» »

L.A. Noire

L.A. Noire

«
1
2

Senitel ::

En tech video za L.A. Noire:
Klik
Sicer zaenkrat XBox 360 in PS 3, verjetno še PC, samo držimo pesti, da ne spet GTA 4.
Zelo lep primer, kako lahko "shiny new tech" vpliva na gameplay. :)

IvoJan ::

dobra zadeva :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

dronyx ::

Malo off topics. Pred dnevi sem spet po kake pol leta prižgal xbox 360, da odigram Alan Wake. Ko se enkrat navadiš na grafiko današnjega PC, konzola enostavno izpade močno zastarela v tem pogledu. Je pa za razvijalce to očitno v redu, saj je z razvojem manj dela, ob tem, da je prodaja večja, kot na PC.

Sicer pa ne maram preveč iger, kjer polovico vsebine predstavljajo vnaprej pripravljene animirane sekvence, ker potem grem raje v kino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Tr0n ::

Outsajder ::

Tr0n je izjavil:


Zanimivo!

69charger ::

Zgleda fajn,bo za sprobat.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Tr0n ::

Kar zajeten korak naprej pri animaciji obraza. Se malo, se malo. :)

barocco ::

mene je fasciniralo.

djordjevic ::

U, to pa bi znalo bit zanimivo. Can hardly wait. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Izi ::

Tale igra bi bila bolj primerna za PC kot pa za konzole. Bi znala biti zanimiva, čeprav se bojim, da bodo uganke oziroma iskanje sledi močno prelahke. Najslabše kar lahko naredijo je, da te celo kašen krogec na zemljevidu vodi do naslednje uporabne sledi. V tem primeru naj igro kar imajo.
Se pravi Mafija, z bistveno razliko, da nisi mafijec temveč policaj. Torej namesto pobijanja sovražnikov jih bo tukaj treba žive spraviti v zapor.
Tole skoraj ne more biti povprečna igra, ali bo odlična ali pa popolni polom. Ker bo samo za konzole, predvidevam, da je 90% možnosti, da bo šlo za popolno polomijo. Pri detektivki morajo biti vsi namigi samo posredni preko pogovorov in najdenih sledi. Čim bo v igra sama pomagala z namigi, kar na konzolah zagotovo bo, bo vse skupaj samo še ena bedna kopija Mafije II.

IvoJan ::

samo za konzole?! srsly? te niso normalni..
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Izi ::

Firma, ki dela igro je Rockstar. To so isti ki so naredili tudi znano GTA IV, kateri bo L.A. Noire tudi zelo podobna, samo vlogo glavnega lika bodo zamenjali. In kot vemo oni vedno najprej delajo igre za konzole in šele potem, če gre za zelo uspešno igro čez kakšno leto naredijo še PC verzijo.

Recimo za GTA IV je, če se ne motim trajalo 8 mesecev, da so igro naredili tudi za PC.
Če torej L.A. Noir izzide maja, jo za PC nikakor ne gre pričakovati letos. Če bo na konzolah uspešna jo bomo na PC-jih igrali ravno čez eno leto, če sploh.

Izjava šefa:
Rockstars Geronimo Barrera admitted that a PC port is complicated and a variety of PC configurations of players around the world mountains tons of errors.

Hotel je povedati, da narediti igro za konzole je enostavno in hitro, ker so enostavne in vse enake, PC-jev pa je neskončno različnih in narediti ne preveč bugasto igro za PC je težaško in dolgotrajno delo, ki se enostavno ne izplača. Bolj verjetno pa je, da Rockstarovci PC-jev ne obvladajo najbolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

ABX ::

Jaz še vedno čakam Red Dead Redemption za PC.

