» »

Best buy Android

Best buy Android

CleanPower ::

Zanima me kateri telefon je trenutno best buy da se ga dobi izpod 200eur, lahko rabljenega.
Je to htc wildfire?

thramos ::

LG Optimus One.

CleanPower ::

kaj pa rabljen htc legend? je slabši?

aja pogoj je led flash, tako da lg optimus one odpade.
sicer pa lg optimus one ima le 256k color zaslon in ne podpira multitouch, tako da odpade.

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Ma tukaj ni slabši bolši mal poglej katere funkcije ti rabiš in kateri se tebi bolj dopade,oziroma sede v roko.

Ted ::

ZTE Blade je trenutno bestbuy: http://slo-android.si/forum/topic.html?...
Mah...

CleanPower ::

@TOP: htc desire je nedvomno boljši od htc wildfire, ampak je tudi dražji. tukaj je boljši/slabši.
@Ted: ZTE Blade isto nima flasha, kar bi na telefonu iz leta 2010 pričakoval.
nekako se nagibam k htc legend.

TOP ::

Seveda je bolši sam uprašanje je še vedno,če ti tisto kar je bolše sploh uporabljaš.

CleanPower ::

zaslona najbrž ne uporabljam:D

kopernik ::

Motorola defy? Kar zanimiv telefončič, odporen na udarce, praske in vodo (v razumnih mejah, jasno). Ima led flash, multi-touch, 16m barv, ... Če že gledaš midrange, novega dobiš za okrog 300EUR na pixmania. Minus je počasnost motorole pri update-ih sistema na nove verzije androida, drugače pa po mojem mnenju dobiš dosti za ta denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kopernik ()

cannonball ::

Nakupa Motorole Defy trenutno ne priporočam, kar veliko ljudem odpoveduje zvočnik.
Več na: https://supportforums.motorola.com/thre...

Uradnega odgovora s strani Motorole še ni...

kopernik ::

Pa res. Na koncu threada, ko vodijo nekakšno anketo, je razmerje okvarjenih proti delujočih nekje 50:50. Ok, napram tisočim prodanim, verjetno 20 forumskih mnenj ne more biti neka pomembna statistika, ampak kljub temu zelo zaskrbljujoče. Sam ga imam par tednov na testu in sem ga mislil kar obdržati (kupiti), ker mi je všeč, da je nekaj manjši od ostalih, kljub temu pa zelo pregleden in uporaben. Zaenkrat mi zvočnik normalno deluje ... bomo videli, kaj se bo izcimilo.

DonMatejo ::

je pa vedno tako, da dokler ti ne crkne, navadno ne pišeš mnenja v stilu: "imam ga že 2 meseca in mi vse deluje brez problema", kaj šele, da bi se za to še registriral. :)

adinfinito ::

Jaz sem pa malo telefone primerjal, ker rabim enega. HTC Wildfire, Desire, Desire HD, Dezire Z in Samsung Galaxy S.
Primerjal sem cene v prosti prodaji na amazonu.de, amazonu.co.uk in simobilu (paket Orto v Nulo). Razlike, ki so mi bile zanimive sem označil in dodal izračun koliko pride telefon več on prejšnjega za primerjavo, tako, da se vidi za katere zadeve plačaš več. Upam, da se kdo znajde v tem. :D



Moje opazke so naslednje:
- za 160 evrov več dobite pošten zaslon in 1Ghz procesor (z Wildfire --> Desire and up)
- za 32 evrov več dobite telefon, ki je triband 3G, super amoled zaslon, novi standard wifi N, 2x večjo zdržljivost baterije in samo 0,24 W/kg sevanja (z Desire --> Samsung Galaxy S)
- ostale razlike naprej do Desire HD so v tabeli, ampak po mojem mnenju ne zdržijo razlik v ceni

Če sem kaj izpustil oziroma narobe napisal, me prosim popravite.

Vir podatkov: GSM arena


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827251 (5696) lvlOne
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
527076 (5313) burek1
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320448 (12959) Mrakw
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232548 (22221) LuGi
»

Mobitel do 200€

Oddelek: Mobilne tehnologije
476633 (5360) gregor

Več podobnih tem