» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
26 / 300
»»

Lion29 ::

Merlin spoiler




..




...



and I have his true name....It is Merlin


:O :O
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

heresjohnny ::

Zgodovina sprememb…

echo ::

Shameless US +1
Format je malo dolg, ampak serija je zelooo gledljiva.

Taka ... prava tičavun komedija z dobrimi forami, ne pa nek benigen humor aka Barney Stinson, lepo vas prosim ... :))

IL DIAVOLO ::

Shameless US je neprimerljivo boljša od UK. Že sam glavni igralec veliko bolj simpatičen, čeprav je pijanček hehe

Lion29 ::

Frank for president
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

JC Denton ::

Shameless je res zakon serija. IMO top 3 od tega kar gledam. Danes sem začel gledat Mad dogs, mi je tudi kar ok.

Lion29 ::

Burn notice spoiler........ sort of





What the hell did just happen?




za trenutek sem mislil, da je konec serije... in ker je majkl bil v oblekci in ker je naredil tak fris, sem za trenutek pomislil, da bo priznal, da je biul undercover cist od zacetka in da ni bil burned in da je izrabil njih zato, da je prisel do railey :D... ampak sam za trenutek... to bi bil super konec :D.... pol pa tak konec.... res srsly....wtf??
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oemdzi ::

The killing SPOILER !
SPOILER !
SPOILER !
SPOILER !
SPOILER !
SPOILER !
SPOILER !
SPOILER !
SPOILER !
SPOILER !
Zelo zanimiv konec 2. sezone, sicer sem po tistem ko sem v tej temi prebral o neverjetnih preobratih pricakoval vec, je pa tista sestra presenetila. Pomoje bi bolj uzival ce nebi vedel za te preobrate, ker potem sem sam med gledanjem sestavil vsaj 3 boljse scenarije medtem ko sem ugibal mozne kombinacije :))

Kar se nadaljevanje tice pa niti ni potrebno, sem se samo bal da se ne bi tale 2. sezona koncala kot se je 1. in bi vse ostalo nedokoncano kot se je zgodilo recimo v meni eni ljubsih serij "the 4400"

p.s. LOL sem glihkar na IMD ugotovil od kod mi je ta tip znan, tudi bil je tudi v the 4400
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Lion29 ::

Pismo ta Merlin...


v bistvu je to neka otroska serija... nic posebej ne izstopa...

ampak meni je zlo vsec in gledljiva... in zdaj prav komaj cakam naslednji del
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Trenutno imam malo več časa za gledanje serij; pogledal pa sem:

- Dexter S07: ženske so ga in ga še bodo zjebale:D, po mojem mnenju najslabša in najbolj ne-realistična sezona; dva mulca mu pripeljeta Estrado pred avto, on pa pred polnim parkom sredi belega dne hopa pospravi tipa hehe:)....v osmni sezoni nekako pričakujem, da se bo zapletel kar z Debro (vem ja incest...), ko se bosta s skupnimi močmi branila pred Hannah.
- Sons Of Anarchy S05: skoraj zaključil sezono, nič prestresljivega (razen ene smrti!), spletke, miljon mrtvih, kurbe, denar...klasična 'blown up' sezona....
- Arrow S01: trenutno se gleda; ojoj, že po dveh delih se mi nekako ne dopade, me pa čudi dokaj visoka IMDb ocena, bom pa še malo vztrajal. Ali mi bo prišla kot nekako dobra/mlačna serija ali bo pa popoln polom.

- Homeland S02 je na lagerju, ena redkih serij, ki se jih res veselim!

oo7 ::

Danes sem pogledal zadnji del 2 sezone nadaljevanke Boardwalk Empire in komaj čakam,da začnem s tretjo sezono.To je najboljša nadaljevanka,kar sem jih gledal v zadnjem času celo boljša kot Game of Thrones;)

Tako,da mojih top 5 se je spremenilo:))

1:LOST
2:Boardwalk Empire
3:Stargate SG1
4:Game of Thrones
5:Breaking Bad(ta se je tudi pred kratkim urinil med top5);)

miraldi ::

Pogledal 1. sezono Shameless(US). Serija mi je zakon. Pogledal 1. sezono takoj :) Na vrsti je 2. sezona..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Outcast ::

Shameless(US) je med mojimi top 5, definitivno!
Tretjo sezona štarta 13.01.2013.

Aja, da malo spremenim/popravim mnenje glede Arrowa; ravno po drugem delu postane kar zanimiva, me je prikovala, priznam!:D
Ni nek presežek, je pa čist fajn zastavljena.

IL DIAVOLO ::

Boardwalk empire se mi je malo zasral ker so se losali res dobrega lika.

krOOokO ::

Ne vem kaj vam je tako dobrega pri Boardwalk Empire, pogledal prvih 5. delov in moram reči, da je PODEN od PODNA eba izmed najslabših serij, vsaj zame. Je po 5. delu kaj bolj zanimivo ali ej bolje da kar zaključim?