Ampak zadnji GTA je bil grozno portan.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

IvoJan ::

pri GTA IV je bilo grozno veliko povdarka na multicore CPUjih, zaradi graficno podhranjenih konzol. se dandanes racunalniki z i7 komaj nazgejo 60fpsjev. mene bi bilo sram izdati tak spil.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

ABX ::

Ni problem samo multicore. Vse je bilo počasno in ko si imel dovolj hiter hardware je zgledalo vse skupaj obupno grdo v primerjavi z drugimi igrami.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

IvoJan ::

ja da o tem sploh ne govorimo. glavna mana tega spila pa je ob izzidu bila hardwareska omejitev ceprav spil sploh ni lep. govorili so da potrebuje multi core proce zaradi naprednega AIja in fizike v igri ceprav je ai za moje pojme se vedno na ravni GTA VC fizika pa je naravnost smesna. graficna podhranjenost konzol se se najbolj pokaze pri sencah ki so vse zrnaste.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

McGregorSL ::

IvoJan je izjavil:

pri GTA IV je bilo grozno veliko povdarka na multicore CPUjih, zaradi graficno podhranjenih konzol. se dandanes racunalniki z i7 komaj nazgejo 60fpsjev. mene bi bilo sram izdati tak spil.


Dokler bodo ljudje kupovali take špile bodo oni izdajali...

...jaz osebno ne kupim nobenega špila več, če ne bo PC only...

Tako da Heroes6, GuildWars2

Pa mogoče Old Republic če bo PC only...
pa ČE bo Battlefield 3 PC only, če pa ne bo pa zgleda, da so FPS špili za PC začel izumirat. No bodo še seveda porti iz konzol... (ne bom šel preloboko)...ampak, če je kdo gledu film Idiocracy pol lahko ugotovi kam to pelje, ... :)

Aja drgač pa ideja pa zgodba zgleda zanimivo in kokr tok originalno... sam če ni za PC....pass

Tr0n ::

Bomo pa za PS3 nabavli, a ne? :)

ABX ::

Sony? Ne, hvala.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Berserker ::

Izi je izjavil:

Tale igra bi bila bolj primerna za PC kot pa za konzole. Bi znala biti zanimiva, čeprav se bojim, da bodo uganke oziroma iskanje sledi močno prelahke. Najslabše kar lahko naredijo je, da te celo kašen krogec na zemljevidu vodi do naslednje uporabne sledi. V tem primeru naj igro kar imajo.
Se pravi Mafija, z bistveno razliko, da nisi mafijec temveč policaj. Torej namesto pobijanja sovražnikov jih bo tukaj treba žive spraviti v zapor.
Tole skoraj ne more biti povprečna igra, ali bo odlična ali pa popolni polom. Ker bo samo za konzole, predvidevam, da je 90% možnosti, da bo šlo za popolno polomijo. Pri detektivki morajo biti vsi namigi samo posredni preko pogovorov in najdenih sledi. Čim bo v igra sama pomagala z namigi, kar na konzolah zagotovo bo, bo vse skupaj samo še ena bedna kopija Mafije II.


Oprosti bi lahko ti malce manj trolal ? Zakaj zadeva ni primerna za napravo ki je primarno narejena za igranje ? Je res potrebno vsako dobro in zanimvo igro preigrat pol metra od lcd-ja alone, če pa lahko z frendi skupaj nabijamo na velikem LCD televizorju.

ahac ::

Berserker je izjavil:

Je res potrebno vsako dobro in zanimvo igro preigrat pol metra od lcd-ja alone, če pa lahko z frendi skupaj nabijamo na velikem LCD televizorju.


Tole boš nabijal z frendi skupaj?
I don't think so...

Bodo pa moral bit primeri dost enostavni, da ne bo preveč težko za konzolaše, ki so navajeni samo pobijanja. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

velky ::

Izi je izjavil:

Firma, ki dela igro je Rockstar. To so isti ki so naredili tudi znano GTA IV, kateri bo L.A. Noire tudi zelo podobna, samo vlogo glavnega lika bodo zamenjali. In kot vemo oni vedno najprej delajo igre za konzole in šele potem, če gre za zelo uspešno igro čez kakšno leto naredijo še PC verzijo.

Recimo za GTA IV je, če se ne motim trajalo 8 mesecev, da so igro naredili tudi za PC.
Če torej L.A. Noir izzide maja, jo za PC nikakor ne gre pričakovati letos. Če bo na konzolah uspešna jo bomo na PC-jih igrali ravno čez eno leto, če sploh.

