» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
238 / 238
»
»»

Leko ::

stefi91 je izjavil:

Imam prasanje se da kje dobit serijo UBICE MOG OCA 4SEZONO na intrnetu? HVALA

Na Partisu.

M-Power ::

Pogledal do konca tretjo sezono Castlevania. Dobra sezona malo slabša kot druga in boljša kot prva.

Cruz ::

Nekaj kratkega, novejšega, gledljivega: McMillions

A detailed account of the McDonald's Monopoly game scam during the 1990s as told by the participants in the case, including the prizewinners and the FBI agents involved.
Go! G-go!

Okapi ::

Ljubiteljem doku-serij bo mogoče všeč tudi Tiger King, o rejcih tigrov v ZDA, zlasti o enem še zlasti odbitem modelu, ki je trenutno v zaporu, ker naj bi naročil umor lastnice nekega zavetišča za velike mačke in druge zveri - ki jo pa mnogi sumijo, da je pred leti ubila svojega moža milijonarja.

Ganon ::

Jaz sem skoraj zasvojen z dokumentarnimi serijami, kar priporoči še kakšno! Ravnokar sem zaključil s Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez, še pred tem pa Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes. Oboje več kot vredno ogleda. :D

klempo ::

Eager to make his name in 19th-century Vienna, a hungry young Sigmund Freud joins a psychic and an inspector to solve a string of bloody mysteries.

klemenSLO ::

Še kdo gleda Homeland? Odlična sezona do sedaj.Vsak del napet...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

• spremenil: klemenSLO ()

WallSreet ::

klemenSLO je izjavil:

Pogledal prve 3 sezone, potem pa nehal (vendar ne zato ker bi mi bila serija dolgočasna, ampak ker nisem imel časa). Prva sezona je top šit.

butch3r ::

tudi tale zadnja je zanimiva ja.

klemenSLO je izjavil:

Gleda. Ena boljših sezon, čeprav na trenutke malce "kavbojska".

e-marko ::

Altered Carbon druga sezona je za kaj? Prvo sem pogledal v šusu. Ne bi rad pokvaril okusa, ker se je tako lepo zaključila.

Lp
...somebody, somewhere...

starboi ::

Že prva sezona je bila povprečna, druga pa po ocenah na imdbju še tega ranga ne doseže.

lolipop2 ::

DEVS je bila že omenjena? Gleda kdo, je za kaj?

butch3r ::

se pridružujem... pogledal del pa pol in malo pozabil na vse skup sedaj ko ni odveč časa na javnem prevozu...

Tretja zadnja sezona 3 april 2020

Future Man Season 3 - Trailer (Official) o A Hulu Original

Ozark 3. sezona je tu. Pogledal prvi del in je bolj zeh. Upam, da so v nadaljevanju prestavili v višjo prestavo.;)

Castlevania četrta sezona potrjena :)

Lion29 ::

Ze kdo pogledal Freud?
Frontend UI/UX developer

WallSreet ::

Outcast je izjavil:

Z BCS se ti nikamor (še) ne mudi; je na sredini 5 sezone, mislim da je še 5 delov do konca, 6 > zadnja pa pride 1x 2021...pomoje bolj proti koncu;)

Men je bila od aktualnih kar dobra ZeroZeroZero...si pa tud jst malo zaloge delam: The Sinner, Top Boy, Money Heist, The Leftovers + z mojo gledam GOT od začetka.

Začel gledati "Top Boy" ni slabo, malo me moti britanski naglas pa to da so serijo potem nehali snemati. Tale Money Heist zgleda legit. Tnx for the heads up :)

PS: Si morda gledal tale film...

Waves 2019 [7.7/10 IMDB]

Mislim da bi ti znal biti všeč. Mene je pozitivno presenetil glede nato da je low budget.

matobeli ::

Money Heist aka Casa del papel je odlična serija, sploh prva sezona.
««
238 / 238
»
»»