» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
44 / 256
»»

poweroff ::

Karaya 52 je izjavil:

Je se kdo sokiran nad Matthaijevim izvajanjem? 8-O Pricakoval sem vsaj tihi suport. Mogoce pa ne mara Kurnika? 8-O

Če realnost ne ustreza tvojim pričakovanjem... poišči teorijo zarote.

Haha... :))

Aja, pa s Kurnikom se čisto dobro zastopiva. Na vsake 2 ali 3 leta ko se srečava greva komot na pijačo. (Samo da se ne pije kapitalistična Coca Cola... :-) )
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

donfilipo ::

ColdCat je izjavil:

@don:
ti praviš, da veš za nekaj đankijev. A je metadonska terapija tista, zaradi katerega dolgoletni đankiji izgubijo zobovje ali je kaj drugega?
Se še komu zdi, kot bi imel Miki spredaj protezo? Pozna se, ko manevrira z ustnicami med govorjenjem.

EDIT: don, prosim za kratek ne-filozofski odgovor.


Ne izgubijo zob samo đankij. Tudi sam sem jih, pa sem bil pupalo. Pomanjkanje vsaj kolikor toliko normalne prehrane. Za obdobja recimo 1 mesec. Preživiš, ampak nekateri deli pa rabijo malce več skrbi, in se maščujejo kasneje. Zobje so ena taka reč. Za 50 let dobrega prežvekovanja, ne prenesejo nehigiene in namesto par vitaminov strup. Tudi 1 mesec se pozna. In ko se to periodično ponavlja, toliko bolj!

In jasno. Pri profesionalnih pijandurah samomorilcih, kot se kličemo s par bolj ali manj preživelimi in prezdravljenimi kolegi, ko se pije, se ostalo skrije. Organizem je odporen in količin ne verjame nihče. Dokler ni UDBA parkrat iz firbca poslala agente, ki so bili sposobni šteti, sumili so pa jasno spet travo. Klasična butalost nekaterih delov represije, da se opraviči tako imenovani legal crime:) in svoje pijandure!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

donfilipo ::

In še toliko, da se pojasni nevarnost odvisnosti.

Torej ko se krka, horse, koka ali šnops na odporen organizem (s tem je odvisen), imamo boj obrambe telesa in dopa. Da si zadet, moraš količine spravljati na letalne meje. Lahko pa se zgodi, da nenadoma obramba telesa popusti, ker nekako omaga in lepo crkneš. Basta.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Matako ::

ColdCat je izjavil:

@Matako, čakava na isto stvar. Miki v 28. delu speciala za dvig dramatičnosti uporabi naslednje figurativne besede:

Nastal je posnetek zaradi katerega odstopajo kralji!


To je to. Mora biti. Že fraza s kralji namiguje na neko kočljivo, a človeško, prvobitno situacijo.

Pa tudi edino bi bilo smiselno. Namreč vsi dokumenti o nekem prekladanju kontejnerjev, kovčkih in kuvertah... že stokrat videno in slišano. Še ena Patria, kjer bo vsaka stran relativizirala v neskončnost. Nasprotno pri [odstranjeno na željo ŠP in VV] nimaš kaj relativizirati. Tukaj bi še Žižo za minuto zaprl ropotuljo!

No saj, karkoli je že gor, ne vem - bo treba počakati! :D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

donfilipo ::

donfilipo je izjavil:

In še toliko, da se pojasni nevarnost odvisnosti.

Torej ko se krka, horse, koka ali šnops na odporen organizem (s tem je odvisen), imamo boj obrambe telesa in dopa. Da si zadet, moraš količine spravljati na letalne meje. Lahko pa se zgodi, da nenadoma obramba telesa popusti, ker nekako omaga in lepo crkneš. Basta.


Se popravljam za koko ne vem če to drži. Bral sem, da se pri prenehanju ne pojavijo abstinenčni sindromi. Da gre zgolj za psihično odvisnost. Pa potem...klinc čitajte knjige. Život je tužan8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

Je pa en dober, tak malce v stilu sarajevskih nadrealistov (u švedskoj pingvini:), nauk Mikstonove zgodbe.

