» »

Prenosni pdf reader

Prenosni pdf reader

archer ::

Zanima me če mi lahko kdo svetuje kaj bi se splačalo kupiti za branje pdf datotek (imam veliko knjig v pdf formatu, nekaj tudi v djvu formatu). Ker bi rad imel dostop do le teh tudi drugje kot le na svojem PC-ju me zanima podobna možnost kot so tablični PCji (mogoče kaj starejšega) ali kaj podobnega kot je Ipad, vendar brez vseh nepotrebnih funkcij, ker bi bila primarna funkcija res kot knjižnica e-knjig.

Seveda je nizka cena zaželjena. Poleg tega bi rad nek uporaben zaslon (nimam občutka, kakšne velikosti bi bil dovolj, vem samo da velikosti mobilnih telefonov niso primerne...), ker imam veliko pdf knjig ki so skenirane verzije starejših knjig, ki so (skoraj) nedostopne v tiskani obliki. Zato je kvaliteta pdf-ja temu primerna.

Vnaprej hvala za pomoč.

bluefish ::

e-reader, izbira je velika. Vprašanje je le, če imajo knjige kake hude barvne grafike.

Jean ::

Si pogledal kaj takega recimo?

Smurf ::

Nov kindle iz amazona pride tam okoli 127EUR ce se ne motim (carina vkljucena).

archer ::

Se opravičujem, me nekaj časa ni bilo tu gori... Hvala za odgovore. Sem tudi sam malo pobrskal za temi ereaderji. Pozabil sem omeniti, da bi ga uporabljal večinoma strokovne knjige (strojništvo, mehanika, fizika,...), kjer imam v teh knjigah polno skic in podobnih stvari. Ko sem malo pobrskal naokrog, sem ugotovil, da skoraj nihče ni bil zadovoljen z ereaderjem s takšnimi knjigami. Najbližje namenu je prišel tale: Pocketbook 902
Mogoče bo za takšne knjige treba še malo počakati z ereaderjem ali ima kdo drugačne izkušnje?

bluefish ::

Hja, če se gre za kompleksne in barvne skice, potem bo potrebno počakati na barvi e-ink (že najavljen) ali pa kupiti nek tablet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

archer ::

A bi lahko koga prosil, da bi mi testiral kako izpade pdf knjiga, ki mislim da bo predstavljala največji problem za branje na ereaderju (jo pošljem po mailu). Če jo bo kdo pripravljen testirati na svojem bralniku (vseeno katerem, samo, da dobim kakšno fotografijo za občutek), mi naj prosim pošlje zasebno sporočilo.

Vnaprej hvala za pomoč...

noraguta ::

archer je izjavil:

A bi lahko koga prosil, da bi mi testiral kako izpade pdf knjiga, ki mislim da bo predstavljala največji problem za branje na ereaderju (jo pošljem po mailu). Če jo bo kdo pripravljen testirati na svojem bralniku (vseeno katerem, samo, da dobim kakšno fotografijo za občutek), mi naj prosim pošlje zasebno sporočilo.

Vnaprej hvala za pomoč...

u normanu majo prestigota za sprobat. tvoje uči so le tvoje uši.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri e-bralnik? (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Kaj kupiti
856132106 (348) wwwampy
»

Prihajajo novi Kindli (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7518228 (14787) 3furious
»

E reader

Oddelek: Kaj kupiti
358114 (7010) SmeskoSnezak
»

E-Book reader tehničnih knjig v PDF formatu? Obstaja?

Oddelek: Kaj kupiti
164443 (3934) Miran
»

Amazon osvežuje Kindle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13430061 (23316) trnvpeti

Več podobnih tem