch

Več podobnih tem