» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
27 / 300
»»

nurse013 ::

A pri Boardwalk enpire je dosti akcije?
:)
you gotta be kidding me...

oo7 ::

Odvisno od dela.Ravno akcije ni so pa zelo nasilni in krvavi prizori;)

IL DIAVOLO ::

Odvisno kaj je za tebe akcija. Za mene je že samo gangsterstvo in tihotapljenje alkohola akcija. Da ne omenjam tega, da ni noben nedotakljiv, kot je to v navadi v večini serij.

Vsekakor odlična serija, ki si jo mora vsak ogledat.

Outcast ::

Lion29 je izjavil:

history channel?

se trailer oz. teaser zgleda res bogo in nizko proracunsko... kaj sele bo serija, ceprav je byrne notri...

no upajmo, da bo kaj... ne pomnem, da bi bila kak serija z vikingi


Ne vem no, men teaser ne zgleda bogo ali nizkoproračunsko...prej bi rekel realistično?

Tudi jaz se ne spomnim kake podobne serije; bo kar zanimivo!:D

Magic1 ::

Modern family je fajn s punco gledat. Za nasmejat, v večini ne na neumen način, temveč na čist realne scene. Al bundy ima hudo latino za ženo, sam je pa glasna:))
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

oo7 ::

Kdo vam je najboljši lik v nadaljevanki Boardwalk empire??

Mojih top 5

1:Al Capone
2:James Darmody
3:Gyp Rosetti
4:Richard Harrow
5:Nelson van Alden

IL DIAVOLO ::

Vsak je za sebe the best...najbolj pa mi pade v oči van alden.

Čisti psihič.

oo7 ::

Jap Van Alden gre iz ene skrajnosti čisto v drugo:))

krispe ::

Gleda kdo "The walking dead"?
Kako se vam zdi?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Lion29 ::

krispe je izjavil:

Gleda kdo "The walking dead"?
Kako se vam zdi?



THE WALKING DEAD TEMA
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

SuperVeloce ::

oo7 je izjavil:

Kdo vam je najboljši lik v nadaljevanki Boardwalk empire??

Mojih top 5

1:Al Capone
2:James Darmody
3:Gyp Rosetti
4:Richard Harrow
5:Nelson van Alden

khm... kaj pa Nucky? Mislim, da se je tukaj Buscemi rahlo oddaljil od svojega stila igranja, pa mu odlično uspeva.
Igralec, ki igra Rosettija, se mi zdi praktično v vsaki seriji podoben (liki, ki jih ustvari s svojo mimiko in govorom), rahlo nabildan, manjka kakšen kolešček, ...:))

cortez ::

No , če koga zanima ena dobra krimi serija : Ripper Street .

Kurzweil ::

@cortez, tole bom nemudoma pogledal. Sem pa sam bil kot pubec blazno navdušen nad Nedotakljivimi (Untouchables) - serija o Al Caponu, ki sem jo če se prav spomnim gledal na RTVslo, sedaj pa ni načina, da bi jo našel. Najprej sem jo hotel nabavit, nato sem iskal seveda, kar mi je preostalo še torrent, za bo tako tule moderatorji poskočil kravni tlak, uglavnem nemogoče, da še kako najdem zadevo, pa bi si jo rad še ogledal.

Untouchables (1993)



Pa še na Wikipedii (na IMDBju niti slike ni) -->

...naj mi nekdo pove še nekaj, mogoče sem malce blentav, ampak pogledal sem vse dele Boardwalk empire-ja in mi še do danes ni jasno, kako je Al Capone mišlješ, pač nekdo ki ima nek nick, ker kot resničen osebek nekoč, nevem v kakšnem kontekstu bi bil z karakterji v Boardwalk empire-ju v real lajfu nekoč ?

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Lion29 ::

Pogledal ze kjer Transporterja, the series?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

Na obroke gledam Shameless, simpatično na prvo žogo, težko pa razumem tako visoke ocene. Kaj je tu izvirnega ali posebej dobrega? Karakterji so luštni, ajde, ampak Macy se mi zdi slaba izbira za to vlogo, nekaj manjka. Tip je sicer briljanten luzer, Fargo npr., iz tega lika pa nikakor ne potegne več kot ene dimenzije, nobene intenzitete, na trenutke je že prav klovnast.

Filmi pa še naprej en slabši od drugega, zgoraj omenjeni izjemi potrjujeta pravilo, zadnji razočaranji Lincoln in Zero Dark Thirty. Zeh in zeh.

Saj bo, še parkrat gremo spat pa bo nova sezona Game of Thrones, Breaking Bad pa tudi ni daleč.