Ti lahko zganjaš v okviru sistema, pod krinko velikih vodij:), še take pizdarije, pa greš vendarle samo navzgor. Čim se za trenutek predaš vesti in da ta manj peče, vzameš dobro zdravilo kot je heroin, se potem seveda smiliš sam sebi, ker si res bogi na čase, .....gotov si. Za krajo bicikla, klofuto, in druge vse druge neumnosti, ki spadajo pod življenje s heroinom, gajba! Ne enkrat, 3x! In več. In brez denarja, zob in prihodnosti. Živ mrlič.

Brez heroina, brez slabe vesti, če gre verjeti Mikstonu in še drugim kakih 1000 skesancev po svetu, pa lepo dober posel, dobre pi-nce, in če je že res hudo, vsake toliko malce zasliševanja od kake v bistvu prijateljice8-)

Kar se tega tiče, sem malo skeptičen, da tak sistem ne vodi prej ali slej v revolt. Posebej, če pripadaš naciji, ki ni prva pri koritu, in kakorkoli gleda samo dobiva. Marjanci recimo, vsi svetovni šejki vlagajo v njih. No pa tudi nekaj malih, ki se trudijo biti kar se da neopazni je. Švica, Lichtenstein in še par. Moram pa prizati, da tu do pravega odgovora nisem prišel.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

leiito ::

kaj so pa Marjanci?

donfilipo ::

Će vzameš da je Amerigo - Marjan (kar je interna šala), ti bo jasno.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

ColdCat ::

Tole je Irena Kunstelj Moro.


Malce robustna, poudarjena mandibula, rahlo povešene ličnice okoli ust, rahli podočnjaki. Kar nekaj podobnosti z Mikom. Sestrico omenja na nekaj mestih v blogu (ob nedeljah z mamo navijala za Križaja, potem jokala, ko je zmagal Stenmark:))). Če je to to, sem spraševal Mikija pred pol leta, ko je bil še na S-T, pa ni bilo odziva. Podobno ni bilo odziva na tisto sliko od kralja, če v resnici na tistem štantu na ulici prodaja Mladino.:(
Kaj pravite, je kaj na tem? Punca prodaja z možem zlato.

Matako ::

Ne me basati, za g. Mora se je govorilo, da je v navezavi z albansko mafijo - podjetje ima prostore v stolpnici (bivšega) WTC LJ - stavba, kjer je Njavro nekoč nespretno kradel neko opremo, posnela ga je kamera (vir: Special).

Zgodba je prepletena kot perzijski tepih!

EDIT: saj veste, mamila, albanci, eksotične destinacije, kjer Xe organizira "aktivne dopuste" ipd... samo pravim!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ratkob65 ::

Matako je izjavil:

Ne me basati, za g. Mora se je govorilo, da je v navezavi z albansko mafijo - podjetje ima prostore v stolpnici (bivšega) WTC LJ - stavba, kjer je Njavro nekoč nespretno kradel neko opremo, posnela ga je kamera (vir: Special).

Zgodba je prepletena kot perzijski tepih!

Pa ne samo to. Njen mož (g. Moro) je kupčeval z orožjem v času Zvonarja itd. Okrog leta 90. Se pravi takrat ko smo se v Sloveniji oboroževeli in je tudi JJ začel počasi s poslovanjem.

Mogoče pa so vsi podatki ki jih ima Mikstone iz arhiva g. Mora?

Matako ::

Uf tole odpre celo novo poglavje... tukaj imamo potencialno zgodbo vredno James Bond epizode, a Matthai bi razpravljal o Lacanu.

Materiala za dve knjigi.
/\/\.K.

leiito ::

Baje da so v knjigi zraven tudi recepti. To foro jesicer "izumil" Simmel Čeprav ni vedno kaviar, pa vseeno primerno.

http://okusno.je/recept/nadevane-buce

Popusenko ::

Evo,danes gremo naprej,

postaja napeto, dramatično.....

http://mikstone.wordpress.com/2011/10/2......zacetek-konca-jj/

Matako ::

Njavro in ekipa paravoma so vneto iskali ta pisalni stroj. Dvojica se je s potapljaško opremo spustila na dno Ljubljanice na mestu kjer sem Njavru lagal, da sem ga odvrgel!


Ti paravomovci niso najbistrejši potoki v dolini - že zaradi vsakoletnih čistilnih akcij potapljačev, ki jo prirejajo spomladi je malo verjetno, da bi po toliko letih našli karkoli.

