» »

Windows Whistler

Windows Whistler

JeDo ::

Če je kdo zainteresiran za omenjeni novi prihajajoči sistem, imam le-tega v beta verziji (beta 1) tudi doma instaliranega. Če si kdo želi to čudo naj me kontaktira na moj e-mail (JeDo). Cena 1cd za protivrednost 5praznih (ali 1000 sit) s poštnino.(stroški cdjev, neuspelih kopiranj, poštnine, živcev, downloadanja.. ipd).

Povem pa, da je stvar zanimiva, samo imejte vsaj 256 MB rama saj stvar dela ob postavitvi (sama zase) na 100 mb spomina.

lp JeDo

BPCUC ROX !!!
  • zaklenil: BigWhale ()

andrej ::

prosim brez komercialnih reklam :D

Drugace pa je tudi 128 cool, 192 se bolj, 256 pa pici...

drugace pa za vecino uporabnikov ni prevec uporaben, ker gre za beto1, ki je sicer zelo stabilna ampak ji manjka veliko zadev, veliko stvari je pomnjkljivih se vec pa neoptimiziranih...

PaJo ::

Ja pa se na ATA66 kontroler pripopan disk mi ni ratlo gor nalozit;((
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

JeDo ::

Ups .. pozabil sem, to NI komercialn oglas, je promocijski za tiste ki si downloada ne morejo privoščiti (slabe povezave).

Glede UATA66 ne vem vem pa da je šlo na RAID polje brez problema (UATA 100) na BX raid 133 , tko da ne vem kje so problemi.
Vseeno če se kdo zanima, me lahko kontaktira (obogatel pa ne bom ;))0:)

andrej ::

kdor si lahko privosci legalno verzijo, si zagotovo lahko privosci dl... Pa se tudi na CD-ju dobi...:D

Drugace pa sem na ISDN porabil manj kot dan...8-O

OrlyTM ::

Andrej ... a ti si šu to dljat na isdn al kaj? hehe ...
Jest sm pa čist navdušen, ko zdljam 40mega demo :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JeDo ::

Andrej, ne da bi bil siten pa prstjen samo 24 ur x 250 SIT/Siol ura neta, je 6000 sit, kar stane že kaka distribucija Linuxa !!! Za beto je to preveč ?.. sicer It is up to everyone to decide ane!!>:D


JeDo

PaJo ::

Nas Andrej ze ve zakaj to dela:D
Zato se ne cudit ce si celga whistlerja DL, pa se eden izmet prvih v SLO je bil ki ga je mel:))
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

Ma za tako stvar se splaca dl, drugaci pa ne downloadam tako velikih stvari... vsekakor se je splacalo to dl, ceprav so prisli CD-ji nekaj dni za tem...:D

JeDo ::

Andrej: zastopem te čist aneda, samo drugič reč an, bomo drugi k mamo to mal lažje pa cenej zate nardil !!! >:D uglavnm Whistler je na voljo lp JeDo

andrej ::

saj to ni problem. CD-je tak al tak dobim, samo ce hocem se isti dan met novi build je pac treba downloadad... Saj bi lahko tudi downloadal tudi na hitrejsi liniji samo sem ga downloadal kar cez noc tak da ni frke...

Igor ::

lol
ste kdaj slisal za siol pakete ?
6k za dan interneta na singl ?
BWHAHAHAHAHAHA

Igor ::

se 400 mega ga ni ?

aja ce ker rabi

24.164.157.102 l: oldmemphis p: undernet port: 2424
152.7.6.146 / L:stuff P:youwant Port:1978




...........-.--------------............--.--.........-.-.

andrej ::

samo kaj te ces s piratsko verzijo. :D

beta1 je dokaj neuporabna ce nimas dostopa do pravih informacij... Da bi pa ga dl samo da vidim kak zgleda - to pa ne... se ne splaca...8-O

KTr1sk ::

Ja jaz še imam beto verzijo doma. Ta windows je v bistvu WinXp a ne, sem že skoraj pozabil da se je drugač imenoval. A bo Windows Longhorn tud dručen ime dobil?

Zheegec ::

ROFLOL !

Saj vem, nostalgija... :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Taras_Bulba ::

ojej, jaz pa gledam kaj se dogaja... pa vidm datume....

BigWhale ::

Erm... No, tudi Beta verzije so... khm rozice... Pa stara tema in tako naprej... Saj veste... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Whitler (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1097788 (6230) zetko
»

windows whistler

Oddelek: Pomoč in nasveti
442132 (1650) andrej
»

100 mbit mre?ne karte

Oddelek: Strojna oprema
211773 (1531) Loki
»

Win2k sp2 beta - delujoč link

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
61541 (1541) andrej
»

Predogled Whistlerja

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
192207 (1762) undefined

Več podobnih tem