Izjava šefa:
Rockstars Geronimo Barrera admitted that a PC port is complicated and a variety of PC configurations of players around the world mountains tons of errors.

Hotel je povedati, da narediti igro za konzole je enostavno in hitro, ker so enostavne in vse enake, PC-jev pa je neskončno različnih in narediti ne preveč bugasto igro za PC je težaško in dolgotrajno delo, ki se enostavno ne izplača. Bolj verjetno pa je, da Rockstarovci PC-jev ne obvladajo najbolje.


Igro ne delajo Rockstarovci, ampak Team bondi. Pomojem bo igra kr kul. Glede na to, da je pa igra v razvoju že nekaj časa, je možno da bomo ljudje preprosto preveč pričakovali od nje :)

Berserker ::

ahac je izjavil:

Berserker je izjavil:

Je res potrebno vsako dobro in zanimvo igro preigrat pol metra od lcd-ja alone, če pa lahko z frendi skupaj nabijamo na velikem LCD televizorju.


Tole boš nabijal z frendi skupaj?
I don't think so...

Bodo pa moral bit primeri dost enostavni, da ne bo preveč težko za konzolaše, ki so navajeni samo pobijanja. :))


Zakaj pa ne ? Lepo kavč na sredino sobe, balkan muzko pa ducat sixpack pirov. Vsakdo nekaj časa igra. Tako smo obnili GTA4, RDR, ME2 in GOW3 ter razne FIFA in PES igre. Očitno pa so raje nekateri asocialni, ter osamljeni igrajo pred ekranom.
Da to ni kar en hitro spocan naslov bi nakazal obrazne animacije (se pravi da je tudi na konzolah nekaj grafičnih napredkov, za katerimi nekateri norijo). Po RDR grem stavit da bo igra vsekakor solidna, sicer pa je smisel iger kjer je prisotno orožje eleminacija nasprotnikov. Če misliš s tem da bo preveč težka za nas se motiš , mnogi smo prišli na konzolne iz pc-ja(nekateri smo še zdaj na pc), večina nas je tudi preigrala dobre odlschool naslove. Skratka nesmiselno je da nas primerjaš z debilno ameriško mladino.

djordjevic ::

Berserker je izjavil:

, mnogi smo prišli na konzolne iz pc-ja(nekateri smo še zdaj na pc), večina nas je tudi preigrala dobre odlschool naslove. Skratka nesmiselno je da nas primerjaš z debilno ameriško mladino.

Indeed.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Rippy ::

Nekaj zelo zanimivega pri tej igri je tehnologija animacije obraza, katera naj bi bila bolj napredna/natančna od tiste uporabljene v Avatarju.



Glede na to, da je detektivka je izjemno zanimivo, da lahko beremo mimiko obraza. Samo škoda, da je ostalo (telo) "na roke" narejeno.

69charger ::

Rippy: A nisi videl da uporabljajo motion capture? Tudi animacije telesa bodo posnete.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Rippy ::

69charger je izjavil:

Rippy: A nisi videl da uporabljajo motion capture? Tudi animacije telesa bodo posnete.


Že ampak ne za vse. In je tudi precej vidna razlika med kakovostjo animacij obraza in telesa med govorom.

Tr0n ::

Berserker ::

Modeli znajo delat rajcajoče trailerj, podoben stil je sicer že imel RDR. Očitno se nam obeta še ena dobra igra ki bo odplaknila Mafio 2 in mogoče segla daleč na lestvici top iger.

Tr0n ::

In, ste nabavli? Jaz ze mam prednaroceno. :)

Opisi in ocene so zelo visoke.

Berserker ::

Tr0n je izjavil:

In, ste nabavli? Jaz ze mam prednaroceno. :)

Opisi in ocene so zelo visoke.


Bom naročil ko pade na kakšnih 25 €.

dronyx ::

Pri Rockstar igrah ocene ne pomenijo praktično nič, ker ocenjevalci dajo 90 že na samo ime rockstar. Tole izgleda sicer kot GTA, samo ljubitelji GTA akcije bodo gotovo razočarani.

