» »

Samsung Omnia 7

Samsung Omnia 7

««
18 / 27
»»

martincek1 ::

Najceneje ?379.99 = 444€. (razen če kupuješ od uporabnika ki ima največ 2 oceni). Torej telefon ni precej cenejši, ubistvu boš pri nas plačal samo še dodatni banana davek. :))

_Dormage_ ::

Sej ga še zunaj ni pa je že cenejši, ko se trg nasiči bo cena padla.
Vsekakor pa z orto paketom nebi smel bit več kot 200€.

Mitja358 ::

_Dormage_ je izjavil:

Sej ga še zunaj ni pa je že cenejši, ko se trg nasiči bo cena padla.
Vsekakor pa z orto paketom nebi smel bit več kot 200€.


Upam, ker nebi rad zaman čakal na Lumio, pa bo potem veliko dražja od Omnije.

Mitja358 ::

A je temu verjeti? Nova Omnia 7 pri nas za 250€.

Malajlo ::

Zakaj ne? Človek ima prost aneks in ponuja naprej.

Mitja358 ::

To prodaja podjetje Gladiator d.o.o, ki ima poslovalnico v LJ v BTC-ju. Dvomim, da je tu vse OK, saj v tujini ni take nizke cene. Pa mail jim ne dela, ter pol stvari na spletni strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

js osebno ::

Julija sem za 200€ dobil 14 dni star, rabljen aparat :) Tako da je možno..

Bor H ::

Ameriški amazon je 280 dolarjev, če dodaš DDV in pretvoriš prideš lih nekje na 250€, mislim da je britanski tut 250 funtov, nemški pa 300€ tko da ja, mogoče se dobi kje za 250€ nova

Mitja358 ::

Po temtakem ni več razloga, da bi čakal Lumio 800 in ubodem Omnio 7? :)

Bor H ::

Ne vem, primerjaj pa se odloč: http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...
Lahko si pa sigurn da boš mel na Nokiji več exclusiv aplikacij (Nokia Drive for teh win) in leto več podpore z updejti.

Mitja358 ::

Nokia Drive bo itak oz. je že na voljo na vseh WP telefonih ali pač? Do kdaj bo Omnia imela podporo?

Bor H ::

Ja je neuradno, sam ga morš odklent pa pol skos lovit zadnje verzije, ne vem, jst se ne bi lovil te igre mačke z mišjo, uradno pa pravijo da ne bo na ostalih WP7 telefonih.
Za podporo ne vemo, ampak sumim da bo enako število let za vsak aparat, 2-3 bi rekel, in glede na to da so Nokie leto novejše in generacijo novejše je matematika preprosta.

Mitja358 ::

Itak pa telefona ne bom imel več kot 2 leti.

Je pa Microsoft pripravil dobro reklamno kampanjo. Z mobitelom odsurfate na tale naslov in testirate virtualni WP7 na svojem mobilniku.

Bor H ::

Res je, ampak nihče ne ve a bo imela prva generacija WP7 telefonov podporo sam še eno leto ali kej več, in če ja ali v popolnem obsegu al se bojo šli neumnosti ala Apple in metali ven stvari za stare modele.

Cooper ::

BTW, moja Omnia 7 ravno dobiva posodobitev na verzijo 7740.

Mitja358 ::

Danes sem bil na Simobilu in so rekli, da Omnij ne bodo več dobavljali in da so na voljo le te, ki so na zalogi. Ko bodo pošle, pa ga ne bo več moč dobiti pri njih.

Bolf3nk ::

nisi pa vprašal slučajno, kdaj bi naj nove WP7 telefone dobavli?

_Dormage_ ::

Mitja358 je izjavil:

Itak pa telefona ne bom imel več kot 2 leti.

Je pa Microsoft pripravil dobro reklamno kampanjo. Z mobitelom odsurfate na tale naslov in testirate virtualni WP7 na svojem mobilniku.


In presenetljivo dobro dela !

Mitja358 ::

Bolf3nk je izjavil:

nisi pa vprašal slučajno, kdaj bi naj nove WP7 telefone dobavli?


Ne vejo nič, niti za Nokije, kaj šele za ostale.

luky ::

Fantje bom kar v tej temi vprašal. Imam HTC Desire S. pa sprašujem v kateri tel. še lahko dam svojo SDcard, da lahko na njo nekaj prekopiram. Mora to biti samo Desira S. al tudi kak drug tel. ki ima SDCARD.
Hvala.
luky!