:D
/\/\.K.

donfilipo ::

Popusenko je izjavil:

Evo,danes gremo naprej,
postaja napeto, dramatično.....
http://mikstone.wordpress.com/2011/10/2......zacetek-konca-jj/


Nekaj ne razumem.

Človek je po lastnih izjavah 3 leta clean.
Od horsa.
3 leta ne moreš zmanjševati doze metadona. Je popoln nesmisel.
Pomeni, ali se je navadil na metadon, ali pa hodi lepo pit sok. Čisti.

Po posnetku sodeč, na dan izročitve tipkala, je v kar dobrem stanju.

Po drugih narkomanih sodeč, ki so znanci in bili na terapiji, bi kar verjel, da ne kombinira obojega in preprodaja eno za drugo, kot dober del zdravljencev. Bil je že dobro down in zdaj držati mero bi bilo čudež. Gre pa. Namreč izmislili so si sisteme, kako teti dati čisti urin.
Teta pritisne verjetno par gumbkov, boli jo patak, 'zagiftej se čimprej' in tako to gre. General major Kuštralič bi moral dati komando, da se vsake toliko, za sumljive vzame in vivo, tudi kri. Po moje. Vendar pa kot rečeno, tudi general major Kuštralič, preganja raje putke, pravi pri drogah je treba biti dosleden in zmeren, uživanje je treba napraviti za nenevarno in tako to potem gre malo manj;((

Kaj je dejansko z MK pa vemo malo morgen. Ampak kot rečeno, ker dobro izgleda, se kaj hudega bati ni, sicer pa nas nič ne briga:)

Torej ne sam MK, princip me zanima. Imel sem kar nekaj znancev, ki so s šnopsa nekje prešoltali na horse, pa tudi mlajši, ki niso nikoli kaj prida pili, pa jih je nekaj že v trugah, in me zanima čisto tako informativno, splošno. Da se pogrunta počasi, kaj pomaga nič, kaj malo, in nekoč morda tudi, kaj zanesljivo.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

leiito ::

Še več, obvezno se dela random odvzem vzorcev las, kar po domovih, in če je kdo kadil, snifal, karkoli že, obvezno 3 leta komune. Razen če dokaže, da je funkcionalni odvisnik z izbranim okusom, analogno paroli pij malo pij dobro.

donfilipo ::

Ne maš prav. Ni dobro. Ampak metadon bomo pa zaračunali tebi. Pa sestro. Pa ambulantno. Ajde general Kuštraliča jaz častim:). Uberšus horsa, ki se je slučajno vštulil, pa ti. OK?

8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

leiito ::

jaz mam rad koktejle; najprej primerno ohlajen šampanjec Kristal, primerno uprašen in čist kokain hidroklorid, zatem se odpre Chateau Lafite Rothschild, 1982 bi bil kar primeren, za romantičen dodatek pa diacetylmorphine blagovne znamke Khun Sa Nr. 4

Matako ::

leiito je izjavil:

jaz mam rad koktejle; najprej primerno ohlajen šampanjec Kristal, primerno uprašen in čist kokain hidroklorid, zatem se odpre Chateau Lafite Rothschild, 1982 bi bil kar primeren, za romantičen dodatek pa diacetylmorphine blagovne znamke Khun Sa Nr. 4


Okusi so različni.

Jaz na primer rad berem in obožujem strastna dekleta - zato mi že dajte enkrat to knjigo in posnetke s Špelco, ne da se mi čakati do volitev!!! ;(
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

leiito je izjavil:

jaz mam rad koktejle; najprej primerno ohlajen šampanjec Kristal, primerno uprašen in čist kokain hidroklorid, zatem se odpre Chateau Lafite Rothschild, 1982 bi bil kar primeren, za romantičen dodatek pa diacetylmorphine blagovne znamke Khun Sa Nr. 4


Jebaj ga. Tako boš težko koga ozdravil. Ali mu celo svetoval.

Zdaj, ker si mene spravil do šampanjca Kristal, kar je spodbudilo pogojni odvisniški refleks [odstranjeno na željo ŠP in VV], je to že slab znak.

Ampak dobro zdaj moram pa po crack, pa bo bolje, ne?