IL DIAVOLO ::

krOOokO

Dobro, razumem da ti serija ni všeč, ampak da rečeš poden od podna, pa so težke besede.

To je genijalna serija, prava mafijska, ki prikazuje kako se je pravzaprav vse začelo s tihotapljenjem alkohola(viskija najbolj)...v glavnem začetek prohibicije...ko je bila prodaja v ZDA alkohola strogo prepovedana. Veliko je tudi poleg politike...tukaj je glavni nucky, kaka legenda.

Po mojem ti ni jasno ozadje serije...kaj sploh hočejo prikazat.

Res se dogaja...če pogledam, kako se je začelo in kako je zdaj ob začetku 3. sezone...to manjka mnogim serijam, kar ima imperij pregrehe.

Bi še ti povedal kaj več, ampak nočem pokvarit vzdušja :)

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

za gledat kako se je vse skupaj zacelo, lahko pogledam dokumnetarec...

jaz sem pogledal prvi del in mi je bila tematika in na plosno zelo tezko za gledat.... sej enkrat si bom vzel cas in polgedal boardwalk empire in homeland....prvo zaradi buscemija, drugo pa zaradi claire danes... pa bomo vidli
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

papasmrk ::

Meni sta obe Boardwalk Empire in Homeland top shit. Sploh pa 2. sezona Homelanda se je fenomenalno zaključila :)

Okapi ::

Meni sta tudi obe zelo všeč. 3. sezona Boardwalka sicer še čaka v vrsti, ravno notri prinašam 5. sezono Damages, ki mi je ravno tako zelo v redu.

O.

Lion29 ::

damages sem gledal do takrat, ko zeljko ivanek umre :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

for the mother f.... fuc... :O



MERLIN SPOILERS



..........






MERLIN SPOILERS




..........






MERLIN SPOILERS


oh ti kwurba.... KONEC JE.... full sem presenecen..... sem prav vesel, da ne spremljam raznih sajtov in novic o serijah.... tak da me je konec zelo presenetil....v smislu, sploh nisem vedel, da je to finalna epizoda serije....sem sokiran.... razocaran, da ga ne bo vec.... a vseeno zeloo zadovoljen s koncem...

ok, nisem ravno kaj spoilal ;) niti ne bom vec kot tolko...


skratka folk, ce zelite gledat eno lahkotno fantazijsko, humorno, medieval serijo, bazirano na eni najbolj znanih legend...z odlicno igro, dokaj dobro cinematografijo...

potem je Merlin pravi za vas...

bom zelo pogresal!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

klemenSLO ::

Tudi sam morm pohvalt Homeland za odličen konec 2 sezone. Prav tako se Nucky Thompson ne da na koncu 3 sezone v BoardWalk Empire :).
Uf Dexterju se možosti ožajo....debra mi je vedno manj všeč....zmeri zaj*** stvari :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

krOOokO ::

Pogledal prvi del Merlina, zaenkrati izgleda zelo dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krOOokO ()

_IKE_ ::

Ali obstaja kje kakšen koledarček z datumi predvajanja serij ?

Okapi ::

Lonsarg ::

Se bols pa ke myepisodes.com, ker ti poleg datumov tudi vodi statistiko in to kaj moras se gledati.

_IKE_ ::

thnx....

Gregor P ::

Tole je očitno tudi neka nova serija (čeprav je videti, da sta zaenkrat samo dva dela?!?):

Labyrinth

... in ne, nima nič s tistim Labirintom iz '80:D (čeprav na naj bi bil za glasbo odgovoren isti skladatelj)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Lion29 ::

watchin' homeland (ker je suša)

in mi je do sedaj (5. del) kr ok... fallin' deeper 'n' deeper
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

1. sezona Homelanda je res izvrstna, druga malo slabša. Pri Dexterjovih lahko pa počasi ugasnejo luči, imho, sploh je porazen razvoj Debrinega lika po odkritju.

Offtopic, vem, ampak po dolgem času sem naletel na dober film, dva pravzaprav, Flight z Denzelom Washingtonom in Cloud Atlas brata in sestre Wachowski. Film zelo polarizira kritike kot gledalce, morda pogrešajo jasno new agey sporočilo kot v estetsko lepem, sicer pa precenjenem Avatarju.

