» »

Sony Bravia ne najde digitalnih slovenskih programov

Sony Bravia ne najde digitalnih slovenskih programov

Seth ::

Imam težavo s SONY KDL-32S2010 z vgrajenim MPEG-2 dekoderjem. Ko so poskusno začeli oddajati digitalne slovenske kanale je televizor našel te programe (seveda brez slike), danes pa teh programov ne najde več (kljub temu, da najde vse hrvaške programe, ki so na voljo na tej lokaciji). Zanima me ali ima kdo podobne izkušnje. Namreč sprašujem zato, ker bi rad nabavil CI MPEG-4 kartico, ki bi mi dekodirala sliko.

Zraven imam tudi digitalni dekoder Strong, ki najde vse programe, slovenske in hrvaške. Sosed ima podobno Bravia televizijo z MPEG-2, ki pa najde tudi slovenske programe.

Lokacija: Okolica Brežic


Tnx
lp
Seth

fpbs ::

Nekateri so to že storili, pa jim potem ni delal zvok na muxu B, zaradi AAC kodeka, ki ga baje ta kartica ne podpira.

ganimed ::

Če ti Tv aparat ne podpira Mpeg 4 in AAC zvoka, bo SLO programe potrebno gledati kar s pomočjo Stronga. Verjetno ima sosed kljub vsemu že vgrajen Mpeg 4.

laser ::

Tudi sam sem žrtev cele vrste nategov.
1. Sony bravia kot vrhunski televizor , ki sem ga videl pri prijatelju je imel vse naj naj.
2. V BIGBANGU je bila akcija za Sony bravio in sem ga kupil.
3. Katastrofalno razočaranje saj ta televizor ima samo DVB-T Mpeg2, kar pomeni da je samo za trge kot je Hrvaška pa tudi Avstrija, da o dvb-c niti ne govorim.
4. V primeru, da je televizor za tuje trge, bi moral trgovec na to opozoriti.
5. kupim kartico, ki jo ti omenjaš.
6. ZADEVA NE DELUJE in prepozno ugotovim , da mojega tvja ni na seznamu, ki ga kartica podpira
7. Kupim stronga, ki sem se ga hotel na vsak način izogniti.
Iščem sotrpine , ki so bili nategnjeni tako kot jaz da bi združeno nastopili proti trgovcu.

Seth ::

laser je izjavil:

Tudi sam sem žrtev cele vrste nategov.
1. Sony bravia kot vrhunski televizor , ki sem ga videl pri prijatelju je imel vse naj naj.
2. V BIGBANGU je bila akcija za Sony bravio in sem ga kupil.
3. Katastrofalno razočaranje saj ta televizor ima samo DVB-T Mpeg2, kar pomeni da je samo za trge kot je Hrvaška pa tudi Avstrija, da o dvb-c niti ne govorim.
4. V primeru, da je televizor za tuje trge, bi moral trgovec na to opozoriti.
5. kupim kartico, ki jo ti omenjaš.
6. ZADEVA NE DELUJE in prepozno ugotovim , da mojega tvja ni na seznamu, ki ga kartica podpira
7. Kupim stronga, ki sem se ga hotel na vsak način izogniti.
Iščem sotrpine , ki so bili nategnjeni tako kot jaz da bi združeno nastopili proti trgovcu.


Sicer sem gledal in celo oddal naročilo za tole napravo http://www.mimovrste.com/artikel/135011... ampak kot omenjaš, da je velika verjetnost, da ne bo delala, me kar drži, da bi preklical naročilo...
Res je škoda, da je tak TV praktično neuporaben brez zunanjega dekoderja....
Seth

zolja ::

Seth pomoje se ti splača probati.

Copy/Paste iz Mimovrste.com:

Pravica do odstopa od nakupa, vračilo blaga
Potrošnik ima pravico, da v 15 dneh od prevzema blaga podjetju sporoči (na kontaktni e-naslov info@mimovrste.com), da odstopa od pogodbe, ne da bi mu bilo treba navesti razlog za svojo odločitev. Edini strošek, ki bremeni potrošnika v zvezi z odstopom od pogodbe, je strošek vračila blaga. Blago je potrebno vrniti prodajalcu najkasneje v roku 30 dni od oddanega sporočila o odstopu od pogodbe (nakupa).

Prejeto blago mora vrniti nepoškodovano in v nespremenjeni količini, razen če je blago uničeno, pokvarjeno, izgubljeno ali se je njegova količina zmanjšala, ne da bi bil za to kriv potrošnik.

Pri vračilu artiklov, kjer so bila koriščena sredstva z mimovrste=) računa ali promocijska koda se ta sredstva upoštevajo kot popust in se ob vračilu ne vrnejo (vrne se vplačan znesek), prav tako se sredstva ne vrnejo na mimovrste=) račun - razen v primeru, če je bil koriščen mimovrste=) darilni bon; ta se upošteva kot plačilno sredstvo in se ob vračilu blaga vrne na uporabnikov mimovrste=) račun, vplačani znesek pa se vrne na TRR uporabnika.

Vračilo vplačil bo izvedeno takoj, ko je to mogoče, najkasneje pa v roku 30 dni od prejema sporočila o odstopu od pogodbe. Vračila vplačil vršimo na TRR kupca.

Vrnitev prejetega blaga podjetju v roku za odstop od pogodbe se šteje za sporočilo o odstopu od pogodbe.

Možnost vračila ne velja za programsko opremo, avdio in video nosilce ali če je potrošnik odprl varnostni pečat.

Obrazec za vračilo artiklov je na voljo v Moj profil -> Moji nakupi s klikom na 'Podrobno' za želeno naročilo.

Več informacij si oglejte na strani s Politiko vračil.


LP Zoran

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zolja ()

Vikking ::

Kar se tiče CI modulov sem uspel najti katere modele podpira kartica:

Neotion NP4 (na dnu je opis modelov za katere se ne priporoča uporaba): http://www.dvbsklep.pl/pdf_datasheet.ph...

Conax (nevem sicer če gre za isto kartico kot Neotion Np4): http://www.hannu-pro.com/all_imagesxtra...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vračilo blaga kupljenega preko interneta? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22756974 (5161) Groot
»

Stvarna napaka in stroški vračila

Oddelek: Loža
51070 (830) St235
»

Izkušnje s spletno trgovino pcplus? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8010053 (9067) Schrei
»

mimovrste vrnitev pošiljke

Oddelek: Loža
227506 (6561) TOP

Naša pravica?

Oddelek: Kaj kupiti
212381 (1851) darkolord

Več podobnih tem