» »

Quake 3 Arena

Quake 3 Arena

tt2 ::

Imam zgolj vprašanje, če bo v bljižnji prihodnosti prišla kakšna igra, ki bo imela način igranja kot ga ima Quake 3, s tem mislim predvsem na to hitrost igranja. Igre kot so CoD serija, BBC... mi niso preveč všeč, kakšen Unreal, ki bi lahko bil kot neka konkurenca, vendar je igre vsekakor prepočasna. Pri quake mi je zelo všeč tale strafe jumping in pa tudi drugače, ko se igra kakšen CA način, da se z Rocket Luncherjem odbijaš in s tem dobi igra zelo veliko dinamiko, ki jo nima nobena druga igra, ali pa vsaj jaz ne vem zanjo. Torej me zanima, če ve kdo, če je kaj napovedanega, kar bi mi lahko zamenjalo quake? :D:D

bajsibajsi ::

tt2 ::

Ja, saj to teram non stop, da ga imam že čez glavo :D

Dr_M ::

Dvomim, da bo kej pametnega. Take dobre igre izumirajo pocasi. Zdej gre vse bolj na slowmotion, da lahko igrajo tudi tisti malo bolj "pocasni" :))>:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Bananovec ::

Poizkusi War§ow. Ta pravi cuk'r za tebe!
http://www.warsow.net/
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

def0r ::

Jah copy quaka, ne pa nekaj novega kakor on isce:)

Bananovec ::

Igra ima VELIKO dinamiko, tisto o novi robi pa sem očitno spregledal.
Je pa tako, kot dalj časa že opažam, da nadomestkov iger kot so CS, Quake ipd. ni in ni na vidiku.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Riff ::

kaj boš iskal drug špil če pa je Q3A zakon al base al pa E+ tega se ne naveličam :D

retron ::

Warsow.

Je en špil podoben Q3 oz QL, ampak z majhnim twistom, to je da imaš dash pa walljump. Ful več je povdarka na movement skillu, torej bunnyhop pa take fore.
Lahko pa tudi igra čisto navaden začetnik, pa je tudi zabavno. Mislim da je ravno to kar iščeš :)

Primoz78 ::

Si bom sposodil temo, da ne bom nove odpiral. Imam HTPC, ki je prikljucen na TV plazma Panasonic (Full HD) in imam probleme pri resoluciji Q3a. Prvo sem imel piratsko kopijo in mi je nekako (ne vem kako) uspelo porihtat da je delalo v 16:9 razmerju sedaj pa no go. Poskusil sem z raznimi paki, custome nastavitvami visine in sirine zaslona pa no go...sem tudi skopiral config file iz piratske verzije v to kupljeno a ne pomaga. Kaksna ideja kako zrihtat?

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

69charger ::

How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Primoz78 ::

Super, hvala bom sprobal! se enkrat hvala :-)

Lp primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

blblb ::

Mogoce Team Fortress 2 na deathmatch serverjih?

lp, blblb

Primoz78 ::

tudi tole ni pomagalo...spet isto se mi dogaja, miska mi zacne divjat in slika je prevelika...bom probal se 1x instalirat pa bom vidu.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

denabiker ::

naložil sem si to staro dobro igro pred meseci, vse je lepo delalo, sedaj pa mi noče več najdet online serverjev - napiše no response from master server. Ne vem v čem je fora, v požarnem zidu je dodano kot izjema, tudi porte sem dodal, disable sem tudi peerblock, probal sem tudi z izklopljenim požarnim zidom patudi ne gre. Vmes sem instaliral nekaj virtualnih PC-jev (vbox, mware,...). Kolegu pa lepo dela z isto instalacijo. Kaj bi lahko še probal?

kixs ::

Primoz78 ::

kixs je izjavil:

Primoz78:

http://widescreengamingforum.com/dr/qua...



Hvala za to :-)

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Riff ::

če igraš Excessive plus config imaš serverje tukaj: http://www.excessiveplus.net/spider

za navadn base config sem pa jaz uporabljal All seeing eye ko mi quake 3 a ni prikazoval serverjev

tt2 ::

naloži si quakelive!!!! kdo še sploh nabija original q3a? :D

Primoz78 ::

tt2 je izjavil:

naloži si quakelive!!!! kdo še sploh nabija original q3a? :D

Tisti ki ga ima kupljenga :-) igra je stara ze precej let in verjetno ga ma se marsikdo original CD doma....

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

RejZoR ::

Doba arena iger je nekako mimo. To je bilo izjemno popularno okoli leta 2000. So pa to bili legendarni časi. Če nisi igral definitivno sprobaj UT99 (Unreal Tournament). Zadeva je na isti sistem kot Quake 3 Arena ampak s precej drugačnimi orožji, tematskimi arenami (vlaki, ladje, vesoljske postaje, vesoljske ladje, svetišča na odbito visoki gori, reaktorji, podvodne postaje in kanalizacije itd). Tud ponuja par dodatnih načinov, ki jih Quake 3 Arena ni ponujal out of the box, npr Domination (čim dlje moraš držat 3 kontrolne točke), InstaGib (one hit, one kill), Assault (ena ekipa napada "utrdbo", druga jo brani).
DM, TDM, CTF, vse to pa je isto. S tem, da je UT mogoče rahlo bolj poudarjal taktični pristop namesto brutalnega pri Q3A. Predvsem zaradi večih načinov delovanja orožja in rahlo počasnejši pace. Razen če si igral na Turbo način.