Cooper ::

Kamorkoli jo lahko daš...

luky ::

Aha lahko v Samsunga in podobne in bom potem lahko na njo brez problema prekopiral.
luky!

premiusss ::

Lep ozdrav

Zanima me,ce je se komu po posodobitvi nehal delati data conection...Ubistvu dela samo pocasna povezava (E) noce mi pa preklopiti na 3g ali pa 3g+.Uporabljam tusmobil ampak sem probal tudi z simobilovo sim pa je isto.Zgleda da bo moral zopet na servis

LuGi ::

Imas vklopljeno opcijo "3G connection"?

Tilen ::

Omnia 7 nima več te možnosti.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

premiusss ::

kje pa uklopim to 3g conection

Matic1 ::

Tilen je izjavil:

Omnia 7 nima več te možnosti.

A jo je kdaj imela?

goca ::

Js mam 7740 in imam opcijo ročnega izklopa/vklopa 3g connectiona na Omnii 7

Matic1 ::

Da smo na jasnem. Data connection ali prav 3G signal?

_Dormage_ ::

Eno in isto...skoraj..

premiusss ::

jst nism nikjer nasel da bi lahko izklopil/vklopil 3G signal,obstaja samo izklop/vklop data conection.Do posodobitve mi je sam preklapljal med E,3G,3g+, sedaj je pa vedno na E a mi ni jasno zakaj

_Dormage_ ::

Data connection združuje 3g+, 3g, E in tako dalje.
Res je, da WP7 nima opcije za izbiro samo 3G, ampak to določi sam glede na signal.

goca ::

Settings / Mobile network, tle bi mogu met za Data connection in 3g Connection za on/off, 3g connection se ti mora nahajat pod Data connection

gamo ::

a ve kdo, kje bi našel allshare app, ki služi za povezavo s samsung tv-jem (za onmio ne pc, imam OS 7740)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gamo ()

premiusss ::

a bi mogoce moral meti USIM kartico pa zato nedela 3G...,ceprav je tudi prej nisem mel pa je vseeno delalo ampak vseeno raje vprasam

RazzorX ::

gamo je izjavil:

a ve kdo, kje bi našel allshare app, ki služi za povezavo s samsung tv-jem (za onmio ne pc, imam OS 7740)?


Na Marketplace search napiši AllShare. Meni ga najde.

Matic1 ::

Jaz nimam 3g connection stikala, tko da to resujem z diagnostic mode.

premiusss ::

kje pa najdem ta diagnostic mode

Matic1 ::

Odtipkaš ##634#, prideš v diagnostic mode in odtipkaš *#2263# in potem lahko band mode izbiraš. Mislim, da daš GSM mode in potem all bands oz. neki takega. Za vklop pa isto greš sem in izbereš 3G al UMTS mode.

lp

premiusss ::

Matic hvala, sem dal na automatic in zdaj deluje :)

Kasali ::

pozdravljeni!

Imam problem z Navigonom. Normalno zazna mojo lokacijo. Ko nastavim cilj potovanja, me pa vedno pelje do Nuremberga in nazaj...a je mel kdo podobno tezavo?

Tilen ::

Ne.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mitja358 ::

Kje ste kupili zaščitno folijo ter etui za Omnio 7?

_Dormage_ ::

Mitja358 je izjavil:

Kje ste kupili zaščitno folijo ter etui za Omnio 7?

Ebay

Mitja358 ::

Kaj pa pri nas mogoče?

destiny ::

Kasali je izjavil:

pozdravljeni!

Imam problem z Navigonom. Normalno zazna mojo lokacijo. Ko nastavim cilj potovanja, me pa vedno pelje do Nuremberga in nazaj...a je mel kdo podobno tezavo?


Ko bo dejansko začel navigirat, bo kazal pravilno. Sem pa tud jest že vidu tale Nurnberg :)

goca ::

Mitja358 je izjavil:

Kaj pa pri nas mogoče?


Na bolhi mas

premiusss ::

eno uprasanje...A naj nebi z mangotom prisla tudi podpora za HTML5,ker meni noce odpreti videov kateri zahtevajo flash player ali pa HTML5

Tilen ::

Kateri video to? Na youtube imam aktiviran HTML5 in odpira normalno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

premiusss ::

newem tocno,na izklop.com sem hotel pogledati en video (tisti o veriznem trcenju na japonskem al kje ze...)pa mi ga ni hotelo odpreti pise da ni podpore za...Kako ga pa aktiviras?
««
18 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420902 (18257) Tilen
»

Windows Phone 7.5 Mango nared (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6520534 (17209) Gregor Spagn
»

Prodaja Office in Windows odlično, Windows Phone niti ne

Oddelek: Novice / Ostale najave
3612503 (10660) LuGi
»

Nekaterim lastnikom Samsungov popravek za Windows Phone 7 ne deluje

Oddelek: Novice / Windows Mobile
163753 (3006) JackOdpirac

Več podobnih tem