» »

PlayStation Phone vse bližje izidu

PlayStation Phone vse bližje izidu

HotHardware - V PlayStation Phone, Sony-Ericssonov mobilni telefon s poudarjenimi igričarskimi zmožnosti, po zadnjem paru videov ni več smiselno dvomiti. Če so se po prvih napovedih oglašali skeptiki, po prvih slikah pa dvomljivci, ki so trdili, da so le-te ponarejene, ti dvomi izginejo prav z objavo videoposnetka rokovanja z mobilnikom. Znano je, da japonsko-švedska naveza čaka (vsaj) na Gingerbread, ki bo že od samega začetka nameščen na ta mobilnik, najverjetneje prav zaradi izboljšane podpore razvoju iger, ki jo prinaša Android 2.3.



V prvih slikah je bila na mobilni telefon nameščena neka starejša različica Androida, kar pa se spremeni v videu, kjer naj bi bil očitno nameščen že Gingerbread. Prvi videoposnetek je sorazmeroma dolg, skoraj 2 minuti, a v tem času vidimo izredno malo. Preseneča debelina samega mobilnega telefona, v glavnem meniju z vsemi aplikacijami pa je mogoče videti ikono igralnega ploščka, pod katero piše PlayStation. V drugem, krajšem videoposnetku to aplikacijo zaženejo, najverjetneje pa gre za Sony-Ericssonovo lastno trgovino, kjer bodo naprodaj predvsem igre.



Po nekaterih napovedih naj bi se predstavitev mobilnega telefona s kodnim imenom Zeus Z1 zgodila še ta teden, 9. decembra, a se to nekoliko kleše z napovedjo, da bo na prodajnih policah kot prvi z Gingerbreadom teden dni kasneje Nexus S.

10 komentarjev

opeter ::

Meni pa so debele tehnične zadeve všeč.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gregor P ::

Saj če so debele z razlogom, potem sploh ni panike:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Ales ::

PSP igre bodo torej delovale na linuxu... Kul :)

matejdro ::

Ales je izjavil:

PSP igre bodo torej delovale na linuxu... Kul :)


Verjetno bo šlo igre, razvite posebej za Android.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejdro ()

LuGi ::

Ales je izjavil:

PSP igre bodo torej delovale na linuxu... Kul :)


Not.
The latest gossip about the Sony Ericsson PlayStation Phone is that it won't play PSP games and won't sale under the PlayStation logo. The Android 2.3 running gaming device will be part of the high-end XPERIA group instead.



http://www.technology-digital.com/secto...

PrimozR ::

Zakaj potem ni XPeria brandinga, viden je pa playstation logo (S)? Pa zakaj uporablja PlayStation layout gumbov?

EDIT: pa zakaj the hell bi sony prodajal gaming telefon pod XPeria brandom, če imajo pa MNOOOOOOOOOGOOOOOOO bolj razširjen gaming brand znotraj samega podjetja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

KoMar- ::

Vse, kar bo podpiral, je PS1 prek http://www.appbrain.com/app/psx4droid-v... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

mtosev ::

meni ni vsec. Nokia je pred leti nekaj podobnega ze probala: n-gage.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Jst ::

N-Gage je bil moj prvi telefon s Symbianom, ker sem ga eno popoldne čisto by the way kupil od enega mulca za 20ksit z razlogom, da malo pogledam zadeve iz programerskega vidika in če se mi splača učenje. Ko sem se poglobil v samo arhitekturo Symb in orodja me je takrat pritisnilo na WC in ga opustil, ker je bil v tistem stanju katastrofa. (Hmmm, ne spomnim pa se, kaj sem potem naredil s telefonom/igračo... mogoče zgubil, prodal,....?) Sem se raje posvetil drugim stvarem.

Moram pa poveadti, da je Ngage imel presenetljivo dobro grafiko za tisti čas. To jim pa moram priznati.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Ales ::

Če se bo projekt obnesel lahko v vsakem primeru pričakujemo še kako kvalitetno igro več na linuxu. Nove ali portane PSP igre, vseeno...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PlayStation Phone obstaja!

Oddelek: Novice / Konzole
174004 (3135) narodno
»

Sony Ericsson opušča Symbian

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
286923 (5591) Grey
»

Quake 2 in 3 nativno na Androidu

Oddelek: Novice / Android
277520 (5769) Tomozuki
»

PlayStation Phone navsezadnje resničnost?

Oddelek: Novice / Konzole
53745 (3069) c3p0
»

Nokia N900 postaja PlayStation, Android na XPerii X1

Oddelek: Novice / Konzole
3712234 (11310) LordPero

Več podobnih tem