» »

WIN2K instalacija ELSA gonilnikov

WIN2K instalacija ELSA gonilnikov

ijatebi ::

Pobrisal sem NT 4.0, inštaliral WIN2K, sedaj pa nemorem aktivirati ELSA Synergy II gonilnikov.
Pri nalaganju mi pri preklopu na grafiko pokaže črn ekran. Snel sem zadnje gonilnike, inštaliral SP1 pa nič ne pomaga. Če nastavim na WIN gonilnik RIVA TNT2 je pa vse vredu. Vse skupaj je na ASUS P3B plati s P3- 450.
Še to, vmes mi je javilo probleme s MCI programom. Kaj ta dela? Lahko kaj vpliva na moj problem????
:|:|:|
" Gods loves black sheeps ! "

pramarko ::

Poizkusi s temeli Elsinimi drajverji Ali pa instaliraj Detonator driverje. Po moje je bolje, ce instaliras elsine...

ijatebi ::

Pramarko, če nisi opazil sem napisal, da je problem prav v zadnjih Ezinih gonilnikih. Z detonator gonilniki ne pričakujem neke rešitve saj kartico uporabljam za CAD aplikacije za katere je ta optimirana.
Pa še nasvet ostalim imetnikom Synergy 2 kartic, da ne boste zgubljali časa z WIN 2k:
"Hopefully the developers will have new drivers soon. In the mean time what you can also try are nVidia's drivers for Windows 2000."
mi sporočajo s ELSA Tech Support-a.
:8)
" Gods loves black sheeps ! "

pramarko ::

Sem premalo pozorno prebral. Pardon.
Drugace pa imas na elsini strani tud posebi drajverje za Autodeskove CAD programe (acad) pa se nekaj drugi CAD dodatkov. Probaj s tistimi. Sam nimam teh dodatnih drajverjev, ampak mislim, da so kot dodatek ze namescenim (najbrz tudi npr. detonator)
Ce sem spet v temo brcnil, me prosim ne spljuvaj...:'(

ijatebi ::

Pramarko, hvala za odgovor. Kar sem napisal ni bilo mišljeno slabonamerno. Grafično kartico uporabljam za program ProEngineer zato mi tudi Acad gonilniki ne bodo pomagali. Pa vseeno hvala.:)
" Gods loves black sheeps ! "


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elsa Erazor X

Oddelek: Pomoč in nasveti
9774 (678) AngelOfDeath
»

MX2 to Quadro 2 (je že kdo?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
9849 (712) faca9
»

grafika za načrtovanje v autocadu?

Oddelek: Strojna oprema
111101 (921) Kovax
»

Detonatorji

Oddelek: Zvok in slika
251834 (1394) Mate
»

ELSA ERAZOR III PROBLEM!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61169 (1101) Belac

Več podobnih tem