» »

Quake Live

Quake Live

bajsibajsi ::

@koyotee, nic ne manjka. Isti problemcek se dogaja tudi nekaterim ostalim. Kadar obticis pri "awaiting snapshot", to tezavo lahko resis, ce v konzolo (ctrl+alt+§) vpises /reconnect.

In pa popravek za StricaTomislava>:D Ocitno so zaceli ustvarjati se vec serverjev (instanc) na eni masini, tako da sem ze zasledil porte nad 2700x.

Par invajtov ostalo tudi meni. Tako da le pogumno na ZS, ime in priimek sta seveda lahko lazna; a logicna. Ne mi s kakimi Jonny Bravo, Chuck Norris...

ZaLoMaT ::

Meni je ostalo 10invajtov, tako da lahko tudi meni pošljete ZS:
-Ime
-Priimek
-email

koyotee ::

na čisto fakin noben server se mi noče povezat. in ctrl+alt+"M" ne pomaga NIČ, konzola se sploh ne odpre. FF mam 3.0.6
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bajsibajsi ::

ctrl+alt+tilda

(tipka pod esc)

ahac ::

Jaz imam tudi še invajte, če jih kdo rabi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Nagi Bator ::

Par invajtov se na voljo.
Na ZS, z (izmisljenim) imenom in priimkom + email

bajsibajsi ::

Ma ta povabila so mal zmedena. En cas lahko invajtas, drugic spet ne: "Invite a friend to the id Beta Center. You have no more available id Beta Center invites". Kar je kr malo neugodno, ko nekomu obljubis invajt, saj si imel se dan prej par prostih mest, nato pa ne mores.

Tr0n ::

Bos jih kmalu spet dobil 10. :)

destroyer2k ::

bajsibajsi

Včasih izklopijo to funkcijo, ko vidijo da server je preobremenjen in nato popravjo stran da bodo več ljudi spet lahko invajtal.

ahac ::

Ja, zanimivo... imel sem jih 10, poslal enega in zdaj jih nimam nič več. Čudna matematika. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Nagi Bator ::

Jaz sem pa glihkar updejtal in naenkrat sploh ne morem vec v spil ;(
Samo pise Comming at you live 24.2.09 Open Beta !!
Verjetno pomeni da invitejsni odpadejo. Super. Sam tolko da bo jasno vsem ki so mi poslali ZS za invitejsn.

bajsibajsi ::

Ja po sestih mesecih se CB pocasi koncuje. Ne vem zakaj ne mores igrat, mogoce trenutno vzdrzevanje in popravki game clienta. Open beta se zacne nasledn tedn v torek, ampak nekje do nedelje zvecer naj bi mi se vedno lahko igrali, nakar bojo sli serverji dol za cca. 36 ur do OB. Zbrisal se nam bo statistika, sam ostal pa profil, ime, osebne nastavitve... Razen tistim, ki niso igrali CB zadnjih 28 dni, se brise account.

destroyer2k ::

Evo quake live sedaj deluje. Samo z crash moreš zopet igrati, da določiš svoj skill.

Nagi Bator ::

Nope! Nic ne morem naredit. Samo wallpaper si jahko downloadam ;(

destroyer2k ::

Nagi Bator

Ampak si ti v closed beta? Ker jaz sem rekel to za closed beta, open beta pa tako se komaj odpre 24.2.2009.

Nagi Bator ::

Ampak si ti v closed beta?

Eh glej ga vraga...
Update mi je menjal link v startup meniju iz "beta.quakelive.com" v "quakelive.com".
Valjda da ni delalo.

bajsibajsi ::

Hm, zanimivo. Jaz se vedno "dvakrat" logiram, prvo Id beta center, nato QL.

Tr0n ::

Open beta od 24. februarja naprej.

http://www.quakelive.com/

Quake on!

Sc0ut ::

Na kerih serverjih ponavadi igrate?

Oziroma obstaja kaka friend lista slovencev?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

bajsibajsi ::

Lahko dodas frenda, pa se mu potem lahko tudi pridruzis direkt v igro. Ce sem iskren, ko vidim slovenca v Kvaki (po nicku sodec ali tekstu) me je kr nekako sram rect, da sem jaz tudi; ker sem (pre)slab. :D Z leti igranja raznih online iger, sem se navadil, da obicajno ownam (samohvala^^), kar se s QL ne morem ravno pohvalit, hehe.

Sc0ut ::

Ma ce se kar dobivam crashe zaradi "odpri port 5222" buga.

Ko bom lahko bom ze kaj prisel gor:)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Karton44444 ::

Zanima me če ima kdo še kakšen invite za quake live?
hvala

destroyer2k ::

Kavre

Nobeden več nima invajtov, ker je ta opcijo izklučena za vse. Saj do jutri boš pa lahko izdržal, ker jutri pride pa open beta.

Karton44444 ::

ok hvala za informacijo

christooss ::

Ob enih ponoči po našem času se mi zdi, da je uradni release Open Bete. Vsaj twiter acc od QuakeLive pravi tako :)
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Tr0n ::

Je ze open. Navali narod! :)

Giovanni000 ::

You are in line...
Position in queue: 14904


Jah hvala lepa za tako tehnično rešitev, rajš ne špilam tega.

bajsibajsi ::

Ravnokar poiskusil. Position in queue: 17242 8-)

Mah sj se bo scasoma vrsta zmanjsala, ce ne celo povsem izginila.