Knjiga pa bo Matako, sam si to natapkal 6x. Ne zdaj tako negativno. Kako ti svoje paciente lahko pozitivno motiviraš sploh;((.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Matako ::

donfilipo je izjavil:


Knjiga pa bo Matako, sam si to natapkal 6x. Ne zdaj tako negativno. Kako ti svoje paciente lahko pozitivno motiviraš sploh;((.


Vem, da bo, vem. Le čakanje me ubija - rabim to knjigo bolj kot džanki šut!
/\/\.K.

Vanich ::

Popusenko je izjavil:

Evo,danes gremo naprej,

postaja napeto, dramatično.....

http://mikstone.wordpress.com/2011/10/2......zacetek-konca-jj/



Wow! Mitja v svojem najnovejšem blogu z naslednjim stavkom skoraj citira enega izmed mojih prejšnjih postov! :

"Butec misli, da metadonska terapija traja osem ur, da ležiš prikloplen na aparature? Njavro pač!"

Neverjetno, kakšen vpliv imam na glavne politične dogodke v Sloveniji - glavnim akterjem takorekoč polagam besede v usta!
Ali pa vsaj ideje, nooo... A pa mislite, da mi bosta Jajo pa Božidar kaj zamerila? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

thor24 ::

Že vidim naslednji članek v Reporterju.

Kunstelj le marioneta Pepce Kardelj!
:))

ColdCat ::

Da malce pogrejem stare zadeve:
Kako pa je s tisto izpustnico iz kasarne JNA in tistim letnim vrtom, ki naj bi ga Miki projektiral pri generalu Kranjcu v makedoniji? General je vse zanikal, Miki pa samo rekel, da preveč ljudi ve za resnico.
Podobno je bilo z očitkom o "črni vodi" v Iraku. Spet je Miki rekel, da je preveč ljudi videlo serjo slik iz Tikrita na to temo.

Sicer pa Politikis danes že trola svoje razlage. Olimpio je Mikiju dal Kos8-)8-).

Double_J ::

Siromak je prinesel pisalni stroj? A ima pisalni stroj kak trdi disk iz katerega lahko vidiš dokumente, ki so se pisali nanj?

Ko bi vsaj prinesel nek star računalnik, potem bi bil še smisel. Tole je res beda...
Dve šivanki...

ColdCat ::

Ne poznam stvari. Mehanskemu stroju se baje vzame tipkopis (presledki, črke,...). Potem se naj bi lahko preverilo ali je nek dokumet bil spisan na tem stroju. Kot DNK ali prstni odtis.

Lahko pa da so vse buče - nadevane:D

Aja pa še en očitek obstaja.:)) Na financah mu en očita, da naj vrne videokaseto, ki jo je dolžan njegovemu kolegu, ki je mel videoteko.8-). V tistem času so bile popularne videoteke s piratskimi kasetami. Za izposojo originala si pa dal 2-krat več. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Double_J ::

No ja, nekaj mora biti namesto knjige...
Dve šivanki...

ColdCat ::

Tole je povedal o videokasetah na financah:D

mikstone 08.12.10 15:06
res sem osrtal dolžan nekaj kaset,ker so me zaprli,pa jih nisem mogel vrnit,jebi ga. moj besedni zaklad,lepo,vsi ki me poznate,kako da jaz nikogar ne poznam????? face!


Frangež v svoji knjigi omeni med Mikijevimi podvigi tudi bizarno krajo plastičnega dinozavra.
Tole je Mikstonov odgovor :'(

trgovina igrač? tebe ne zanima resnica ampak jebanje u glavo,tudi prav...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Matako ::

ColdCat je izjavil:


Frangež v svoji knjigi omeni med Mikijevimi podvigi tudi bizarno krajo plastičnega dinozavra.


No, no... in nekateri so se smejali zgodbi o operaciji Kinder Surprise v Ultraspecialu, češ da je za lase privlečena.
/\/\.K.

Okapi ::

Tole je res beda...
Če nimaš pojma o forenziki, potem je res beda, ja. Če imaš pisalni stroj, lahko ugotoviš, ali je bil določen dokument napisan z njim ali ne.