IL DIAVOLO ::

Meni tudi ni dex več tako všeč, ko mi je bil...zakaj se mora vse tak zakomplicirat :D

Outcast ::

Jaz trenutno Homeland S02E03...zanimiva serija, mogoče (do sedaj) res malo slabša kot prva sezona...pogrešan tisto impulzivno, glasno Carrie, tud Jessica mi je bla bolj 'vidna' v prvi sezoni. Lohk bi blo tud že kej sexa, če mene vprašate hehe:D

Čaka me še (istočasno) Terminator: Kronike Sare Connor...se kar veselim, upam da ne bom (preveč) razočaran!

figula ::

Ali smo Elementary že kje omenili?
http://www.imdb.com/title/tt2191671/

Spet en posebnež s smislom za razkrivanje skrivnosti.

techfreak :) ::

Elementary je že bil omenjen. Ameriška verzija modernega Sherlocka. Ne more se kosati z britansko verzijo (Sherlock), vendar je vseeno zelo gledljiva.

misek ::

Morda sem pred časom omenil, da gledam eno staro serijo Numb3rs (2005–2010). No, danes sem končal z zadnjo/peto sezono. Mi je bila kar zanimiva.
Working for the FBI, a mathematician uses equations to help solve various crimes.

IL DIAVOLO ::

A ste mogli omenit sherlocka...spet ga pogrešam.

Kdaj se vrne...ve kdo?

Zadnji del, ki se je končal res na hard...so šli prav delat analizo, kako mu je uspelo zaigrat svojo smrt...poglejte na youtube ;)

kmetek ::

kaj pa vpišem v youtube?

IL DIAVOLO ::

Vpiši v youtube How Sherlock Faked His Death....tukaj je tudi obrazloženo, kako mu je uspelo:

http://seriable.com/sherlock-reichenbac...

Preprosto genijalno!

Gladi ::

Sherlock bo nazaj z nami marca, naslednjega leta seveda. Točnega datuma pa še nisem zasledil.

oo7 ::

A je komu jasno pri Boardwalk enpire zakaj se je Margret dol dala z tistim Ircem(Oven Slater),ki je šofer od Nuckya??
A zato,ker je Irc ali zaradi sluškinje ali jo je enostavno preveč srbela:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Outcast ::

oo7 je izjavil:

A je komu jasno pri Boardwalk enpire zakaj se je Margret dol dala z tistim Ircem(Oven Slater),ki je šofer od Nuckya??
A zato,ker je Irc ali zaradi sluškinje ali jo je enostavno preveč srbela:))


Poglej do konca sezono pa ti bo jasno zakaj....

IL DIAVOLO ::

Ja, pač jo privlači...kaj delate iz muhe slona.

Outcast ::

Sej nobeden ne dela muhe iz slona:D
Tud jaz sm tako dojel, da je med njima neka obojestranska privlačnost in to poskušata tudi unovčiti...

Outcast ::

Končal z prvo sezono Terminator: The Sarah Connor Chronicles.
Kar u redu serija, lahkotna, sem pričakoval slabše....štartam takoj na drugo, zadnjo sezono.
Uf pa Lena in Summer!:D

Lion29 ::

Pogledal obe sezoni Homeland-a (nisem vedel, da se je komaj 2 tedna nazaj zakljucla)...

skratka... serija gledljiva..

Clair Danes (Carrie) mi je prej bila dokaj simpaticna mi sedaj precej preseda... v tej seriji se skozi cmizdri in tisto njeno pihanje mi najeda zivce...

po eni strani v redu igra... po drugi strani sem pa od nje pricakoval vec.. tak da je majhno razocaranje....

Damian Lewis (Brody), giger mi je ze s pojavo antipaticen... in zaradi njega sem nehal gledat serijo life po 2 delih... nekako mi ne sede... ampak ni odigral slabo.. ravno obratno.. dokaj dobro

Morena Baccarin (Jessica Brody) Tipica mi je tudi bila ze prej antipaticna...ze v Vju.. ceprav se mi zdi dobra igralka... tudi v Homeland se dokaj izkaze...

Mandy Patinkin (Saul)... tipa poznam iz serije Dead Like Me in mi je tam bil zelo vsecen. Tudi v tej seriji se je z igro zelo izkazal...

Skratka... dokaj v redu igra in sklepam da visok budget...ter dokaj zanimiva tematika delajo to serijo precej gledljivo...in jo lahko priporocam

sam je pa ne uvrscam v nek vrh kvalitete... malcek me zaradi tematike spominja na serijo Sleeper Cell.. ampak samo po tematiki...

Kar se tice konca druge sezone... stvari so nekako tako nastavljene, da lahko sumimo Saula, da je del vsega tega... Lahko seveda pisci zadeve obrnejo... ampak zaenkrat kaze tako.. da je tudi on "leak-al" podatke...

lahko pa bodo pisci obrnili tako, da je bil Brody after all tisti, ki je to naredil... bomo vidli


A zdaj moram se Boardwalk empire pogledat? al je ze konec pavze? :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Ko boš začel orng gledat Boardwalk empire boš pozabil na pavzo;)in vse drugo:)

Outcast ::

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Jst pa tole čakam!
http://www.imdb.com/title/tt2306299/


Jaz tudi:)

cortez ::

Lion29 ::

history channel?

se trailer oz. teaser zgleda res bogo in nizko proracunsko... kaj sele bo serija, ceprav je byrne notri...

no upajmo, da bo kaj... ne pomnem, da bi bila kak serija z vikingi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
26 / 300
»»