Tr0n ::

To je queue za registracijo?

christooss ::

Jst bi rekel, da ja. Pomoje se hočejo slashdot efekta znebit. K itak bo nenormalno folka naenkrat uletelo na stran, pa ne bodo overload že prvi dan doživeli :)
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

christooss ::

OMG. 6 uro po odprtju so me 113 tisoč registriranih uporabnikov. QL bo zgleda kr ratal popularen. Mogoče se pa še kaj razvije iz njega. ET:QW in browser? BTW poteka oz. bo potekalo par DUEL (neuradnih!!) tekmovanj v QL. Če koga zanima jih večinoma objavljajo tudi tukaj: http://www.holysh1t.net/
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Tr0n ::

Hmm, o premium servisu pa sedaj prvic slisim. Iz zgornjega linka:

Our plan however, is to completely integrate the ability to start and manage private games directly through QUAKE LIVE, utilizing all of the friends, awareness and notification features we have available through the site. This ability will be the cornerstone of a QUAKE LIVE Premium Service that will be offered for a small monthly fee (likely less than $5 per month). So, for 1/3 to 1/6 the price that it normally costs to run a private match, we’ll be offering players the ability to easily start a private match (

bajsibajsi ::

No queue za registracijo, ampak queue, da prides na igralni server. Bo pa zdaj za marsikoga boljsa igralna izkusnja, saj je ogromno vec folka in ne vec sam "proji". Sem ravnokar odigral en random TDM, in bil prvi po fragih, kar v CB nikoli nisem uspel. Btw: kdo premagal Crush na Expert? Men znese tm do 9 fragov, pol se ji pa cist strga.

destroyer2k ::

bajsibajsi

Ja jaz sem obrnil crash. Samo a ni atimidate zadnja stopnja v tem treningu?

bajsibajsi ::

Ne vem. >:D Sem mislil, da sem na zadnji. Tam ko strejf dzampas po hodniku preden se vrata zaprejo. Uglavnem, ene 3x sm probal. Do 9 fragov je se kr slo, pol se pa zdi, da Crush "uklopi" tezjo stopnjo. Ma ne vem, men je blo dons bols igrat, glede na to, da prej par leti nisem igral Kvake, sem bil v CB vecinoma skos pwnan. :)

destroyer2k ::

bajsibajsi

Zdaj sn pogledal in ja expert je najtežja stopna, zgleda da sem zamenjal z nečem drugim.

tsh2 ::

jaz premagam crasha na expert tam 15-10 bi se dalo pa tudi boljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tsh2 ()

christooss ::

Sej Crash glede na tvoje sposobnosti igra. Boljši, ko si boljša postaja. Drugač so pa pol v practise mode une prave quake3 težavnosti. Sicer tudi potem lahko igraš proti botom, da ti jih prilagodi na tvoj skill ampak večina outputov v konzoli pravi da tega ne zna. Oz ne zna unih vmesnih zadet. npr 4.4 težavnost. Zadane pa potem 5.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

MadMicka ::

Proti izkušenemu quakerju nima bot na expert nobenih šans. Pri treningu s Crashem, če pobiraš ra in mega non stop, ga pustiš na nuli.

Sc0ut ::

@MadMicka

Očitno je quake live res pritegnil polno novih ljudi
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

tsh2 ::

pizduš sem prišel na vrsto po dveh urah. potem sem bil pa avtomatično logged out zaradi neaktivnosti. zdaj sem pa spet 40.000 v vrsti :O zgleda da so zdajle evropejci navalili.

meni je bilo težje priti v expert mode sobo. sem moral ene 20x probat, ker strafe jumping nisem nikoli pretirano vadil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tsh2 ()

christooss ::

OMG. Spuščajo samo 500 folka na minuto na serverje.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

ZaLoMaT ::

Position in queue: 345007 :'(

Mislijo kaj narediti na tem?

Karton44444 ::

ja malo glupa se mi zdi da moraš čakat vrsto
lahko bi se kej bol domiselnega izmislili

Sc0ut ::

Jas pa sem že prišel na vrsto in potem fasal port 522 bug.

Bo očitno treba ves QL zbrisat...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

miteq ::

Kaj bi dal, da bi naredili še podobno z UT99.

ERGY ::

Kak ste kaj z awardi ? :D

destroyer2k ::

Kavre

In kaj bi se lahko bolšega izmislili? Ker glej če nebi bilo tega pa bi folk lahko takoj prišel na server in se vse skupi porušilo. Kakšen 1 teden bo tako, potem pa počaso bo vedno majn čakanja ali pa nič več. Ko se prijave umirijo.

ERGY ::

Saj piše v news, da bodo to prvo porihtali, da ne bo čakanja v vrsti.

Karton44444 ::

destroyer2k

ja kej bi lahko že. Včeri sem cel dan sedel pred pc, da bom prišel na vrsto, pa so meli neke problme in stran ni delala in nikakor da bi prišel v igro tako da igre sploh še nisem igral. In te intervale za spuščat noter v igro bi bili lahko malo večji ne pa 500 igralcev na minuto. Minimalno moraš čakat 1h da prideš v igro. Meni se to ne zdi pošteno :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Quake Champions (Quake 5) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13917002 (7443) scipascapa
»

Quake 3 Arena

Oddelek: Igre
131578 (1131) Riff

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451927 (25263) Tilen
»

Quake 3 Arena

Oddelek: Igre
293069 (2273) Sc0ut
»

Quake IV - Multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1218848 (5622) ERGY

Več podobnih tem