O.

lexios ::

Če imaš še dokument!;)

Okapi ::

V resnici ni nujno. Na traku od pisalnega stroja se da videti, kaj je bilo z njim nazadnje napisano.

O.

darkolord ::

Na traku od pisalnega stroja se da videti, kaj je bilo z njim nazadnje napisano.
Samo to potem ni noben dokaz.

Okapi ::

Odvisno, kaj je napisano in kaj tisti, ki ima pisalni stroj, ve (oziroma kaj bi smel vedeti).

O.

Okapi ::

Security of the typewriter ribbons:
The typewriter ribbons, whether made of cotton, rayon, paper, or silk, which are used to write classified information are not safe until they have been written over twice. Presently, many of the ribbons for typewriter machines can only be used once, therefore have in mind that the impression of letters remain in the ribbons and these are significantly valuable for the enemy as is the paper in which the information was typed. These ribbons should be protected accordingly.

majkston ::

Mitja, ne verjamemo ti več, preveč stvari se "poklapa", "tvoj" stil se spreminja, predolgo in nelogično se izgovarjaš, . . . , imej tistih ušivih 25€/nategnjenec za šus ali za otroke. Predlagam ostalim forumašem, da ga ne omenjamo več, to bi lahko bila največja kazen prevarantu !

Double_J ::

Evo vam pisalni stroj, pa si napišite jebeno knjigo. A to je torej to?
Dve šivanki...

Brane2 ::

Občutek imam, da kar nekaj "pomagačev" plačano ali za "kompenzacijo" smeti tule.

Ja, dojeli smo, knjige še ni zunaj in mogoče je nikoli ne bo. Kaj od tega ni vedel kdorkoli, ki je skeširal jebenih €25 ?

Če misliš kaj reči, povej to naravnost in zaključimo.

Tole sprenevedanje okrog pisalnega stroja je pa naravnost smešno.

Če se izkaže, da je pravi, se bo odprl kup vprašanj. Precej teh jih bo okrog Brezigarjeve.
In če se pojavijo še posnetki, bo zelo, zelo zanimivo.

Se mogoče zaradi tega mudi dokazat, da "džankiju pa nimaš kaj verjet" ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Matako ::

Jaz samo upam, da v morebitni drami okoli pisalnega stroja Mitja ne bo pozabil na posnetke s Špelco :(

Jebeni pisalni stroj je nedobrodošla distrakcija.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

leiito ::

Brane2 je izjavil:



Ja, dojeli smo, knjige še ni zunaj in mogoče je nikoli ne bo. Kaj od tega ni vedel kdorkoli, ki je skeširal jebenih €25 ?

?


ad 1) a to si vse sam pogruntal?

ad 2) se ti ne zdi, da če bi vedel, ne bi bil nakazoval €25 za nič?

Sicer pa so odvisniki, ne glede na drogo, pogosto patološki lažnivci brez občutka za osebno odgovornost, vedno so krivi drugi. V Mitjini glavi se verjetno plete, da kaj folk kr neki teži, a niso z veseljem eno leto brali zanimivega bloga? A ni to (skoraj) isto kot knjiga? Ja kaj se pol bunite? Ko pa knjiga enkrat bo, dobite pa prednaročniki zraven še goblem z znakom paravoma.

Da bi se pa opravičil? Zakaj le, saj ni on nič kriv, proti njemu tiskarji, Janša, Kos, Njavro, on pa sam, kot vedno.

Še dobro, da je odnesel pisalni stroj na NPU, tam bodo s sodobno forenziko dokazali, da stroj res obstaja.

Matako ::

leiito je izjavil:


Še dobro, da je odnesel pisalni stroj na NPU, tam bodo s sodobno forenziko dokazali, da stroj res obstaja.


Saj pravim, pisalni stroj je slaba novica, ker zdaj Mitja predvideva, da je za nekaj časa dober.

Vendar se bližajo volitve - do takrat je še čas, da se malo prezrači zaprašene okostnjake v omarah, potem bo prepozno.

Zdaj ali nikoli.
/\/\.K.

Brane2 ::


ad 1) a to si vse sam pogruntal?


Ja.


ad 2) se ti ne zdi, da če bi vedel, ne bi bil nakazoval €25 za nič?


Ob vsem tem nabijanju me ma da mu nakažem $$$ brez knjige. Ne rabim je.