Enako velja za naslednjika UT2004 (Unreal Tournament 2004). Škoda da so z UT3 šli par korakov nazaj, sicer je fun ampak ne toliko kot starejši.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Primoz78 ::

RejZoR ce je bilo to meni namenjeno sem vse sprobal in sem bil strikten pristas Q2 in Q3A, a tudi kak UT smo vcasih usekali...a ne online ker smo meli preslabo linijo takrat v nasi vasi, smo meli pa kar nekaj LAN-ov tudi z 80+ udelezenci je bil en :-)

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

tt2 ::

Primoz78 je izjavil:

tt2 je izjavil:

naloži si quakelive!!!! kdo še sploh nabija original q3a? :D

Tisti ki ga ima kupljenga :-) igra je stara ze precej let in verjetno ga ma se marsikdo original CD doma....

Lp Primoz


saj jest so to omenil bol v tem smislu, ker verjetno še veliko ljudi ne ve, da so naredili quakelive. Torej quake 3 arena, ki se inštalira ter nato vstopi na serverje preko brskalnika! Pa še zastonj je, razen, če hočeš neke dodatne mape oz. premium account, pol plačaš 24€ letno, kar je za moje pojme preveč :D

Riff ::

poznam quake live toda Q3A je še vedno zakon :D, drugače pa še dost folka še nabja original za 1x so serverji še kar polni

Meizu ::

RejZoR je izjavil:

Doba arena iger je nekako mimo. To je bilo izjemno popularno okoli leta 2000. So pa to bili legendarni časi. Če nisi igral definitivno sprobaj UT99 (Unreal Tournament). Zadeva je na isti sistem kot Quake 3 Arena ampak s precej drugačnimi orožji, tematskimi arenami (vlaki, ladje, vesoljske postaje, vesoljske ladje, svetišča na odbito visoki gori, reaktorji, podvodne postaje in kanalizacije itd). Tud ponuja par dodatnih načinov, ki jih Quake 3 Arena ni ponujal out of the box, npr Domination (čim dlje moraš držat 3 kontrolne točke), InstaGib (one hit, one kill), Assault (ena ekipa napada "utrdbo", druga jo brani).
DM, TDM, CTF, vse to pa je isto. S tem, da je UT mogoče rahlo bolj poudarjal taktični pristop namesto brutalnega pri Q3A. Predvsem zaradi večih načinov delovanja orožja in rahlo počasnejši pace. Razen če si igral na Turbo način.

Enako velja za naslednjika UT2004 (Unreal Tournament 2004). Škoda da so z UT3 šli par korakov nazaj, sicer je fun ampak ne toliko kot starejši.


Uf, UT2004 se spomnem, mam še vedno original doma, to sem pa nabijal do nezavesti :) Eden najboljših špilov zame.

Riff ::

UT3 je zakon mene spominja na prvega iz leta 99 je drugače pa je bil UT1 konkurenca Q3A ob izidu eni so bili za quake en pa za UT men so pa obe zakon :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

def0r ::

Ne vem ce je bil ravno velika konkurenca. Je bil quake 3 player base takrat dostikrat vecji.

Primoz78 ::

Quake 3 arena ko je prisel ven smo bli nekateri od zacetka mal razocarani ker smo bili navajeni tudi single playerja iz Q2 in tu je bil malo tak tak zaradi botov. Internet takrat je bil v nasem kraju porazen in online gaming je odpadel iz prve, smo pa 2-3x letno organizirali kake LAN party-je in smo takoj "vzljubili" Q3A...in mislim, da je to se danes verjetno TOP MP spil...prav pogresam te LAN party-je v Bohinju (BPCUC je organiziral).

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

tt2 ::

me samo nekaj zanima. a se da kako nastaviti da bi bili modeli v q3a bolj vidni? to ne mislim za quakelive, ampak za q3a, ker igramu tule preko lana, ampak so mi modeli nekam zelo temni. quakelive je zelo dobro porihtan glede tega. :D:D

Sc0ut ::

cg_enemymodel "keel" ali pa "tankjr"
cg_enemycolors "iiiii"

Tu nekje so komande. Odvisno če igraš vanilla Q3, OSP mod (skoraj izumrl) ali pa cpma mod (nadomestil osp zaradi boljše netcode)

Če si inštaliraš cpma mod imaš mensezdi tudi GUI da si lahko vse nastavljaš. Ne spomnim se točno ker sem sam vedno delal vse preko konzole.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament III (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18414246 (1901) kuglvinkl
»

Quake Champions (Quake 5) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13917001 (7442) scipascapa
»

Igre za LAN Party

Oddelek: Igre
393001 (1947) RokX
»

Sony bo obnavljal igre za PSP

Oddelek: Novice / Rezultati
84147 (3512) RejZoR
»

Quake Live (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25215589 (7992) Hanzo

Več podobnih tem