» »

Več rdečih črt na na monitorju hp 6735s laptopa

Več rdečih črt na na monitorju hp 6735s laptopa

haha88 ::

Na monitorju mojega laptopa hp 6735s se je pojavilo več rdečih črt, ki potekaj navpično po sredini ekrana.

Prosim za nasvet kaj narediti in kaj bi bil lahko vzrok za ta problem.

KoMar- ::

Mehanska poškodba?

haha88 ::

Misliš če je kak hardware v okvari?

KoMar- ::

Ne. Nekdo ga je ali fizično poškodoval ali polil s čim...

haha88 ::

Ne ampak mi je enkrat ekran cist odpovedal in sem ga dal na servis tam so go poravili in je normalno deloval.
Potem se je čez nekaj časa pojavljala ena rdeča črta,ki pa je izginila če si le narahlo prtisnil na vrhu monitorja.Začelo pa se jih je pojavljati vedno več in jih ni več mogoče odstraniti.

KoMar- ::

Aha, mogoče je kak stik slab.

haha88 ::

To sem tudi sam pomislil mogoče z graf. kartico.

haha88 ::

Ampak tudi če bi vedel kaj je se na laptope bolj slabo spoznam.

sandmat ::

če je izven garancije, ga lahko odpreš in pogledaš(zgoraj levo pod ohišjem - na zgornji strani), če sta oba kabla od monitorja dobr notr dana, samo dvomim, da je tm napaka. Če pritisneš na monitor in zgine, je neki definitivno problematičnega pri zaslonu samem. Nesi na servis, če je še v garanciji!

haha88 ::

Ok hvala za odgovore!

LeXani ::

Da ne odpiram nove teme..imam probleme z artefakti, in sicer za par pikslov v zeleni barvi. Recimo če okno premikam se jih par pojavi..ali pa pri sencah v kaki igri. Kaj bo šla grafa rakom žvižgat, ali lahko sploh kaj naredim?
Čas prve prijave 04.11.2005

sandmat ::

kater laptop, katera grafa? maš kako slikco situacije? si ne predstavljam čist točno, kaj vidiš

ender ::

Verjetno crkuje RAM v grafični kartici - sem imel podoben problem s 7900GT na namiznem računalniku (pojavljalo se je vedno več pik v raznih barvah, ki so pri vlečenju oken ponavadi za sabo puščale črte, potem se pa na enkrat Windowsi niso več mogli zagnat z naloženim NVidiinim gonilnikom).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

LeXani ::

No potem bo to. Pri meni gredo zaenkrat taki zeleni pikslčki kot da bi snežilo (slabo se vid) Jih opaziš pa samo če gledam vodoravno v zaslon, pod kotom jih ni opazit. Zanimivo. Drugo grafično potem.
Čas prve prijave 04.11.2005

Pyr0Beast ::

Pregrevanje ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

#000000 ::

V kratkem bo odšla plata, imel sem opravka z 4 komadi 6735s vsi s podobno napako, ne dal slike na prmarni zaslon, ali pa ga noče osvetlit, na zunanjega da sliko ampak po nekem času zamrzne, vsi pa so povedal da so se jim prvo pojavile črte ali artefakti, pol je pa kmalu šlo ve v maloro, ponavadi mesec do dva po izteku garancije.
Na začetku se zadeva celo da popravit, kasneje pa ne več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

69charger ::

HP 6735s je fake serija,se pregreva in gre matična/grafična po gobe. Imam isti laptop.

ArmBeton ::

Imam problem s prenosnikom hp 6830s, namreč na zaslonu so se mi pojavle rdeče pike, ki so namesto črnih, tak da se filmov naprimer ne da gledat. že ob zagonu pc se pojavi cel rdeč zaslon, prej je bil črn, pa še te pike malo migetajo, so pa po celem zaslonu, namreč tam kjer bi naj bla črna barva je rdeča.... prosim za pomoč. garancija je mislim da že potekla, prenosnik mam že ziher dve leti.

sleby ::

po mojih izkusnjah (na dveh laptopih se mi je zgodilo podobno) je kriv kabel od lcdja do maticne. ce si kaj vesc z servisiranjem potem odpri laptopa, malo preglej prej omenjeni kabel in sproti se enkrat namazi procesor ter graficno s termalno pasto. ce ne bo pomagalo pa servis..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava s prenosnikom HP 6735s

Oddelek: Pomoč in nasveti
425102 (4066) manijak26
»

HP uredil težave s pregrevanjem tiskalnikov, izvorni problem ostaja

Oddelek: Novice / Varnost
287575 (5995) techfreak :)
»

Težave s HP 6735s (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
527281 (5555) jan01
»

prenosnik HP 6735s se greje

Oddelek: Pomoč in nasveti
424063 (3663) jan01
»

Kateri prenosnik do 599€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9411434 (9558) trek@s

Več podobnih tem