Tr0n ::

Ni GTA, ampak bolj avantura/kriminalka.

dronyx ::

Ja, kakor sme bral opise gre bolj za 3D avanturo.

barocco ::

Meni osebno, je gameplay zelo všeč.
Ravnokar začel z vstavitvijo 2disca, preigranih, pa imam približno 16 ur. (upam, da se bo še dosti vleklo.
Všeč mi je, kako lahko razvozlaš primer na različne načine, zato je igra narejena, za še enkratno al pa dvakratno preigravanje, zato mi ni žal 59€, ki sem jih dal v soboto.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

St235 ::

ql, si mogoče špilal tudi Heavy rain? ker po opisih sodeč je doti bližje temu, kot pa GTA/RDR.

barocco ::

Nisem na žalost ,bom pa sigurno probal in pa tudi RDR...
videno na trailerjih ,podobna zadeva ,ja meni všečno.

Tr0n ::

Koncno obrnil spilcek. Na koncu se je malce vleklo, ampak drugace super zadevica.

Berserker ::

Mene zanima če je mogoče pri begu osumljencev ali kriminalcev te nekako onesposobit brez da jih ubiješ oz da se ti predajo ?

Tr0n ::

Dobro vprasanje. Ponavadi sem vse pobil. :)

Berserker ::

Sicer vprašam zato, ker kot detektiv ravno ne ubijaš vse povprek. Tukaj pa enega za drugim pošiljaš v mrliški avto. Ali pa ima glavni lik igre travme iz vojne na pacifiku, precej rad je pokal Japonce, mogoče je hudodelci enako, ali pa morajo igre pod založniki Rockstars imet določeno kvoto padlih. :)

barocco ::

Berserker je izjavil:

Mene zanima če je mogoče pri begu osumljencev ali kriminalcev te nekako onesposobit brez da jih ubiješ oz da se ti predajo ?

tudi sam sem večino pobil ,vendar,se da z tekom ,ko pa si bližje osumeljencu pa hitro "klikanje" A Tipke(tackle)-podre osumljenca-aretacija ,saj tako je na xbox-u.
Sem dojel šele nekje nekje v 2/3 igre.

Izi ::

L.A. Noire potrjeno pride tudi za PC in to že 11. novembra.
Pride tako verzija za Steam kot škatelna verzija. Za oboje bo cena enaka in sicer 50 EUR.
Bo pa to "Complete Edition", kar pomeni, da bo poleg osnovne igre vsebovala tudi že vse dosedanje dodatne detektivske primere, katerih je menda pet poleg osnovnega primera.
Glede na odlične ocene, ki jih je igra dobila vsepovsod bo to verjetno obvezen nakup za vsakega domačega detektiva.

Tr0n ::

Jaz prodajam PS3 LA Noire za 30 EUR ce kdo nuca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Pesimist ::

Tudi na Onlive pride.

Dua'L ::

še 2 dni do izida za pc kakšna so vaša pričakovanja? :)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

def0r ::

Nobenih. Igra ni ravno namenjena za PC razen ce imas gamepad ali similar.

jizzer ::

Zakaj pa ne? Sicer imam gamepad ampak ne vidim razloga zakaj nebi bilo lažje z miško+tipkovnico.

def0r ::

Kontrole so namenjene temu, tudi shakanje kontrolerje ki ga moras delati. Ceprav me tale spil niti malo ne zanima:) Poskusajo zgleda point click avantur / detektivk naredit, gledal sem playthrough in me tudi zgodba ni ravno ocarala:) Pac od okusa odvisno.

Izi ::

def966 vse ve, čeprav igre za PC sploh še ni zunaj :P
Pri predelavi igre je bistveno, da se kontrole priredi za drug vmesnik. Bomo videli kako jim bo to uspelo. Res pa je da ga ravno tukaj največkrat polomijo.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187891 (1295) Gagatronix
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443192 (9808) Kayzon
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820698 (2092) meho7
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456517 (3395) TheBlueOne

Več podobnih tem