Sicer pa so odvisniki, ne glede na drogo, pogosto patološki lažnivci brez občutka za osebno odgovornost, vedno so krivi drugi.


Ključna beseda: "pogosto". Ne vedno torej. In mene ne zanima primarno njegov občutek za osebno odgovornost ampak ali je kaj od navedenega res.

In nista obe možnosti enako resni- Če tip laže 100% potem je posledica drobnarija- pač nekaj ljudi je izpušilo €25.
Če je vsaj nekaj res, je posledica maljonkrat večja.

Ne more ti biti vseeno, če se izkaže, da je imela tožilka kaj zraven in da je veliki vodja vsekakor imel marsikaj pri dilanju orožja.
Vsaj zame to nadaleč preglasi €25.



Še dobro, da je odnesel pisalni stroj na NPU, tam bodo s sodobno forenziko dokazali, da stroj res obstaja.


Komot se lahko zgodi, da dokažejo, da je dokument nastal na tem stroju. Zame je ta možnost vredna veliko.
On the journey of life, I chose the psycho path.

MrYoda ::

Ko/če dokažejo , da je dokument napisan na tem stroju ... ali lahko dokažejo kdo ga je napisal (Darko) in po čigavem naročilu (JJ)? Sicer imamo besedo Kunstlja (pričal po njegovem ne bo).

Materiala še za naslednje volitve ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrYoda ()

Brane2 ::

Od takrat naprej ne rabijo veliko dokazovat IMHO.

Sedaj ga slikajo kot izpuhtelega nakladajočega džankija.

Če se izkaže, d agre za isti stroj, se takoj postavi vprašanje odkod to "džankiju", če res naklada.

In to vprašanje je že samo zase dovolj.
On the journey of life, I chose the psycho path.

MrYoda ::

IMHO to samo dokazuje, da tale "izpuhteli nakladujoči džanki" ni nek lone rider out for justice ampak je blog dobro tempirana in premišljena predstava za finale ...

In to vprašanje samo zase zame nikakor ni dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrYoda ()

Popusenko ::

Mitja se pa nekaj ne zaveda, da bo tale pisalni stroj verjetno na NPU-ju zvečer snežilka pomotoma v smeti vrgla. Ali pa bo na nek drug način čudežno izginil. Pa bo problem rešen. Kdo, pa ima sedaj interes in ko se ne ve kdo bo volitve dobil, drkat stvari okoli tega pisalnega stroja. Pa še zastarelo je vse skupaj. Spet bo pušanda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Popusenko ()

leiito ::

Bodimo realni, tisti trialog Janša, Njavro, Kunstelj zveni vse prej kot naravno, sploh glede na to, da MK prej 100x ponovi kako Janša nikoli ne govori o takih stvareh, v tem dialogu pa brez potrebe sam sebe kompromitira, čeprav za razumljivo komunikacijo to ni potrebno, samo da ne reče "ker fanta, saj vesta, če najdejo tale stroj, potem bojo videl, da sem švercal orožje, to pa ne bi bilo dobro, kajne?

Poleg tega, če hočeš stroj uničit ga neseš npr. v najbližjo livarno, topilnico, ma že kurilnico odpadkov na Kliničnem, da res ne ostane nič, ne pa, da ga vržeš v vodo, kjer stalno ekologi nekaj čistijo. In to obveščevalci-specialci-kontraobveščevalci-kontraspecialci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

sevigon ::

Kaj vam ni jasno? Knjiga bo in to še pred volitvami. Ob najprimernejšem času. Kar je tudi prav, če Jajo spet prevzame žezlo oblasti se Mitji slabo piše, ne glede na dokumente, ki Jajota kompromitirajo. Po volitvah bo prepozno jokat. Samo poglejte Berlusconija...

Matako ::

sevigon je izjavil:

Kaj vam ni jasno? Knjiga bo in to še pred volitvami. Ob najprimernejšem času. Kar je tudi prav, če Jajo spet prevzame žezlo oblasti se Mitji slabo piše, ne glede na dokumente, ki Jajota kompromitirajo. Po volitvah bo prepozno jokat. Samo poglejte Berlusconija...


Ali Gadafija. Jajo je neusmiljen.
/\/\.K.
««
44 / 256
»»