Lion29 ::

Macy ti je slaba izbria? za moje pojme on nosi serijo naprej... in je tako kot house ali walter white... pravi zadetek... terna, v vseh pogledih
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

Lion29 je izjavil:

Macy ti je slaba izbria? za moje pojme on nosi serijo naprej... in je tako kot house ali walter white... pravi zadetek... terna, v vseh pogledih


Let's agree to disagree. Moje mnenje je pač, da ta karakter ponuja več kot iz njega potegne Macy, in da je Bryan Cranston kot Walter White bistveno boljši. In da serijo "nosi" Fionin lik, če že.

A propos Cranston, še en film, ki razočara, Argo, in ko smo ravno pri tem, enako Django Unchained, kjer se mi zdi Jamie Foxx podobno cast, ki ni nujno slab, ampak pusti v ustih okus, da bi kdo drug to oddelal bolje.

Lion29 ::

wooo hooo

jeremy piven is back... sem ravnokar zacel gledat pilota Mr. Selfridge


WOOOO HOOOO



genialen, genialen kot vedno!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

SuperVeloce ::

Kurzweil je izjavil:

...

...naj mi nekdo pove še nekaj, mogoče sem malce blentav, ampak pogledal sem vse dele Boardwalk empire-ja in mi še do danes ni jasno, kako je Al Capone mišlješ, pač nekdo ki ima nek nick, ker kot resničen osebek nekoč, nevem v kakšnem kontekstu bi bil z karakterji v Boardwalk empire-ju v real lajfu nekoč ?

Pri Boardwalk Empire so imeli na izbiro 2 smeri zgodbe: resnično ali izmišljeno. Pri resnični je bil problem, da je zelo malo dokumentiranega o dogajanju v Atlantic City-ju, premalo za dolgoživečo in zanimivo serijo. Zato so šli po poti ustvarjalske svobode.
Resnični Nucky Thompson :)

Al Capone je verjetno tukaj mišljen kot še neuveljavljen učenec, ki bo verjetno kasneje prišel na svoje. Spet, ustvarjalna svoboda :)

Zgodovina sprememb…

nurse013 ::

A gdo ve gdaj pride Game of Thrones ven?
:)
you gotta be kidding me...

Lion29 ::

nurse013 je izjavil:

A gdo ve gdaj pride Game of Thrones ven?



31. marec
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

SuperVeloce je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

...

...naj mi nekdo pove še nekaj, mogoče sem malce blentav, ampak pogledal sem vse dele Boardwalk empire-ja in mi še do danes ni jasno, kako je Al Capone mišlješ, pač nekdo ki ima nek nick, ker kot resničen osebek nekoč, nevem v kakšnem kontekstu bi bil z karakterji v Boardwalk empire-ju v real lajfu nekoč ?

Pri Boardwalk Empire so imeli na izbiro 2 smeri zgodbe: resnično ali izmišljeno. Pri resnični je bil problem, da je zelo malo dokumentiranega o dogajanju v Atlantic City-ju, premalo za dolgoživečo in zanimivo serijo. Zato so šli po poti ustvarjalske svobode.
Resnični Nucky Thompson :)

Al Capone je verjetno tukaj mišljen kot še neuveljavljen učenec, ki bo verjetno kasneje prišel na svoje. Spet, ustvarjalna svoboda :)


Tako je.
V nanizanki je Al Capone star komaj okoli 20 let tako kot Lucky Luciano.Tukaj v nanizanki sta še na začetku svoje poti kasneje pa postaneta Al Capone kot Lucky Luciano 2 najbolj slavna in razvpita mafijša vseh časov.Tudi Arnold Rothstein ni izmišljen.
Je pa res,da dosti stvari,ki so v nanizanki so izmišljene.Čeprav je v nanizanki Thompson glavni se v resničnosti ne more primerjati z Al Capone ali Lucianom.

Outcast ::

cortez je izjavil:

No , če koga zanima ena dobra krimi serija : Ripper Street .



Pogledu prvi del ravnokar....kar obetajoča zadeva, zna biti zelo zelo dobra serija.
Priporočam!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Lion29 ::

pravkar pogledal pilota Deception





tako no...nisem lih neki full navdusen... nekako mi deluje kot serija revenge z visjim budgetom
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

cortez ::

Lion29 ::

btw folks, spartacus pride cez 2 tedna ..... woooo hoooo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Evo zdaj pogledal 10 del serije boardwalk empire(3 sezona) in na koncu epizode,ko Nucky dobi tisti zaboj8-O8-Otega pa res nisem pričakoval.
Malo preveliko ribo so si izbral kot je Joe The Boss8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bluefish ::

Ravno gledam angleško komično serijo Spy: http://www.imdb.com/title/tt2086606/

Sicer nič posebnega in na momente s poceni humorjem, pa vendar kar gledljivo.

krOOokO ::

Spartacusa se splača pogledat? Prvo sezono imam že na računalniku, začnem takoj k pogledam še zadnjo sezono Merlina.

black ice ::

krOOokO je izjavil:

Spartacusa se splača pogledat? Prvo sezono imam že na računalniku, začnem takoj k pogledam še zadnjo sezono Merlina.

