» »

Steam in deljenje računa

Steam in deljenje računa

BorutO ::

Imam vprašanje ... Imam Steam račun in več kot 40 iger - kupljenih ... Vse igre GTA, vse Call of Duty igre razen CoD-WaW, ArmA2 igre, vse Counter strike in Source igre, Half-Life 2, CitiesXL in novejšo pa še oboje Left4Dead 1,2 in še več iger ...

Zanima me, če delim račun s svojim sosedom, če me bodo kaj kaznovali steamovci? Na primer, da bi zaklenili račun in ga onemogočili, ker bi igral z dveh računalnikov oz IPjev, zraven tega pa več ne bi mogel igrati nobene igre ...

v igri so namreč veliki denarci, ki jih nočem za brezveze izgubiti. hvala!

DOOM_er ::

mislim da ne, glih point steama je da igraš na večih mestih lahko, je pa res da hkrati pa ne deluje
Robots will steal your job. But that's OK

BorutO ::

ni mišljeno, da bi hkrati, ker jaz bolj malo igram zadnje čase igre ... on si je nov računalnik kupil, pa bi malo sprobal ... saj ko bo čas minil, pa bom spremenil geslo ...

a ni point steama samo v tem, da imaš vse igre v enem računu, da več ne rabiš cdjev ampak imaš direkten prenos?

DOOM_er ::

ja sej. Brez skrbi lahko igraš. Če bodo pa kaj težili pa rečeš da igraš nevem pri babici
Robots will steal your job. But that's OK

BorutO ::

aha ok :) hvala .. upam, da maš prav :)

DT232 ::

Nihče ti ne bo težil.

69charger ::

Kaj pa tisti ki imajo dinamični ip,po taki logiki bi že 90% ljudi banali zaradi ipjev. Dela brez problema povsod.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Nakup iger (strani: 1 2 3 4241 242 243 244 )

Oddelek: Igre
121941875507 (13486) oo7
»

Zaščita pred kopiranjem Denuvo nič kaj učinkovita

Oddelek: Novice / Igre
4711355 (8217) Markoff
»

Denuvo: posledice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19533326 (27931) kitl76
»

Valve potrdil delo na lastni konzoli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Igre
15337608 (32846) opeter
»

Steam

Oddelek: Igre
302551 (2095) Pesimist

Več podobnih tem