Definitivno.

Outcast ::

krOOokO je izjavil:

Spartacusa se splača pogledat? Prvo sezono imam že na računalniku, začnem takoj k pogledam še zadnjo sezono Merlina.

Splača!
Prvo sezono je igral še 'originalen' Spartacus, Andy Withfield, ki je kasneje na žalost umrl.
Tudi zaradi tega je prva sezona zame najboljša; on mi je bil boljši Spartacus kot sedanji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Outcast je izjavil:

krOOokO je izjavil:

Spartacusa se splača pogledat? Prvo sezono imam že na računalniku, začnem takoj k pogledam še zadnjo sezono Merlina.

Splača!
Prvo sezono je igral še 'originalen' Spartacus, Andy Withfield, ki je kasneje na žalost umrl.
Tudi zaradi tega je prva sezona zame najboljša; on mi je bil boljši Spartacus kot sedanji.


Se strinjam.
Prva sezona je bila najboljša.Tudi originalni spartak je bil dosti boljši kot ta suha južna,ki je zdaj:))

Outcast ::

Ravno zaključil z Terminator: the Sarah Connor Chronicles....res škoda da niso/ne bodo več snemali (naslednje, tretje sezone), ker je bila serija boljša iz dela v del!!!
:(

krOOokO ::

to gre meni tudi na živce ja, ko dobro serijo predčasno zaključijo.

Lonsarg ::

To se bo pač dogajalo tokaj časa, dokler ne bojo nanizank snemal namest distribucijskih kanalov, ločeni investitorji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Outcast ::

Mene pa zanima če je kdo gledal 'The Black Donnellys' iz 2007, ker mi deluje kot dobra kriminalna serija.
Posneta je bila samo ena sezona, 13 delov...je bila serija spet žrtev predčasnega shoot-downa ali je pač toliko dolga/kratka?

SuperVeloce ::

Samo to je bilo posneto, pa še to so na koncu nekaj mučkali na internetu, so bili užaljeni zaradi premalega ratinga :)

black ice ::

Outcast je izjavil:

Mene pa zanima če je kdo gledal 'The Black Donnellys' iz 2007, ker mi deluje kot dobra kriminalna serija.
Posneta je bila samo ena sezona, 13 delov...je bila serija spet žrtev predčasnega shoot-downa ali je pač toliko dolga/kratka?

Meni je bila v redu za tisti čas. Bila je pa samo ena sezona, ja.

Outcast ::

Hvala za odgovore, si jo bom pogledal ob priložnosti...

oo7 ::

Evo zdaj pogledal še zadnja 2 dela Boardwalk empire in komaj čakam na 4 sezono.Res ena najboljših nadaljevak čista špica 1A8-).Sploh pa zadnja 2 dela v 3 sezoni naravnost odlična:)
Richard Harrow-death machine pa na koncu v slogu Taxi driver hehehe
Upam,da bo september čim prej tukaj:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

nurse013 ::

Boardwalk empire, hm, če jo vsi tako hvalite jo bom pa tudi jaz začel gledat
:)
you gotta be kidding me...

kmetek ::

FRINGE SEASON FINALE drugi teden v petek :(

Lion29 ::

kolko sezon pa se bo?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

LuGi ::

0, konec.

Lion29 ::

aham, no pol je SERIES finale in ne season ;)

no, pol bo treba enkrat prechekirat, narest en maraton
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

kmetek ::

SERIES finale da.

Outcast ::

Sem nekje na sredini druge sezone 'Homeland', res je dobra serija z kar nekaj nepredvidljivimi twist-i. Zelo všečno.
Imam pa tudi 'The Killing' US na lagerju, upam da je dobra...

Outcast ::

+ včeraj se je začela tretja sezona Shameless US!!!
...upam da bom zdržal tam do konec februarja in pogledal zadevo v celoti!
:D

echo ::

Poleg Shameless pa se je začela še šesta sezona Californication.

Lion29 ::

faaaaaaaaaaak kire utrgane scene pr shameless :O
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
27 / 300
»»